چه رنگ کوسنی برای مبل قهوه‌ای مناسب‌تر است؟

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

مبل‌های تیره رنگ، مخصوصا رنگ قهوه‌ای آن، همیشه انتخاب هوشمندانه‌ای برای خانواده‌های پرجمعیت می‌باشند. رنگ قهوه‌ای لکه و کثیفی را کمتر نشان داده و راحت‌تر تمیز می‌شود و به همین خاطر در دکوراسیون منزل بسیار کاربردی می‌باشد. مبل‌های قهوه‌ای رنگ نیز دقیقا به همین خاطر است که محبوب بوده‌اند و در بیشتر موارد انتخاب اول اکثر خانواده‌ها به هنگام خرید مبل می‌باشند. اما با وجود این موارد، واقعیت این است که رنگ قهوه‌ای در دکوراسیون خانه زرق و برق زیادی ندارد و حتی ممکن است فضای کسل‌کننده‌ای را ایجاد نماید. در چنین مواردی کوسن‌ها در دکوراسیون خانه می‌توانند به کمک شما بیایند. شما می‌توانید با انتخاب رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای خود، فضای مدرن و پرنشاطی را به وجود آورید.

کوسن مبل یکی از بدردبخورترین لوازم تزئینی خانه می‌باشد که می‌تواند رنگ و روح تازه‌ای را به دکوراسیون‌تان اضافه کند. ولی با این حال کوسن‌ها در اکثر دکوراسیون‌های ایرانی نادیده گرفته می‌شوند و  رنگ و طرح آن‌ها با سهل‌انگاری انتخاب می‌شود.

این در حالی است که شما به سادگی می‌توانید تنها با تعویض روکش کوسن‌‌ها تغییرات محسوسی را در دکوراسیون‌تان اعمال کنید. این تغییرات با هزینه‌ی بسیار کمی همراه هستند، اما تاثیر فوق‌العاده‌ای در دکوراسیون‌ می‌گذارند. ما در این مطلب با بررسی رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای سعی می‌کنیم تا به چیدمان دکوراسیون منزل‌تان کمکی کرده باشیم.

همینطور ما در چی بچین  با ارائه‌ی بیش از ۱۰۰۰ نوع طرح و رنگ پارچه برای مبل، کوسن و پرده شرایطی را برای شما فراهم کرده‌ایم تا بتوانید طرح و رنگ‌های متنوع را بصورت یکجا مشاهده کنید. به این ترتیب اگر شما به دنبال تعویض روکش کوسن‌تان هستید، می‌توانید جهت خرید پارچه‌ی کوسن به فروشگاه پارچه‌ی چی بچین مراجعه و در صورت پسند خریدتان را انجام دهید. اینکه شما با تنوع بالایی در انتخاب پارچه روبرو باشید، مزیت بزرگی است که نمی‌توانید آن را هر جایی بیابید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
اگر به دنبال تنوع بالایی از پارچه برای کوسن‌تان هستید، می‌توانید جهت مراجعه به فروشگاه چی بچین با ما تماس بگیرید.

علاوه بر امکان خرید انواع پارچه کوسن، شما می‌توانید کوسن موردعلاقه‌تان را در هر طرح و رنگی که مایل باشید از چی بچین سفارش دهید. همینطور شما می‌توانید از مشاوره‌ی طراحان داخلی ما استفاده کنید و بهترین تصمیم را از جهت تناسب رنگ کوسن با مبل‌تان بگیرید.

شما می‌توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید و جزئیات بیشتر را بصورت تلفنی دریافت کنید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
شما می‌توانید انواع کوسن را در هر طرح و رنگی مایل باشید، از چی بچین سفارش دهید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

۱) رنگ‌های خنثی

اولین پیشنهاد ما این است که از رنگ‌های خنثی روشن از جمله انواع‎ طیف‌های رنگی سفید، کرمی و خاکستری برای کوسن مبل قهوه‌ای‌تان استفاده کنید. بالش‌هایی با رنگ‌های روشن خلاقیت شما را افزایش داده و قدرت ایده‌پردازی شما را بالاتر می‌برند. مطمئن باشید که رنگ‌های خنثی در کنار سایه‌ی قهوه‌ای رنگ، ظاهر ظریف و بی‌نظیری را ایجاد خواهند کرد. این پالت رنگی بسیار آرامش بخش بوده و فضای خوبی را برای استراحت شما بعد از یک روز سخت کاری فراهم می‌کند.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
امکان سفارش کوسن‌هایی با رنگ‌های خنثی در چی بچین وجود دارد. کافیست با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

اگر شما به دنبال فضای ساده و مینیمالی هستید، رنگ‌های خنثی برایتان مناسب‌تر هستند چرا که زیاد در فضای اتاق خودنمایی نمی‌کنند و به چشم نمی‌آیند.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
شما می‌توانید جهت سفارش انواع کوسن‌ با رنگ‌های خنثی با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

همینطور اگر شما دوست دارید که از طرح و الگوی خاصی برای کوسن مبل قهوه‌ای‌تان استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ‌های خنثی را برای پارچه‌ی کوسن مبل قهوه‌ای‌تان استفاده کنید. چرا که استفاده از الگو و نقش‌‌های پیچیده می‌تواند حس شلوغی و بی‌نظمی را به فضا القا کند ولی رنگ‎های خنثی می‌توانند از شدت آن بکاهند و نقش و نگار پارچه را در فضا متعادل نمایند.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ‌های خنثی انتخاب خوبی به عنوان رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای هستند.

به یاد داشته باشید که رنگ‌های روشن باعث می‌شوند که رنگ قهوه‌ای مبل بر فضای اتاق غالب نشود و در نتیجه فضا متعادل بنظر برسد.

البته در عین حال ترکیب قهوه‌ای با رنگ‌های روشن‌تر می‌تواند مبل‌تان را برجسته کرده و آن را به نقطه کانونی اتاق‌تان تبدیل نماید. مثلا انتخاب رنگ سفید برای کوسن مبل، تضاد جالبی را بین مبل و کوسن ایجاد کرده و  به روشن‌تر کردن فضا کمک بسیاری می‌کند. مخصوصا اگر رنگ مبل‌تان خیلی تیره است، رنگ سفید گزینه‌ی مناسب‌تری برای آن است و می‌تواند باعث تغییر حال و هوای اتاق شود.

شما می‌توانید علاوه بر بالش‌های به رنگ سفید از عناصری دیگری مانند مبلمان، لوازم جانبی یا آثار هنری با رنگ‌های روشن برای کاهش تاثیر مبل قهوه‌ای در اتاق استفاده کنید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ سفید رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای تیره رنگ است.

البته اینکه بتوانید پارچه‌ای متناسب با سلیقه خودتان و دکوراسیون‌تان پیدا کنید، کمی سخت بنظر می‌رسد. اما نگران نباشید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم ما در چی بچین با ارائه‌ی بیش از ۱۰۰۰ طرح و رنگ پارچه کار انتخاب را برای شما آسان‌تر کرده‌ایم.

اگر شما به دنبال پارچه‌ای با رنگ روشن و طرح خاص برای کوسن‌ مبلمان‌تان هستید، می‌توانید برای سفارش طرح و رنگ پارچه با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

اینکه شما با تنوع بالایی از پارچه‌های رنگ روشن برای کوسن مبل روبرو باشید، مزیت بزرگی است که ما در چی بچین آن را برای شما فراهم کرده‌ایم. به این ترتیب شما می‌توانید پس از هماهنگی با شماره تلفنی که در بالا اشاره کردیم، به فروشگاه چی بچین تشریف بیاورید و انواع طرح و رنگ‌ پارچه را از نزدیک مشاهده و لمس کنید. تنوع پارچه‌های ترکیه‌ای و اروپایی در چی بچین بسیار بالا می‌باشد و همین، گزینه‌های زیادی را برای انتخاب طرح و رنگ پارچه کوسن به شما می‌دهد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
انواع طرح و رنگ پارچه کوسن در فروشگاه چی بچین موجود است.

نکته‌ی مهمی که به هنگام انتخاب رنگ پارچه‌ی کوسن باید به آن توجه کنید، هماهنگی آن با دکوراسیون داخلی‌تان است. پیشنهاد ما این است که طیف رنگی را برای کوسن مبل‌تان انتخاب کنید که در بخش‌های دیگر از دکوراسیون‌‌تان تکرار شده باشد. مثلا شما می‌توانید رنگ پارچه‌ کوسن‌تان را با الهام از رنگ فرش، پرده، تابلوهای نقاشی، لوازم جانبی و تزیینی پیرامون مبل انتخاب کنید. مثلا در دکوراسیون زیر رنگ  کوسن‌ها از رنگ دیوار و تابلوهایی بالای مبل الهام گرفته شده است و همین باعث شده است که فضای هماهنگی ایجاد شده باشد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای: رنگ کوسن را با الهام از رنگ فرش، پرده، تابلوهای نقاشی، لوازم جانبی و تزیینی پیرامون مبل انتخاب کنید.

اگر شما در مورد انتخاب رنگ کوسن مبل‌تان دچار شک و تردید هستید، ما می‌توانیم متناسب با طرح و رنگ‌ مبل قهوه‌ای‌تان در انتخاب تخصصی پارچه کوسن کمک‌تان کنیم. توجه کنید که این امکان نیز در چی بچین وجود دارد که کوسن دلخواه‌تان را در هر طرح و رنگی که مایل هستید، از فروشگاه چی بچین سفارش دهید و کار دوخت آن را به ما بسپارید. البته ما در انتهای مطلب در مورد مدل و نحوه‌ی سفارش آن صحبت خواهیم کرد. فعلا بیشترین تمرکزمان روی معرفی انواع رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای است.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

۲) رنگ‌های مکمل

اگر دوست دارید که رنگ کوسن شما کاملا در فضای اتاق‌تان برجسته شده و به قول معروف به چشم آید، پس بهتر است که به سمت رنگ‌های گرم بروید. مثلا رنگ نارنجی انتخاب بسیار جذاب و عالی برای مبل‌های قهوه‌ای می‌باشد. به این ترتیب مبل قهوه‌ای شما، با اضافه شدن تعدادی کوسن نارنجی رنگ، باانرژی‌تر بنظر خواهد رسید. قهوه‌ای رنگ خنثی متمایل به گرم است و به خوبی می‌تواند با رنگ‌های گرم متعادل شود. همینطور که در تصویر زیر مشاهده می‌کنید کوسن‌های نارنجی و قهوه‌ای رنگ در ترکیب با هم به بهترین شکل ممکن عمل کرده‌اند و فضای منحصربفردی را ایجاد نموده‌اند.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ نارنجی، رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

مخصوصا پارچه‌‌ای از جنس مخمل به رنگ نارنجی به دلیل بافت خاص، نرمی و لوکس بودنش می‌تواند فضای شما را گرمتر و صمیمی‌تر نماید و حس و حال خوبی به ساکنان خانه دهد. خوشبختانه در چی بچین انواع پارچه‌های مخمل برای روکش کوسن موجود است و شما به راحتی می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ نسبت به خرید آن اقدام کنید. شما می‌توانید پس از هماهنگی با شماره تلفنی که اشاره کردیم، به فروشگاه چی بچین تشریف بیاورید و انواع پارچه‌های مخمل موجود را از نزدیک مشاهده کنید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

علاوه بر رنگ نارنجی، انواع طیف‌های‌ رنگی زرد نیز به خوبی می‌توانند با مبل قهوه‌ای‌تان هماهنگ شوند و فضای گرم و دوست‌داشتنی را ایجاد کنند. مثلا در دکوراسیون زیر استفاده از رنگ زرد برای کوسن و تابلوی دیوار پشتی مبل توانسته حس و حال صمیمی و دلنشینی به مبل قهوه‌ای دهد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ زرد، رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

البته تنها انتخاب شما در هنگام انتخاب رنگ زرد، محدود به کوسن و تابلوهای نقاشی نیست و می‌توانید با کمی خلاقیت ایده‌های جذابی را کشف کنید. مثلا در دکوراسیون زیر انتخاب صندلی‌های راحتی تک نفره به رنگ زرد همرنگ با کوسن مبل توانسته مبل قهوه‌ای کسل‌کننده را به فضایی گرم برای نشستن و دورهمی‌ تبدیل کند.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

رنگ قرمز سیر یکی دیگر از طیف‌های رنگی پاییزی است که در ترکیب با رنگ قهوه‌ای مبل می‌تواند فوق‌العاده عمل کند و رنگ و روح تازه‌ای به مبل‌تان دهد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

زمانی که از رنگ‌های گرم برای کوسن مبل قهوه‌ای‌تان استفاده می‌کنید، انتخاب درست رنگ قالیچه و فرش نیز اهمیت زیادی پیدا می‌کند. انتخاب قالیچه‌های همرنگ کوسن مبل می‌تواند تعادل و هماهنگی بیشتری به فضا دهد اما در عین حال ممکن است سیستم عصبی را تحریک کرده و احساسات شما را تشدید نماید. پیشنهاد ما این است که در چنین مواردی رنگ‌های خنثی را برای قالیچه یا فرش جلوی مبل انتخاب کنید تا فضای نشیمن‌تان در عین نشاط و سرزندگی، آرامش‌بخش نیز باشد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

علاوه بر طیف‌های رنگی‌ که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، شما می‌توانید از ترکیب رنگ‌های گرم در کنار هم استفاده کنید و درخشش خاصی به مبل‌ قهوه‌ای‌تان دهید. همانطور که در دکوراسیون زیر مشاهده می‌کنید، استفاده از رنگ‌های گرم زرد و نارنجی همراه با الگوهایی جذاب آن توانسته نگاه‌ها را به مبل قهوه‌ای بکشاند و آن را از فضایی کسل‌کننده به محیطی بانشاط و سرزنده تبدیل نماید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

همینطور شما می‌توانید از ترکیب کوسن‌هایی به رنگ‌های گرم و خنثی نیز استفاده کنید. مطمئنا چنین چیدمانی نیز جذاب بوده و می‌تواند انتخاب مناسبی برای اکثر دکوراسیون‌ها باشد.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

یک پیشنهاد فوق‌العاده‌ی ما به شما استفاده از پارچه‌ی آنفورا برای روکش کوسن‌های‌تان می‌باشد. مطمئنا ترکیب کوسن‌هایی از جنس پارچه‎ی آنفورا با مبل قهوه‌ای می‌تواند نتیجه‌ی انتخاب فوق‌العاده‌ای در پی داشته باشد. چرا که رنگ‌های گرم از این پارچه با افکت‌های سایه روشن بسیار جذابی که با تابش نور ایجاد می‌کنند، باعث می‌شوند چندین نوع مختلف از طیف رنگی در جهات مختلف دیده شوند و در نتیجه از لحاظ بصری هیچ‌ وقت شما را خسته نکنند.

علاوه بر این پارچه‌ی آنفورا دارای خاصیت ضدلک بوده و شما با خیال راحت می‌توانید رنگ‌های روشنی از این پارچه را برای کوسن‌تان انتخاب کنید و نگرانی از جهت زود چرک شدن یا لک شدن پارچه نداشته باشید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

مطمئنا قرار گرفتن کوسن‌هایی از جنس آنفورا روی مبل قهوه‌ای می‌تواند جذابیت فضای زندگی‌تان را چندین برابر نماید و دکوراسیونی منحصربفردی را برای‌تان رقم زند.

شما می‌توانید برای برآورد قیمت و خرید این پارچه با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

۳) رنگ‌های زمینی

اگر بنظرتان هیچ کدام از موارد بالا، رنگ مناسبی برای کوسن مبل قهوه ای نمی‌باشد، پس بهتر است نگاهی به رنگ‌های زمینی بیندازید. مطمپنا این رنگ‌ها احساس گرمی، رضایت و آرامش خاصی را به اتاق اضافه می‌کنند و باعث می‌شوند که از فضای موجود خود بیشتر لذت ببرید.

سبز از جمله‌ رنگ‌های زمینی است که بخاطر تونالیته رنگی خنثی خود به خوبی می‌تواند با قهوه‌ای ترکیب شود و به اتاق‌تان انرژی دهد.

همانطور که در دکوراسیون زیر مشاهده می‌کنید چیدمان کوسن‌هایی به رنگ سبز روشن با رنگ سفید توانسته است از رنگ تیره مبل بکاهد و فضا را متعادل و زیبا نماید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

شما می‌توانید علاوه بر استفاده از رنگ سبز برای کوسن، از آن در بخش‌های دیگر از اتاق مثل پرده‌ها، مبل تک نفره و لوازم جانبی دیگر نیز استفاده کنید. همینطور استفاده از الگوهای گل و گیاه روی پارچه‌ی کوسن می‌تواند به جذابیت فضا بیفزاید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

انواع طیف‌های رنگی آبی نیز انتخاب بسیار خوبی برای کوسن مبل قهوه‌ای هستند. شاید بتوان به جرئت گفت که قهوه‌ای و آبی برای هم ساخته‌ شده‌اند! قهوه‌ای رنگ کاملا گرم و آبی رنگ سردی است و ترکیب آن‌ها با هم می‌تواند فضای متعادلی را ایجاد کند و حس آرامش‌بخشی را به فضای زندگی‌تان دهد. شما می‌توانید بر حسب سلیقه و دکوراسیون‌تان از هر دو طیف رنگی تیره یا روشن از آبی استفاده کنید و دکور جذابی‌ را برای خودتان ایجاد نمایید. همانطور که در دکوراسیون زیر مشاهده می‌کنید کوسن‌های به رنگ آبی پر رنگ برای مبل چرم قهوه‌ای عالی عمل کرده و فضای شیکی را ساخته است.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

خبر خوب این است که شما می‌توانید انواع پارچه طرح‌دار و ساده از طیف‌های رنگی آبی را در چی بچین بیابید. خوشبختانه تنوع بالایی پارچه در چی بچین نیازهای هر دکوراسیونی را می‌تواند برآورده سازد و کار خرید پارچه را برای شما راحت‌تر نماید.

شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ هماهنگی‌های لازم را انجام دهید و از فروشگاه پارچه چی بچین دیدن فرمایید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

اگر شما در مورد انتخاب بهترین طرح و رنگ کوسن برای مبل قهوه‌ای خود تصمیم گرفته‌اید و به دنبال خرید پارچه موردنظرتان هستید، پیشنهاد می‌کنم سری به فروشگاه چی بچین بزنید.

با توجه به تنوع بالایی که در فروشگاه چی بچین وجود دارد، شما راحت‌تر می‌توانید طرح موردنظرتان را بیابید. برای این کار کافیست که تنها با کارشناسان ما به شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید و اطلاعات لازم را از آن‌ها دریافت کنید. علاوه بر این کارشناسان ما در فروشگاه چی بچین حضور دارند و با توجه به تجربه‌ی چندین ساله‌ی خود، می‌توانند بهترین راهنمایی ممکن را به شما بکنند و در نهایت شما مطابق سلیقه‌ی خودتان طرح و رنگ پارچه کوسن را انتخاب کنید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

کوسن سفارشی

خدمات چی بچین تنها به فروش پارچه کوسن مبل محدود نمی‌شود و شما می‌توانید کوسن موردنظر خود را در هر طرح و رنگ از چی بچین سفارش دهید. ما در چی بچین امکان سفارش کوسن رابه صورت چاپ برجسته، چاپی، گلدوزی شده و ساده فراهم کرده‌ایم که شما می‌توانید آن‌ها در شکل استوانه‌ای، مستطیلی، مربعی و گرد از ما بخواهید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
شما می‌توانید جهت سفارش هر نوع کوسن مبل با کارشناسان ما در چی بچین تماس بگیرید.

کوسن‌های گرد و مربعی شکل بخاطر دوخت منحصربفرد و ظاهر جذاب‌شان از جمله پرفروش‌ترین محصولات ما در چی بچین هستند. کوسن‌های زیر از جنس پارچه‎ی آنفورا بوده و کیفیت بسیاری عالی دارند. این کوسن‌ها مخصوصا در ترکیب با مبلمان قهوه‌ای بسیار عالی بنظر می‌رسند و شما می‌توانید آن‌ها در هر رنگی که مایل باشید، سفارش دهید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
جهت سفارش این کوسن‌ها می‌توانید با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

همانطور که اشاره کردیم تنوع پارچه‌های ترکیه‌ای و اروپایی در چی بچین بسیار بالاست و شما می‌توانید از هر طرح و رنگی که مدنظرتان است، در فروشگاه چی بچین بیابید و آن را با مبل قهوه‌ای‌تان ست کنید. طراحی‌های ساده یا با الگوهای پیچیده و متفاوت در فروشگاه چی بچین موجود هستند و شما به راحتی می‌توانید کوسنی متناسب با سبک و رنگ مبل‌تان سفارش دهید.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
شما می‌توانید انواع کوسن با طراحی‌های پیچیده و ساده را در چی بچین بیابید.

نمونه‌های بالا تنها بخشی از محصولات ما در چی بچین هستند و شما می‌توانید متناسب با مبلمان و دکوراسیون خودتان، بهترین طرح و رنگ کوسن استوانه‌ای را در فروشگاه ما پیدا کرده و سفارش دهید. شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ اطلاعات بیشتری در مورد انواع رنگ و طرح کوسن مبل بدست آورید و هماهنگی لازم را انجام دهید. همینطور ما در بخش دیدگاه نیز با شما هستیم. شما می‌توانید در این بخش تمامی سوالات و نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید تا آن‌ها را برای‌تان بررسی و پیگیری کنیم.

رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای
رنگ مناسب کوسن برای مبل قهوه ای

ما در اینجا سعی کردیم که بهترین ترکیب‌های رنگی کوسن با مبل قهوه‌ای را به شما معرفی کنیم. خوشبختانه کوسن‌ها این قابلیت را دارند که به سادگی و یا چند متد خلاقانه تزئین شده و ظاهر شیک و دوست‌داشتنی را به خود بگیرند.

اگر گلدوزی با تکه دوزی بلدید، می‌توانید از این هنرتان برای تزئین روکش کوسن مبل‌تان استفاده کنید. همینطور رنگ پارچه نیز می‌توانید ایده‌ی جذاب دیگری برای تزئین روکش کوسن باشد. شما به سادگی و فقط با خرید استنسیل و اشکال از پیش طراحی شده می‌توانید طرح‌های جالبی را بر روی پارچه کوسن نقاشی کنید.

ایده‌های خیلی زیادی در این زمینه وجود دارند که کمترین هزینه و زمان را می‌طلبند. نگاهی به دوربرتان بندازید و خلاقیت‌تان را بکار ببرید تا بتوانید بهترین و ساده‌ترین ایده‎ها را برای تزئین کوسن‌هایتان پیدا کنید. اگر شما نیز نظر یا پیشنهادی در این باره دارید، می‌توانید آن‎ها را در بخش دیدگاه‌ها با ما در میان بگذارید. منتظر حضورتون در فروشگاه‌مون هستیم.

12 دیدگاه برای “چه رنگ کوسنی برای مبل قهوه‌ای مناسب‌تر است؟

 1. روانشناسی گفته:

  در این روشهای انتخاب رنگ که فرمودید روانشناسی رو به خوبی بکار گرفتید
  مطلب هم مفید بود هم جذاب ممنون بابت مطلبتون

 2. مینا گفته:

  من تازه یکسال نیم عروسی کردم مبلمانمم قهوه‌ای کرمی دیگه خسته شدم تو روحیم تاثیر گذاشته به نظرتون چیکار کنم ونمیتونم عوض کنم ممکنه تا آخر عمرم عوض نکنم خخخخ چیکار کنم

  • ثریا شیرعلی‌زاده گفته:

   دوست عزیز همونطور که تو مطلب اشاره کردیم، کم هزینه‌ترین روش اینکه دکوراسیون اطراف مبل رو عوض کنین، از کوسن‌های رنگی، تابلوهای دیواری واسه پشت مبل قهوه‌ای استفاده کنید. یا اینکه بیابین از کاورهای مبل استفاده کنین.. یه نگاه به مطلب انواع کاور مبل بکنین.. یه راهم این هستش که از یک یا دو تا صندلی تک کنار مبل قهوه‌ای استفاده کنین تا فضا رو عوض کنه.. یه سر به این مطلب بزنین: مبل تک یه سری ایده واسه تغییر دکوراسیون اطراف مبل قهوه‌ای بهتون میده..

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *