تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون؛ خانه‌تان را با توجه به تیپ شخصیت‌تان بچینید!

تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

شاید برای شما هم جالب باشد که بدانید هر تیپ شخصیتی، دکوراسیون منحصر به فرد خود را دارد. به این معنی که احساسات و عواطف و شخصیت شما مستقیما روی محیطی که در آن زندگی می‌کنید تاثیر گذاشته و دکوراسیون خانه شما را شکل می‌دهد. علاوه بر این چیدمان خانه طبق تیپ شخصیتی نیز می‌تواند نقاط قوت شما را از نظر احساسی تقویت کند. ما در این مطلب از وبلاگ چی بچین تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون را معرفی کرده‌ایم و برای هر تیپ شخصیتی بهترین دکوراسیون آن را پس تا انتهای مطلب همراه ما باشید.

تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

احتمالا نام شاخص مایرز-بریگز یا MBTI رو شنیده‌اید. این شاخص با یک پرسشنامه به شما کمک می‌کند تیپ شخصیتی خود را بشناسید و از خصوصیات خودتان آگاه شوید. آزمون شخصیت شناسی مایرز-بریگز توسط کاترین کوک بریگز و دخترش، ایزابل بریگز مایرز طراحی شده است. این آزمون در دوره‌ی جنگ جهانی دوم به منظور یافتن شغل مناسب برای زنان نظانی طراحی شد و تا سال ۱۹۶۲ بارها تغییر یافت و  پس از آن به عنوان شاخص مایرز-بریگز تا به امروز برای تشخیص شخصیت افراد، استفاده می‌شود.

شما با این آزمون می‌توانید تیپ شخصیتی خود را بفهمید و سپس با توجه به آن سبک دکوراسیون خود را انتخاب نمایید. پیشنهاد می‌کنیم که به سایت زیر مراجعه کنید و به سوالات مربوطه پاسخ دهید. در انتهای آزمون به شما در مورد تیپ شخصیتی‌تان توضیحاتی ارائه خواهد شد.

شرکت در تست شخصیت‌شناسی

بر روی گزینه “شرکت در تست شخصیت‌شناسی” کلیک کنید تا به صفحه‌ی آزمون مربوطه هدایت شوید. با انجام این آزمون شما متوجه می‌شوید که درون‌گرا هستید یا برون‌گرا، در جمع‌آوری اطلاعات شهودی هستید یا حسی، شخصیتی احساسی دارید یا منطقی و در سبک هدایت با جهان خارج، ادراکی برخورد می‌کنید یا قضاوتی.

تیپ شخصیتی شما چیست؟

همه‌ی ما می‌دانیم که افراد در برقراری ارتباط با اطرافیان به دو نوع درونگرا و برونگرا تقسیم‌بندی می‌شوند. اما آزمون شخصیت، تفاوت‌های روانشناسی را بر اساس چهار معیار تقسیم بندی می‌کند که در نتیجه باعث ایجاد ۱۶ نوع تیپ شخصیتی می‌گردد. برای نام بردن این ۱۶ تیپ شخصیتی معمولا از اشاره به حروف اول هر کلمه استفاده می‌شود.

در زیر چهار معیار تقسیم بندی شخصیت را برایتان آورده‌ایم که هر کدام از دو قطب مخالف هم تشکیل شده‌اند و با توجه به آن‌ها شخصیت افراد از هم جدا می‌شود:

  • درون‌گرایی (I) یا برون‌گرایی (E)

درون‌گرایی و برون گرایی را می‌توان نحوه‌ی پاسخ و تعامل افراد با دنیای اطرافشان تعریف کرد. افراد درونگرا( Introvert)، دایره ارتباطی محدودی دارند. این افراد فکرگرا (thought-oriented) بوده و به فعالیت‌های ذهنی مانند مطالعه علاقمند هستند.

افراد برونگرا ( Extrovert)، از تعاملات اجتماعی لذت می‌برند. این افراد عمل‌گرا (action-oriented) بوده و در تصمیم‌گیری‌ها واکنش سریعتری دارند.

  • حسی (S) یا شهودی (N)

حسی و یا شهودی بودن افراد به نوع جمع آوری اطلاعات این افراد از محیط اطرافشان اشاره دارد. افراد حسی (sensor) بیشتر اطلاعات خود از محیط را با استفاده از حواس پنجگانه دریافت می‌کنند. همچنین جزئی نگرتر هستند و توجه زیادی به واقعیت‌های اطراف خود دارند.

افراد شهودی (intuitive) بیشتر از حس ششم خود برای کسب اطلاعات از پیرامون استفاده می‌کنند. این افراد بیشتر وقت خود را رویاپردازی کرده و درباره آینده، احتمالات و نظریه‌های انتزاعی فکر می‌کنند.

  • احساسی (F) یا منطقی (T)

منطقی یا احساسی بودن افراد مرتبط با نحوه‌ی تصمیم‌گیری افراد پس از کسب اطلاعات لازم از پیرامونشان است. افراد احساسی(feeler) بیشتر تصمیمات خود را بر اساس مردم و احساساتشان می‌گیرند.

افراد منطقی (thinker) تصمیمات خود را بر اساس منطق اجرا می‌کنند و بر واقعیات عینی تاکید دارند.

قضاوت‌گر (J) یا ادراکی (P)

قضاوتگر بودن و یا ادراکی بودن افراد به نحوه‌ی تمایلشان در مقابله با محیط و جهان اطراف اشاره دارد. افراد قضاوتی یا ساختارگرا (judger)، به تصمیماتی با ساختارهای محکم و ثابت اعتقاد دارند. افراد ادراکی یا منعطف (perceiver)، روشن فکر بوده و در مقابله با محیط، منعطف و سازگازتر هستند.

با استفاده از این چهار معیار،۱۶ تیپ شخصیتی به وجود می‌آیند که نام‌های آن‌ها را در زیر آورده‌ایم:

۱. تیپ شخصیتی ENFJ: برون گرا – شهودی – احساسی – قضاوتی

۲. تیپ شخصیتی ENFP: برون گرا – شهودی – احساسی – ادراکی

۳. تیپ شخصیتی ESFJ: برون گرا – حسی – احساسی – قضاوتی

۴. تیپ شخصیتی ESFP: برون گرا – حسی – احساسی – ادراکی

۵. تیپ شخصیتی INFJ: درون گرا – شهودی – احساسی – قضاوتی

۶. تیپ شخصیتی INFP: درون گرا – شهودی – احساسی – ادراکی

۷. تیپ شخصیتی INTJ: درون گرا – شهودی – منطقی – قضاوتی

۸. تیپ شخصیتی INTP: درون گرا – شهودی – منطقی – ادراکی

۹. تیپ شخصیتی ISFJ: درون گرا – حسی – احساسی- قضاوتی

۱۰. تیپ شخصیتی ISFP: درون گرا – حسی – احساسی – ادراکی

۱۱. تیپ شخصیتی ISTJ: درون گرا – حسی – منطقی – قضاوتی

۱۲. تیپ شخصیتی ISTP: درون گرا – حسی – منطقی – ادراکی

۱۳. تیپ شخصیتی ESTJ: برون گرا – حسی – منطقی– قضاوتی

۱۴. تیپ شخصیتی ENTJ: برون گرا – شهودی – منطقی – قضاوتی

۱۵. تیپ شخصیتی ENTP: برون گرا – شهودی – منطقی – ادراکی

۱۶. تیپ شخصیتی ESTP: برون گرا – حسی – منطقی – ادراکی

با انجام تست بالا یکی از تیپ‌های شخصیتی بالا برای شما نمایش داده خواهد شد، با توجه به تیپ شخصیتی‌تان، شما راحت‌تر می‌توانید نوع سبک و چیدمان منزل‌تان را انتخاب کنید. در ادامه مطلب ” تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون ” در مورد انواع سبک‌های مناسب هر تیپ شخصیتی صحبت کرده‌ایم.

سبک‌های دکوراسیون مناسب هر تیپ شخصیتی چیست؟

۱. تیپ شخصیتی ENFJ: سبک خانه روستایی (Cottage Style)

سبک مناسب تیپ شخصیتی ENFJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

اگر فردی با تیپ شخصیتی ENFJ هستید، پس فردی خونگرم می‌باشید که از ایجاد احساس راحتی در مردم لذت می‌برید. بنابراین جای تعجب نیست که بخواهید خانه شما نیز بر اساس این خصوصیت شخصیتی شما دیزاین شود.

یک خانه به سبک Cottage Style یا خانه روستایی گزینه بسیار خوبی برای فردی با تیپ شخصیتی شما خواهد بود. ترکیبی از رنگ‌های روشن، اکسسوری‌های قدیمی و تمرکز بر استفاده درست از نور طبیعی در اتاق‌ها کمک می‌کند تا احساسی بسیار جذاب و گرم در فضای خود ایجاد کنید.

۲. تیپ شخصیتی ENFP: سبک دکوراسیون بوهمیان (Bohemian)

سبک دکوراسیون مناسب تیپ شخصیتی ENFP
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

افرادی با شخصیت ENFP تمایل دارند زندگی بی دغدغه و با اشتیاقی داشته باشند. بنابراین اگر فردی با تیپ شخصیتی ENFP هستید دکوراسیون بوهمی برای شما گزینه‌ای بسیار مناسب است.

افرادی که خانه آن‌ها به سبک‌ بوهمی دکور شده، عمدتا به دلیل استفاده از الگوهای غنی و رنگ‌های زنده و حتی کمی به هم ریخته‌گی فضا، به عنوان فردی جسور و کمی آشفته شناخته می‌شوند. در سبک بوهمی انتخابات بی پایانی وجود دارد، بنابراین در این سبک می‌توانید مدلی را پیدا کنید که واقعاً با شخصیت شما مطابقت داشته باشد. همچنین ایجاد تغییر و اضافه کردن وسایل به این سبک بسیار آسان است. ما در مطلب زیر به طور مفصل در مورد سبک بوهو در دکوراسیون داخلی صحبت کرده‌ایم. پیشنهاد می‌کنیم حتما این مطلب را مطالعه کنید تا اطلاعات کاملی از آن را بدست آورید.

در مجله چی بچین بخوانید: سبک بوهو در دکوراسیون داخلی؛ تجربه‌ی زندگی آزادانه و بدون قید و بند و قوانین خاص

۳. تیپ شخصیتی ESFJ : سبک دکوراسیون سنتی (Traditional)

تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

اگر تیپ شخصیتی شما ESFJ است، سبک سنتی برای شما بسیار عالی‌ست. این سبک شامل جنبه‌های پیچیده و جزئیات بسیار زیاد است که از نظر بصری فوق العاده دلپذیر می‌باشد.

این سبک زوایای شخصیتی شما از جمله اجتماعی بودن را کاملا بروز می‌دهد. سبک سنتی به شما این امکان را می‌دهد که میل خود را به هنرهای ایرانی نشان دهید و همچنین محیطی دلپذیر برای مهمانان بی شماری که می خواهید در خانه خود از آن‌ها پزیرایی کنید، ایجاد نمایید. در مورد سبک دکوراسیون سنتی می‌توانید در مطلب زیر اطلاعات جامع‌تری را کسب کنید.

در مجله چی بچین بخوانید: ایده‎های دوست‎داشتنی برای تزئین خانه به سبک سنتی ایرانی

۴. تیپ شخصیتیESFP : سبک هالیودی پرزرق و برق (HOLLYWOOD GLAM)

سبک دکوراسیون مناسب تیپ شخصیتیESFP
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

با داشتن تیپ شخصیتی ESFP می‌توان گفت شما فردی جسور، شیک و کمی دراماتیک هستید، بنابراین انتخاب یک سبک پر زرق و برق هالیوودی می‌تواند برای شما مناسب باشد.

همانطور که از اسمش پیداست این سبک مانند صحنه‌های پرزرق و برق فیلم‌های هالیوودی ترکیبی از وسایل لوکس و مدرن است و با شخصیت و توانایی شما برای جلب توجه همخوانی خوش‌آیندی دارد. در این سبک معمولا اتاق‌ها پایه سیاه و سفید دارند. البته ممکن است این سبک برای برخی کلافه کننده و بیش از حد لوکس باشد ولی مهم این است که شما با سبک دکوراسیون خود بدرخشید.

۵. تیپ شخصیت INFJ: سبک دکوراسیون پست مدرن (Post Modern)

سبک دکوراسیون تیپ شخصیت INFJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

دکوراسیون پست مدرن برای تیپ شخصیتی INFJ بسیار مناسب می‌باشد. این تیپ شخصیتی نشان می‌دهد که شما فردی با انتخاب‌های خلاقانه و ایده آل گرا هستید.

این سبک با این که کمی غیر متعارف است و سعی می کند از انواع بافت‌ها و الگوها برای زنده کردن اتاق استفاده کند ولی انتخابی عالی برای شماست زیرا شما محتاط ولی شدیدا خلاق هستید و این سبک می تواند به شما اجازه دهد تا شور و نشاط غنی دنیای درونی خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. پست مدرنیسم به شما این اجازه را می‌دهد که بهترین بخش‌های سبک‌های دیگر را بگیرید و آن‌ها را از آن خود کنید.

۶. تیپ شخصیت INFP: سبک دکوراسیون شبی شیک (shabby chic)

سبک دکوراسیون تیپ شخصیت INFP
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

با داشتن تیپ شخصیتی INFP، می‌توان گفت شما فردی بسیار مهربان و دلسوز هستید که معمولا روابط خود با افراد کمی محتاط رفتار می‌کنید. همچنین معمولا به سمت وسیله‌های نرم، گرم و زیبا کشش دارید، به همین خاطر یک خانه شیک قدیمی برای شما می‌تواند ایده‌آل باشد.

سبک دکوراسیون شبی شیک بیشتر بر روی سایه‌های سفید یا پاستلی تمرکز می‌کند که باعث می‌شود اتاق‌ها فضایی بازتر و روشن‌تر داشته باشند. همچنین این سبک با تمایل شما برای استقبال از افراد و آشنایی بهتر با آنها همخوانی دارد. اثاثیه قدیمی و الگوهای درهم به ایجاد این سبک دکوراسیون که به خوبی با حال و هوای شما مطابقت دارد، کمک می کنند.

۷. تیپ شخصت INTJ: سبک دکوراسیون استیم‌پانک (Steampunk)

دکوراسیون مناسب تیپ شخصیتی تیپ شخصت INTJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

خانه‎ای به سبک استیمپانک ممکن است در ابتدا شما را غافلگیر کند، اما به عنوان فردی با تیپ شخصیتی INTJ که فردی استراتژیک است و ترکیب سبک‌های قدیمی و جدید را دوست دارد، می تواند گزینه‌ی بسیار مناسبی باشد.

سبک دکوراسیون استیم پانک در دهه ۱۹۸۰ به وجود آمد و بر اساس داستان‌های علمی-تخیلی یا فانتزی-علمی شکل گرفت. استیم‌پانک بیشتر به دلیل ترکیب آجرهای اکسپوز، مبلمان صنعتی، و لوازم جانبی منحصر به فرد (چرخ دنده‌ها، کره زمین، و نقشه های قدیمی)، حال و هوای هوشمندانه و خاصی ایجاد می‌کند.

در ادامه مطلب تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون به بررسی سبک مناسب تیپ شخصیتی INTP پرداخته‌ایم.

۸. تیپ شخصیتی INTP: سبک دکوراسیون باوهاوس (bauhas)

 

اگر شما دارای تیپ شخصیتی INTP هستید، می‌توان گفت فردی متفکر خلاق، ساده و قاطع هستید. بنابراین سبکی مانند باهاوس می‌تواند گزینه خوبی باشد.

باهاوس بر ترکیب هنر و فناوری، ساده نگه داشتن چیزها و اولویت دادن به عملکرد قبل از زیبایی شناسی تاکید دارد. شما ممکن است فردی عمیقا متفکر باشید، اما جنبه‌ای دارید که خلاقیت و زنده بودن را ستایش می‌کند. فضایی که با ویژگی‌های باهاوس طراحی شده است، خانه‌ای آرامش‌بخش برای شما خواهد بود که به شما امکان می‌دهد جنبه خلاقانه خود را پرورش دهید.

۹. تیپ شخصتی ISFJ: سبک دکوراسیون ترنزیشنال یا انتقالی (Transitional)

سبک دکوراسیون تیپ شخصتی ISFJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

اگر فردی با تیپ شخصتی ISFJ هستید، بیشتر مردم ممکن است تصور کنند شما فردی بسیار محتاط هستید، اما بر خلاف این تصور شما تمایل زیادی به ایجاد ارتباطات عمیق و صمیمی با افرادی دارید که به آنها اعتماد کرده‌اید.

در عین حال، شما به مکانی علاقمندید که بتوانید در مواقعی که نیاز به تنهایی دارید، به آنجا پناه بیاورید. این باعث می شود خانه‌ای به سبک ترنزیشنال یا انتقالی برای شما مناسب باشد. سبک دکوراسیون انتقالی به شما این امکان می‌دهد تا بتوانید بدون محدودیت زندگی کنید. خانه ای که به این روش تزئین و طراحی شده باشد، امکان گفتگو و ارتباط با افراد مختلف را برای شما فراهم می‌کند. ما در مطلب زیر به طور مفصل در مورد سبک دکوراسیون انتقالی صحبت کرده‌ایم.

در مجله چی بچین بخوانید: سبک دکوراسیون انتقالی؛ تلفیق دو فضای سنتی و مدرن

۱۰. تیپ شخصیتی ISFP: سبک دکوراسیون آرک دکو (Art Deco)

تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

با داشتن تیپ شخصیتی ISFP می‌توان گفت شما فردی غیر متعارف و هنری هستید و دوست دارید دیگران را با خلاقیت خود غافلگیر کنید. پس خانه‌ای با دکوراسیون آرت دکو برای شما بسیار مناسب خواهد بود.

این سبک اغلب با چاپ‌های گرافیکی، خطوط براق و تیز، و فضای عجیب و غریب شناخته می‌شود. با این که از یک الگوی مشخص در این سبک استفاده نمی‌شود، اما در عین حال یکپارچه و زیبا به نظر می‌رسد، که جلوه‌ای از احساس مردم نسبت به شما است. در مطلب زیر می‌توانید با سبک دکوراسیون آرت دکو بیشتر آشنا شوید.

در مجله چی بچین بخوانید: سبک آرت دکو، انتخابی لوکس و شیک برای دکوراسیون خانه

۱۱. تیپ شخصیتب ISTJ : سبک دکوراسیون مینیمال (Minimal)

سبک دکوراسیون برای تیپ شخصیتب ISTJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

اگر شما فردی با تیپ شخصیتب ISTJ هستید پس شما ترجیح می‌دهید همه چیز را ساده و سرراست نگه دارید. شما دوست دارید فضایی داشته باشید که سازماندهی شده باشد، و از داشتن یک فضای منظم خوشتان می‌آید. یک سبک مینیمالیستی با شخصیت شما مطابقت دارد، زیرا یک چیدمان ساده‌ی آن به شما امکان این را می‌دهد تا همه چیز را با نظم و ترتیب مختص خود بچینید. در مطلب زیر می‌توانید با ویژگی‌های سبک مینیمال آشنا شوید.

در مجله چی بچین بخوانید: ۵ ویژگی اصلی طراحی مینیمال منزل و محل کار

۱۲. تیپ شخصیتی ISTP: سبک دکوراسیون مدرن قرون وسطی (Mid-Century Modern)

سبک دکوراسیون برای تیپ شخصیتی ISTP
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

اگر تیپ شخصیتی ISTP دارید پس شما فردی خلاق هستی و سبک دکوراسیون مدرن قرون وسطی یا میدسنچری می‌تواند همان سبکی باشد که شما به دنبال آن می‌گردید.

شما فردی اهل عمل هستید و از شخصیت ماجراجوی خود لذت می برید. این سبک خاص به خاطر تاکید بر انتخاب‌های جسورانه و در عین حال تمرکز بر روی مبلمان همه‌کاره و در عین حال کاربردی خود شناخته شده است. اگر دوست دارید اطلاعات کاملی در مورد سبک دکوراسیون میدسنچری کسب کنید، پیشنهاد می‌کنم مطلب زیر را مطالعه نمایید.

در مجله چی بچین بخوانید: سبک میدسنچری چیست و چرا ما آن را دوست داریم؟

۱۳. تیپ شخصیتی ESTJ: سبک دکوراسیون مدرن (Modern)

سبک دکوراسیون برای تیپ شخصیتی ESTJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

یک خانه به سبک مدرن انتخابی عالی برای فردی با شخصیت ESTJ است. اگر شما نیز فردی با تیپ شخصیتی ESTJ هستید، دوست دارید محیط شما ساختار یافته و سازماندهی شده باشد.

در این سبک هرج و مرج و بهم ریختگی وجود ندارد. همچنین در این سبک به جای اینکه بخواهید آن را با لوازم جانبی شلوغ کنید، بر جنبه‌های ضروری‌تر خانه تمرکز می‌کنید. خانه‌های دکور شده با سبک مدرن فضای بسیار شیک و ساده‌ای ایجاد می‌کنند.

۱۴. تیپ شخصیتی ENTJ: سبک دکوراسیون صنعتی (Industrial)

سبک دکوراسیون برای تیپ شخصیتی ENTJ
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

یک خانه به سبک صنعتی می‌تواند گزینه‌ای عالی برای شخصیت عملگرا و ساده یک ENTJ باشد. اگرچه این سبک، سبکی اغلب ناتمام به نظر می‌رسد، ولی خواهید دید که تمرکز بر مبلمان و لوازم جانبی کاربردی و کارآمد اصول این دکوراسیون است که با شخصیت شما هماهنگ است. در مطلب زیر می‌توانید در مورد سبک دکوراسیون صنعتی بیشتر بخوانید.

در مجله چی بچین بخوانید: سبک دکوراسیون صنعتی چیست؟ با ویژگی‌های سبک طراحی صنعتی آشنا شوید.

۱۵. تیپ شخصیتی ENTP: سبک معماری اکلکتیک یا ترکیبی (ECLECTIK)

سبک دکوراسیون برای تیپ شخصیتی ENTP
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

با داشتن تیپ شخصیت ENTP می‌توان گفت که شما شخصیتی هیجان‌انگیز دارید، عاشق چالش هستید و گاها برخی از قوانین را زیر پا می‌گذارید. این امر باعث شده سبک دکوراسیون ترکیبی گزینه‌ای عالی برای شما باشد.

دکوراسیون ترکیبی به دلیل ترکیب عناصر متضاد در هر اتاق، یک سبک منسجم ایجاد می‌کند. اما مرز باریکی بین دستیابی به یک سبک و کنار هم قرار دادن تصادفی سبک‌های مختلف در یک اتاق وجود دارد. با این حال،این سبک دکوراسیون تمایل شما به زندگی کردن به شکلی آشفته و توانایی شما برای پیشرفت در یک محیط همیشه در حال تغییر را نشان می‌دهد.

۱۶. تیپ شخصیتی ESTP: سبک دکوراسیون رترو یا از مد افتاده (Retro)

تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون
تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون

با داشتن تیپ شخصیتی ESTP شما فردی خودجوش و بهتر است بگوییم پرجنب و جوش هستید و از انعطاف پذیری در زندگی خود لذت می برید. بنابراین استفاده از سبک دکوراسیون رترو در خانه برای شما گزینه‌ی جالبی خواهد بود.

این سبک بیشتر به دلیل رنگ های جسورانه، الگوهای بزرگ و لوازم جانبی منحصر به فرد مورد توجه عموم است. بسیاری از اتاق‌های در سبک رترو هیجان‌انگیز و غیر متعارف به نظر می‌رسند و این همان چیزی است که مردم وقتی در اطراف شما هستند احساس می‌کنند. شما از پذیرفتن چالش‌ها نمی‌ترسید و به فضایی نیاز دارید که نشان دهنده کسالت یا رکود نباشد، بنابراین این سبک واقعاً به شما این امکان را می دهد که حال و هوای مورد نظر خود را به تصویر بکشید.

ما در بالا تست شخصیت شناسی برای انتخاب سبک دکوراسیون را به شما معرفی کردیم، پیشنهاد می‌کنیم حتما این تست را انجام دهید و سبک دکوراسیون خود را با توجه به آن انتخاب کنید. پس از انجام تست حتما نتیجه را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *