بهترین طرح و رنگ کوسن برای مبل کرم

کوسن برای مبل کرم

اگر مبلی به رنگ کرم دارید، باید بگویمم که فرد بسیار خوش‌شانسی هستید. برخلاف بسیاری از افراد که رنگ کرم را ملایم یا حتی خسته‌کننده می‌دانند، ما معتقدیم که رنگ کرم آزادی عمل بیشتری را در اختیار شما قرار می‌دهد. رنگ کرم جزو رنگ‌های خنثی است که با بسیاری از رنگ‌ها ست شده و توازن خوبی می‌سازد؛ بنابراین شما می‌توانید با انواع کوسن برای مبل کرم، یک‌رنگی آن را از بین برده و نقطه کانونی جذابی در خانه به وجود آورید. در این مطلب می‌خواهیم انواع طرح و رنگ کوسن مناسب برای مبل کرم را به شما معرفی کنیم. پس تا انتهای مطلب با ما همراه باشید.

ناموجود
۳۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل چهار نفره دیوان

۴۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان

انواع کوسن برای مبل کرم

وقتی صحبت از کوسن برای مبل کرم به میان می‌آید، انتخاب‌های زیادی پیش‌روی شماست. همان‌طور که گفتیم رنگ‌های زیادی با کرم همخوانی دارند و می‌توانند استفاده شوند. رنگ‌های تیره کنتراست هیجان‌انگیزی را در مبل شما به وجود می‌آورند. رنگ‌های روشن نیز ظرافت و روشنی مبل کرم را برجسته‌تر می‌کنند. در زیر همه این موارد را در نظر گرفته و بهترین کوسن‌های مناسب را به شما معرفی می‌کنیم:

کوسن کرم و قهوه‌ای تیره با طرح هندسی

کوسن برای مبل کرم : اشکال هندسی
کوسن برای مبل کرم

اگر مبل‌های کرم رنگ ساده‌ای داشته و فضای خنثی‌ای در اختیار دارید، کوسن‌های طرح‌دار می‌توانند گزینه فوق‌العاده‌ای برای شما باشند. سادگی مبل در مقابل کوسن‌های طرح‌دار تضاد جالبی را ایجاد می‌کنند؛ در‌عین‌حال ظرافت مبل را هم حفظ می‌کنند.

اشکال هندسی بهترین نوع طرح برای کوسن هستند. همان‌طور که در تصویر بالا مشاهده می‌کنید، کوسن‌های این مبل اشکال مثلث، لوزی، زیگزاگ و چندضلعی را بر روی خود دارند و در میان این کوسن‌های طرح‌دار، چند کوسن تک‌رنگ کرمی هم اضافه شده تا تضاد موجود بیشتر به چشم آید.

کوسن با طرح طبیعت

کوسن برای مبل کرم : طرح طبیعت
کوسن برای مبل کرم

این اتاق ترکیبی از الگوها و بافت‌هاست. اگر به پارچه مبل دقت کنید، انگار که طرح حصیر دارد. کف‌پوش‌ها هم طرح چوب را بر روی خود نقاشی کرده‌اند. پرده‌ها سفید و ظریف هستند. همه این موارد در کنار هم ما را یاد طبیعت و زیبایی‌های آن می‌اندازد. پس با اضافه کردن یک کوسن طرح شاخه و تداعی درختان در فضای اتاق، این الگوی طبیعی را تکمیل کنید.

البته این طرح می‌تواند هر المان طبیعی دیگر از طبیعت باشد. گل، برگ یا تنه درخت همگی می‌توانند مناسب این فضا و مبل کرم رنگ شما باشند.

کوسن آبی راه‌راه و آرامش‌بخش

کوسن برای مبل کرم : آبی راه راه
کوسن برای مبل کرم

آبی یکی از محبوب‌ترین رنگ‌هاست. همیشه از رنگ آبی به‌عنوان رنگ آرامش‌بخش یاد می‌شود؛ چرا که اغلب فضاهای آرام‌کننده مثل آسمان و دریا به رنگ آبی هستند. حالا اگر این رنگ را در منزل خود استفاده کنید، همین آرامش به فضای موردنظرتان هم منتقل می‌شود. نگران ترکیب رنگ آبی و کرم هم نباشید. این دو در کنار هم ترکیب جذاب و چشمگیری را ایجاد می‌کنند.

اگر از رنگ آبی برای طرح‌ دادن به کوسن کرم استفاده شود، نتیجه عالی خواهد بود. به تصویر توجه کنید. در اینجا کوسن‌های آبی جین با خطوط راه‌راه به رنگ سفید، حال و هوای دل‌پذیری را در اتاق ایجاد کرده‌اند. شما می‌توانید رنگ کرم یا بژ را جایگزین رنگ سفید آن کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل چرم ال شکل Urban

۷۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز تلویزیون فلزی Profile

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار تخت Mitzi

۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان

 کوسن‌هایی به رنگ هلو و تمشک

کوسن برای مبل کرم : رنگ هلویی و تمشک
کوسن برای مبل کرم

اگر می‌خواهید فضای خود را گرم و صمیمی‌تر کنید، می‌توانید کوسن‌هایی به رنگ گرم مثل هلویی یا رنگ تمشک را به مبل‌های خود اضافه کنید.

دو حالت پیش‌روی شماست؛ همه کوسن‌ها تک‌رنگ و ساده باشند یا برخی از آن‌ها مثل مدل اول، طرح‌دار باشند. توجه کنید که طرح این کوسن‌ها نباید خیلی برجسته و بزرگ باشند. در این مورد طرح‌های ریز و نامحسوس بهترین گزینه هستند. به کوسن سفید رنگی که روی مبل قرار دارد، دقت کنید. این کوسن طرح چهارخانه ریز و نامحسوسی دارد و در کنار کوسن‌های تک‌رنگ دیگر عالی به نظر می‌رسند.

کوسن پیازی و طوسی

کوسن برای مبل کرم : پیازی و طوسی
کوسن برای مبل کرم

رنگ طوسی به‌خودی‌خود رنگی خنثی است و بدون شک با قرارگیری در کنار رنگ کرم، سردی و جو خنثی محیط را افزایش می‌دهد؛ اما بااین‌حال، رنگ طوسی کوسن برای مبل کرم بسیار مناسب است.

اگر می‌خواهید که این فضای سرد را کمی گرم‌تر کنید، توصیه می‌کنیم کوسن‌های پیازی رنگ را به مبل کرم خود اضافه کنید. ترکیب رنگ‌های پیازی، کرم و طوسی فضای مدرن و تازه‌ای را در اتاق پذیرایی به وجود می‌آورند. اگر بتوانید فرش زیر مبل را هم به رنگ طوسی تهیه کنید، زیبایی این فضا دوچندان می‌شود.

کوسن‌های متناسب با رنگ دیوار

کوسن برای مبل کرم : رنگ دیوار پشت مبل
کوسن برای مبل کرم

اگر می‌خواهید بهترین کوسن برای مبل کرم را انتخاب کنید، یکی از روش‌ها این است که رنگ دیوار پشتی مبل را در نظر بگیرید. سپس تناژ رنگ‌هایی را برای کوسن انتخاب کنید که با رنگ دیوار در تناسب باشند.

به‌عنوان‌مثال، به تصویر بالا نگاه کنید. دیوار پشتی مبل به رنگ طوسی است. طراح برای این‌که هماهنگی نامحسوسی را بین دیوار و کوسن‌های مبل ایجاد کند، ابتدا چند کوسن هم‌رنگ دیوار را تهیه کرده است. سپس رنگ‌هایی مثل سرمه‌ای، خاکستری، پیازی و زرد را برای دیگر کوسن‌ها انتخاب کرده است. این رنگ‌ها با رنگ طوسی به‌خوبی ست می‌شوند و جذاب به نظر می‌رسند.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال بزرگ Andes

۹۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳۴,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۲۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز تلویزیون Industrial

۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان

کوسن به رنگ ماهی سالمون

کوسن برای مبل کرم : رنگ سالمون
کوسن برای مبل کرم

از دیگر انواع کوسن برای مبل کرم می‌توان به کوسن با رنگ سالمون اشاره کرد. اتاقی که در تصویر مشاهده می‌کنید، یک اتاق دنج خانوادگی است که برای تماشای فیلم در یک شب آرام بسیار مناسب است؛ اما این اتاق زمانی برای اعضای خانواده جذاب به نظر می‌رسد که تم رنگی‌اش جذاب باشد. رنگ کرم به‌تنهایی نمی‌تواند قدرت جذب بالایی داشته باشد. رنگ سالمون این وظیفه را به‌خوبی انجام می‌دهد.

در کنار کوسن‌هایی به رنگ سالمون، کوسن‌های قهوه‌ای شکلاتی و بژ هم به چشم می‌خورد که فضا را برای هر سن و سالی آماده کرده‌اند.

کوسن با رنگ سبز جنگلی

کوسن برای مبل کرم : سبز جنگلی
کوسن برای مبل کرم

رنگ سبز، کرم و قهوه‌ای در کنار هم جنگل و درختان سرسبزش را در ذهن تداعی می‌کند؛ بنابراین جای تعجبی نیست که یک کوسن سبز جنگلی به زیبایی با مبل کرم ست شود. کوسن سبز رنگ شما می‌تواند ساده، راه‌راه یا طرح‌دار باشد. هر کدام که احساس می‌کنید به فضای اتاق بیشتر می‌آید، انتخاب کنید. در کنار کوسن سبز بهتر است کوسن‌هایی به رنگ دیگر مثل سفید یا قهوه‌ای هم به کار گیرید تا ترکیب رنگ بهتری داشته باشید.

کوسن شکلاتی

کوسن برای مبل کرم : شکلاتی
کوسن برای مبل کرم

اگر عاشق رنگ‌های زمینی هستید، پس ترکیب رنگ کرم و شکلاتی مناسب شماست. این مبل کرم دارای دو کوسن کاملاً ساده به رنگ شکلاتی است. همان‌طور که می‌بینید، ترکیب این دو در کنار هم بسیار جذاب بوده و حس خوشایندی را به افراد منتقل می‌کند؛ زیرا از یک پالت رنگی هستند. در واقع با رقیق‌سازی رنگ شکلاتی در نهایت به رنگ کرمی می‌رسیم؛ بنابراین به‌خوبی می‌توانند در کنار هم قرار گیرند.

کوسن سفید

کوسن برای مبل کرم : رنگ سفید
کوسن برای مبل کرم

آیا به فضای ساحلی علاقه دارید؟ یکی از راه‌های ایجاد چنین فضایی، انتخاب پالت رنگی خنثی و الهام گرفته از ساحل و شن است. مبل کرم به‌خصوص اگر جنس مشابهی به شن داشته باشد، شباهت زیادی به آن دارد. شما می‌توانید با انتخاب کوسن‌های سفید و کرمی این فضای دوست‌داشتنی را در خانه یا محل موردنظرتان ایجاد کنید.

صورتی ملایم

کوسن برای مبل کرم : صورتی ملایم
کوسن برای مبل کرم

صورتی ملایم هم می‌تواند رنگ مناسبی کوسن برای مبل کرم باشد. البته توجه داشته باشید که در شرایطی رنگ صورتی مناسب است که رنگ کرم مبلتان ملایم و رو به سفیدی باشد. رنگ صورتی باعث می‌شود تا اتاق محیطی زنانه، آرامش‌بخش و زرق‌برق‌داری را به وجود آورد. با انتخاب کوسن‌های بزرگ با طرح‌های ظریف به رنگ صورتی ملایم این فضا را خیره‌کننده کنید. کوسن‌ها می‌توانند ترکیبی از رنگ‌های کرم و صورتی هم باشند.

در این صورت سعی کنید تا چند اکسسوری با رنگ‌های مشابه را به روی میز جلو مبلی هم اضافه کنید تا فضا یکدست به نظر برسد. همچنین با رنگ کردن دیوار پشتی مبل به رنگ صورتی ملایم می‌توانید گیرایی اتاق را چندبرابر کنید.

کوسن‌های رنگارنگ

کوسن برای مبل کرم : رنگارنگ
کوسن برای مبل کرم

اگر دوست دارید رنگ‌های تازه‌ای به اتاق ببخشید و دنیای رنگارنگی در اتاق موردنظرتان به وجود آورید، می‌توانید از کوسن‌های رنگارنگ استفاده کنید. مبل کرم این قابلیت را دارد که با تمام رنگ‌ها ست شود. با این حساب، چرا هر کوسن را به یک رنگ متفاوت انتخاب نکنید تا شادی و هیجان را در اتاق پخش کنید؟

تعداد مشخصی کوسن با رنگ‌های متفاوت انتخاب کنید و روی مبل کرم خود قرار دهید؛ و ببینید که چطور اتاقتان زیبا و هیجان‌انگیز می‌شود. حتی می‌توانید برخی از کوسن‌ها را طرح‌دار و برخی دیگر را ساده انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید: چند نکته طلایی برای انتخاب و چیدمان کوسن گرد

ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه چوبی مدل Industrial

۳۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۳,۹۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

میز تحریر دیواری Mid-Century

۱۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز جلو مبلی شیک Terrace

۲۴,۹۰۰,۰۰۰ تومان

سخن پایانی

در این مطلب سعی کردیم تا بهترین کوسن برای مبل کرم را به شما نشان دهیم. رنگ کرم این پتانسیل را دارد که با هر رنگ دیگری ترکیب شود. از این قابلیت مبلتان استفاده کنید و هرازگاهی کوسن‌های مناسبی برای آن تهیه کنید تا جلوه متفاوت‌تری به آن ببخشید. از رنگ سفید گرفته تا سبز و قهوه‌ای می‌توانید به‌عنوان رنگ کوسن انتخاب کرده و فضاهای متفاوتی را ایجاد کنید. هر رنگ نشان‌دهنده المان یا مکان خاصی است. علاوه بر این، با کوسن‌های طرح‌دار می‌توانید این فضا را بیشتر در اتاق به نمایش بگذارید. شما چه طرح و رنگی را مناسب کوسن برای مبل کرم می‌دانید؟ نظرات و پیشنهادها خود را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *