باکیفیت‌ترین و به صرفه‌ترین مرکز تعمیر مبل راحتی در تهران – ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲

مطمئنا شما هم با کمی تحقیق و بررسی به این نتیجه رسیده‌اید که تعمیر مبل راحتی بهترین روش برای پرداخت هزینه‌ی کمتر نسبت به خرید آن است و همین قضیه شما را به تعمیر آن علاقه‌مند نموده است. هزینه تعمیر مبل در مقایسه با خرید یک دست مبل جدید بسیار ناچیز است. درست است که قیمت تعمیر مبل بسیار متغیر است اما در هر حالتی از خرید مبل جدید ارزان‌تر خواهد بود. اگر شما به دنبال بهترین مرکز تعمیر مبل راحتی هستید، پیشنهاد می‌کنم نمونه‌ کارهای مجموعه‌ی ما را مشاهده کنید. در زیر نمونه کار و هزینه تعمیرات مبل آورده شده است.

نمونه کار تعمیرات مبل راحتی مجموعه چی بچین

همانطور که در بالا اشاره کردیم، متخصصان ما در چی بچین سابقه و تجربه‌ی بالای در مورد تعمیر مبل با هر سبک و پارچه‌ای دارند. ویدیو زیر بخشی از مراحل تعمیر مبل کلاسیک را نشان می‌دهد که نتیجه فوق‌العاده شده است.

حتما ویدیو رو ببینید.

عکس‌های قبل و بعد از تعمیرات مبل را در ادامه مشاهده می‌کنید.

تعمیر مبل راحتی

تعمیر مبلمان
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین

حتما ویدیو رو ببینید.

تعمیر مبل ال شکل از جمله دیگر خدماتی است که ما در چی بچین ارائه می‌دهیم. عکس زیر که قبل(سمت چپ) و بعد(سمت راست) تعمیر مبل ال را نشان می‌دهد، یکی از نمونه‌ کارهای ماست که توسط مشتریان برای‌مان ارسال شده است. اگر شما هم به دنبال تعمیر مبل ال خود هستید، می‌توانید جهت مشاوره و برآورد قیمت آن، با ما به شماره ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

قیمت تعمیر مبل ال
نمونه‌ای از تعمیر مبل ال توسط چی بچین

اینکه بگوییم تعمیر مبل یک هنر است، واقعا اغراق نکرده‌ایم. عکس زیر مهر تاییدی بر ادعای ماست. اینکه بتوان طرح و رنگی را زیباتر از شکل اولیه آن درآورد، نیاز به مهارت و دقت بالایی دارد.

تعمیر مبل راحتی
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین

تعمیر مدل مبل ال با اندازه‌های متفاوت یکی دیگر از سفارش‌هایی است که در چی بچین زیاد با آن روبرو می‌شویم. در عکس زیر قبل(بالایی) و بعد(پایینی) مبل ال را مشاهده می‌کنید که تعمیر و تعویض پارچه مبلی آن تاثیر بسزایی در دکوراسیون اتاق داشته و شکل مدرن‌تری به اتاق داده است.

هزینه تعمیر مبل راحتی
نمونه‌ای از تعمیر مبل ال توسط چی بچین

اگر مبل راحتی شما دارای ریزه‌کاری‌های خاص و ظریفی است، نگران نباشید. ما در چی بچین می‌توانیم هر مدل و سبکی را زیباتر از طرح اولیه‌ی آن درآوریم. تعمیر مبل شزلون زیر نشان می‌دهد که متخصصان ما در چی بچین سابقه و تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارند. شما می‌توانید جهت مشاوره و برآورد قیمت تعمیر مبل خود با شماره ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس گرفته و راهنمایی‌های لازم در این زمینه را دریافت کنید.

نمونه تعمیر مبل راحتی
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین

اگر به دنبال فضای مدرن و جدیدتری برای دکوراسیون خود هستید، تعویض پارچه مبلمان می‌تواند بهترین ایده باشد. شما با صرف هزینه‌ی کمتر می‌توانید فضای نو و تازه‌ای را دریافت کنید. چیزی که در عکس زیر به وضوح دیده می‌شود. همانطور که مشاهده می‌کنید انتخاب پارچه مبلی ساده به رنگ خاکستری توانسته به شکل حیرت‌انگیزی دکوراسیون اتاق را تغییر دهد. علاوه بر این تعویض تشک‌های مبل ظاهر نو و جدید به مبلمان داده و آن را به یک دست مبلمان نو تبدیل کرده است.

ما در چی بچین با ارائه‌ی بیش از ۱۰۰۰ نوع طرح و رنگ پارچه مبلی و پرده‌ای این امکان را فراهم کرده‌ایم تا به راحتی بتوانید طرح و رنگی متناسب با دکوراسیون‌تان انتخاب کنید. همینطور این فرصت را خواهید داشت تا با طراحان داخلی ما مشورت کنید و با انتخاب مناسب رنگ و طرح پارچه مبلی و ترکیب آن‎ها با دکوراسیون خانه فضای منسجم و هماهنگی بسازید.

هزینه تعمیر مبل راحتی
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین
نمونه‌ای از تعمیر مبل راحتی توسط چی بچین

هزینه تعمیر مبل راحتی چگونه است؟

مطمئنا هزینه تعمیر مبل بسته به نوع آن یعنی تعویض پارچه مبل، رویه‌کوبی، رنگ‌کاری، تقویت کلاف و اسکلت مبل متفاوت است. علاوه بر این هزینه‌ی نوع متریال، نوع و مقدار پارچه مبلی، میزان آسیب به مبل، ظرافت کار و ابعاد مبل نیز در تعیین هزینه‌ی مربوط به تعمیرات مبل تاثیرگذار می‌باشند. اما هزینه‌ی تقریبی برخی از خدمات تعمیر مبل چی بچین به شکل زیر است:

 • هزینه تعویض پارچه یک ست هفت نفره مبل راحتی: ۶ میلیون تومان به بالا
 • هزینه تعویض پارچه یک ست هفت نفره مبل کلاسیک: ۱۰ میلیون تومان به بالا
 • هزینه‌ی رویه‌کوبی و تعمیر اساسی یک ست هفت نفره مبل راحتی: ۱۰ میلیون به بالا
 • هزینه‌ی رویه‌کوبی و تعمیر اساسی یک ست هفت نفره مبل کلاسیک: ۱۵ میلیون به بالا
 • هزینه‌ی رنگ‌کاری بدنه یک ست هفت نفره مبل راحتی: ۵ میلیون تومان به بالا
 • هزینه‌ی رنگ‌کاری بدنه یک ست هفت نفره مبل کلاسیک: ۲۰ میلیون تومان به بالا

البته این هزینه‌ها با توجه به مواردی که در بالا اشاره کردیم متغیر می‌باشند. شما می‌توانید برای برآورد دقیق قیمت با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید. هزینه‌ی مشاوره و برآورد قیمت در چی بچین رایگان می‌باشد و از این بابت هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد.

خوشبختانه امروزه امکان تعمیر انواع مبل راحتی در چی بچین برای بیشتر سبک و مدل‌های مبلمان وجود دارد و شما دیگر مجبور نیستید که مبل جدیدی را بجای آن خریداری کنید.

ما در اینجا تمامی چالش‌های مربوط به تعمیر مبل از انواع آسیب‌ها و نحوه‌ی تعمیر آن‌ها گرفته تا قیمت تعمیر مبل را با شما به اشتراک می‌گذاریم تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید. البته در ابتدا کمی در مورد مزایا تعمیر مبل راحتی صحبت می‎کنیم و سپس انواع و هزینه تعمیر مبل را بررسی می‌نماییم.

روند سفارش تعمیر مبل راحتی از “چی بچین” چگونه است؟

مطمئنا شما نیز تا به الان به این نتیجه رسیده‌اید که تعمیر مبلمان بسیار مناسب‌تر از خرید آن است. چیزی که در این مرحله بسیار اهمیت دارد، انتخاب درست شرکت‌ ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل است. چی بچین به عنوان یکی از شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل سال‌های سال است که در این حوزه فعالیت می‌کند و سابقه‌ی طولانی در این مسیر دارد.

روند سفارش تعمیر مبل در چی بچین بسیار ساده بود و شما به راحتی می‌تواند با صرف کمترین زمان و هزینه بهترین و باکیفیت تعمیرات مبلمان را دریافت کنید. برای سفارش تعمیر مبل راحتی طبق زیر مراحل زیر اقدام کنید:

۱) ارسال عکس

در مرحله‌ی اول نیاز است که شما عکس مبلمان‌تان را از طریق واتس‌آپ یا تلگرام به شماره‌ ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ ارسال کنید و با کارشناسان تعمیرات مبل ما ارتباط راحتی را برقرار نمایید. در هر صورت همکاران ما در چی بچین به سرعت مبلمان شما را بررسی و به شما پاسخ می‌دهند. اینکه مبل شما قابل تعمیر هست یا نه، در همین مرحله تعیین می‌شود. در ضمن مشاوره و برآورد قیمت در چی بچین رایگان بوده و از این بابت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

اگر شما نیاز به اطلاعات بیشتری در مورد نحوه‌ی تعمیرات و هزینه‌های مربوط به آن دارید، می‌توانید با همین شماره تماس گرفته و اطلاعات لازم را کسب کنید.

۲) برآورد قیمت

در مرحله‌ی دوم هزینه‌ی تعمیر مبل و متراژ پارچه توسط کارشناسان چی بچین برآورد شده و به شما اعلام می‌شود. این هزینه فقط مربوط به تعمیر مبل می‎باشد و هزینه‎های ایاب و ذهاب بعدا به آن اضافه خواهد شد.

مطمئنا برآورد قیمت توسط تعمیرکارهای مختلف متفاوت خواهد بود و حرفه‌ای بودن تعمیرکار تاثیر مستقیمی روی این اختلاف قیمت دارد. سعی کنید نمونه‎کارهای شرکت‌های ارائه‌دهنده‌ی خدمات تعمیر مبل را با هم مقایسه کنید تا بتوانید تصمیم درستی بگیرید.

۳) انتخاب پارچه مبلی

پس از تعیین و برآورد قیمت از شما خواسته می‌شود تا برای انتخاب پارچه مبلی به فروشگاه ما تشریف آورید و طرح و رنگ پارچه مبلی مورنظرتان را انتخاب کنید. همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم، تنوع پارچه مبلی از پارچه‌های ترکیه‌ای و اروپایی در چی بچین بسیار بالا می‌باشد و همین، گزینه‌های زیادی را برای انتخاب طرح و رنگ پارچه مبلی به شما می‌دهد.

به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید پارچه مبلی متناسب با سبک و رنگ دکوراسیون‌تان انتخاب کنید و نگرانی از جهت ناهماهنگی مبلمان‌ با دکوراسیون‌تان نداشته باشید. علاوه بر این مشاوران و طراحان داخلی در فروشگاه ما به شما در زمینه‌ی انتخاب رنگ و جنس پارچه کمک می‌کنند.

۴) تنظیم قرارداد

در مرحله‌ی چهارم قراردادی بین ما و شما بسته شده و تمامی جزئیات در آن ذکر می‌شود.

۵) انتقال مبلمان به کارگاه

بعد از توافقات صورت گرفته مبلمان موردنظر در تاریخ ذکر شده به کارگاه انتقال داده می‌شود تا کار تعمیر آن شروع شود. همانطور که اشاره کردیم هزینه‌ی انتقال مبلمان به کارگاه جدا از هزینه‎ی تعمیرات مبلمان می‌باشد.

۶) تعمیر و ارسال

پس از بازسازی مبل، برای ارسال و چیدمان با شما هماهنگی انجام خواهد گرفت.

تعمیر مبل راحتی شامل چه مواردی می‌شود؟

احتمالا اگر شما نیز به دنبال تعمیر مبل‌تان هستید، به این فکر می‌کنید که آیا آسیبی که به مبل شما وارد شده قابل تعمیر است یا نه! معمولا موارد زیر قابل تعمیر هستند و شما در صورت مواجه با آن‌ها می‌توانید به راحتی مبل‌تان را نونوار کنید.

 • پوسیدگی یا خراب شدن پارچه مبلی و اسکلت مبل
 • نشست فوم و اسفنج یا همان فرورفتگی مبل
 • کثیف شدن پارچه مبلی
 • از مد افتادن پارچه مبلی
 • شکستگی یا خراش اسکلت
 • صدای فنربندی و شل شدگی تسمه‌های داخلی مبلمان

هر یکی از مواردی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، قابل تعمیر هستند اما به شرطی که شما از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید. بسیاری از شرکت‌ها مهارت و تجربه‌ی کافی در این زمینه را ندارند و فقط هزینه تعمیر مبل را بالاتر می‌برند. پس حتما در انتخاب شرکت ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل دقت کرده و آن را سرسری نگیرید.

به طور کلی می‌توان گفت که تعمیرات مبل شامل تعویض پارچه مبل و رویه‌کوبی، رنگ‌کاری، تقویت کلاف و اسکلت مبل راحتی، و همینطور تعمیر و رنگ کاری متعلقات مبلمان می‌باشد.

ما در ادامه برای آشنایی بیشتر شما به بررسی هر یک از روش‌های تعمیر مبلمان می‌پردازیم.

 • تعویض پارچه مبلی

در صورتی که اسکلت مبلمان شما سالم باشد، با تغییر پارچه‌ی مبل و تعویض و تعمیر متریال داخلی مبلمان به راحتی می‌توانید ظاهر تمیز و جدیدی به مبل‌تان دهید. مطمئنا تعویض پارچه مبلی از نظر اقتصادی نسبت به خرید مبل به صرفه‌تر بوده و بسیار کارآمدتر می‌باشد. اگر مبلمان شما فقط مشکل رویه داشته باشد قیمت تعمیر مبل راحتی شما نیز بسیار ناچیز خواهد بود.

مخصوصا در مورد مبلمان سلطنتی که معمولا از چوب درختان راش، گردو، روسی، افرا، توسکا و آبنوس ساخته می‌شوند و دارای اسکلت‌بندی مقاومی هستند، تعویض پارچه مبلی و تغییر رنگ می‌تواند گزینه‌ی مناسبی برای تغییر دکوراسیون و مبلمان باشد. شما با این روش تعمیر می‌توانید هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و هم اینکه رنگ و روح تازه‌ای به مبلمان و دکوراسیون‌تان دهید.

البته اینکه شما با تنوع بالایی در انتخاب پارچه مبلی روبرو باشید، مزیت بزرگی است که تمامی شرکت های ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل نمی‌توانند آن را برآورده سازند. چی بچین به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل، با ارائه‌ی بیش از ۱۰۰۰ نوع طرح و رنگ پارچه مبلی و پرده‌ای، شرایطی را برای مشتری‌ها فراهم می‌کند تا بتوانند به راحتی طرح و رنگ‌های متنوعی را برای پارچه‌ی مبل‌شان انتخاب کنند و همزمان از مشاوره طراحان داخلی نیز استفاده نمایند.

به این ترتیب شما می‌توانید با طراحان داخلی در چی بچین مشورت بگیرید و در نهایت مطابق سلیقه‌ی خودتان طرح و رنگ پارچه مبلی‌تان را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه برایتان حاصل شود. چیزی که در کمتر شرکت ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل دیده می‌شود! پس اگر به دنبال تعویض پارچه مبلی‌تان هستید، جهت مشاوره می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

 • رویه‌کوبی

اگر اسکلت یا همان چهارچوب مبل شما شکسته یا فرسوده شده است، مبل شما نیاز به نجاری و تعمیر اساسی دارد. روش کار به این صورت است که پس از تعمیر اسکلت مبل، ابر، اسفنج، فنرها و تسمه نیز عوض شده و در نهایت پارچه مبلی روی آن‌ها قرار می‌گیرد. پس اگر شما کلی خاطره با مبل‌ و صندلی‌های‌ قدیمی‌تان دارید و دوست ندارید که آن‌ها را دور بیندازید، می‌توانید با کمک رویه‌کوبی آن‎ها را نونوار کنید و دوباره خاطرات‌تان را زنده نمایید.

هزینه‎ی رویه‌کوبی با توجه به نوع پارچه، اندازه، طراحی مبل و  پروسه انجام کار متغیر بوده و مطمئنا مبلمان با جزئیات بیشتر هزینه‎ی تعمیر بالایی خواهند داشت. گاهی اوقات در حین رویه‌کوبی ایراداتی دیده می‌شود که شرکت ارائه‌دهنده‌ی خدمات تعمیر مبل راحتی در ابتدای کار متوجه آن نمی‌شود. در چنین مواردی هزینه‌ی برآورد اولیه با هزینه‌ی پایانی متفاوت خواهد بود. پس به هنگام سفارش برای تعمیر رویه‌کوبی این نکته را به ذهن‌تان بسپارید.

به طور خلاصه رویه‌کوبی شامل تعویض فوم مبل، پارچه مبل، اسفنج، لایکو، فنرها و کوسن مبل می‌باشد که در چی بچین توسط متخصصان مجرب انجام می‌شود.

 • تعویض تشک‌ها، فنر و اسفنج

مطمئنا هر مبلی با گذشت زمان کارایی و قابلیت اولیه خود را از دست می‌دهد و این موضوع چیز عجیب و غریبی نیست. فرورفتگی مبل یکی از عمده‌ترین مشکلاتی است که برای بیشتر خانواده‌ها مخصوصا خانواده‌هایی با بچه‌های کوچک زیاد اتفاق می‌افتد. این فرورفتگی می‌تواند مربوط به تشک، فنر یا چهارچوب شکسته آن باشد.

در هر صورت در هنگام مواجه شدن با چنین مشکلاتی نگران نشوید. شما می‌توانید به جای صرف هزینه‌ی بالا برای خرید مبل جدید، آن را به دست تعمیرکاران ما در چی‌ به چین بسپارید تا با تعویض تشک و فنرها مبل‌تان را به شکل و ظاهر اولیه‌ی آن برگردانند.

در چنین مواردی، اگر پارچه مبلی شما سالم و باکیفیت باشد، شما می‌توانید از متخصصان چی بچین بخواهید که از تعویض پارچه مبلی صرف‌نظر کرده و فقط فوم و اسفنج مبل را عوض کنند. به این ترتیب از هزینه‌های مربوط به پارچه مبلی کاسته شده و در ضمن می‌توانید طرح و رنگ مبل‌تان را حفظ کنید.

 • رنگ‌کاری بدنه مبل

رنگ‌کاری یکی دیگر از خدماتی است که توسط تیم اجرایی ما در چی بچین ارائه می‌شود. در این روش تعمیر، از لوازم خاصی همچون پارچه رنگ‌کاری، رنگ، قلمو، غلتک، اسپری، پیستوله رنگ و سمباده‌های نرم و سختی استفاده می‌شود تا خدمات حرفه‌ای به شما ارائه شود.

این فرآیند نیاز به ظرافت و دقت بالایی دارد و الزاما توسط استادکارهای ماهر اجرا می گردد. پس بهتر است که این کار را به متخصصان و تعمیرکاران حرفه‌ای بسپارید تا نتیجه‌ی مطلوبی را دریافت کنید. البته در بعضی موارد تیم ما نمونه رنگ به دلخواه مشتری را اجرا می‌نماید تا رضایت مشتری جلب شود.

آیا تعمیر مبل همیشه جواب می دهد؟

حتما ویدیو رو ببینید.

اگر بخواهیم صادقانه بگوییم، نه! هر مبلی ارزش تعمیر ندارد. اگر مبل شما اسکلت و چهارچوب خوبی ندارد یا به عبارت دیگر اسکلت مبل شما کیفیت بالایی ندارد، پیشنهاد می‌کنیم که از تعمیر آن صرف‌نظر نمایید. البته تعمیر و تعویض اسکلت مبل نیز امکان‌پذیر است اما به شرطی که یک شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل باتجربه‌ای را در این زمینه انتخاب کرده باشید.

به طور کلی اگر اسکلت مبل شما بدون هیچ آسیب و شکستگی باشد، می‌توان گفت که تعمیر مبل جواب خواهد داد. در چنین مواردی شما می‌توانید با هزینه‎ی کمتر مبلمان سالم و نویی را تحویل بگیرید. در مورد تعمیر کلاف و اسکلت بی‌کیفیت مبل بهتر است که از متخصصان در این حوزه کمک بگیرید تا هزینه‎های تعمیر آن را برآورد سازند تا شما راحت‌تر بتوانید در مورد تعمیر چنین مبلمانی تصمیم بگیرید.

اگر در مورد تعمیر مبل‌تان شک دارید، می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید و مشاوره‌های لازم را دریافت کنید. پس حتما، قبل از هر تصمیمی مبل‌تان را بررسی کنید و سپس با متخصصان ما در چی‌ به چین تماس بگیرید تا با توجه به قسمت‌هایی که مبل نیاز به تعمیر دارد، قیمت تعمیر مبل را تخمین بزنند. به این ترتیب راحت‌تر می‌توانید در مورد اینکه مبل‌تان ارزش تعمیر دارد یا نه، تصمیم بگیرید. همینطور شما می‌توانید عکس مبل‌تان را برای ما بفرستید، تا متخصصان ما بهتر بتوانند به شما کمک کنند.

نکته: هزینه تعمیر مبل به مهارت و حرفه‌ای بودن شرکت ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل نیز برمی‌گردد و در بیشتر موراد اختلاف قیمت‌ها به همین خاطر است. همینطور استفاده از مواد و متریال باکیفیت نیز در این اختلاف قیمت تاثیرگذار است. پس حتما این دو مورد را در ذهن‌تان نگه دارید و به آن‌ها توجه کنید. متخصصان ما در چی بچین بخاطر سابقه‌ و تجربه‌ی بالایی که در زمینه‌ی تعمیرات مبلمان دارند، به راحتی می‌توانند هر مبلی با هر سبک، پارچه و متریالی را تعمیر و بازسازی نمایند.

اما تعمیر مبل راحتی چه مزیتی دارد؟

خرید اثاثیه‌ی جدید برای همه‌ی ما هیجان‌انگیز است اما این روزها هزینه‎‌ی بالای زندگی این اجازه را به ما نمی‌دهد تا به راحتی بتوانیم به دنبال نو کردن وسایل‌ منزل‌مان باشیم. هزینه‌‎های سرسام‌آور تغییر دکوراسیون بیشتر ماها را ترغیب به تعمیر مبلمان و استفاده‌ی دوباره از آن‌ها می‌کند. البته کم بودن هزینه تعمیر مبل نسبت به خرید، تنها مزیت تعمیر مبل نمی‌باشد و موارد دیگری هم وجود دارند که تعمیر مبل را ارزشمندتر می‌کنند. ما در ادامه به مهم‌ترین مزیت‌های تعمیر مبل اشاره کرده‌ایم.

۱) کم بودن قیمت تعمیر مبل

با اینکه تعمیر مبل راحتی هم با پرداخت هزینه همراه است، اما در بیشتر موارد این هزینه نسبت به خرید آن کمتر می‌باشد. البته قیمت تعمیر مبل برای همه‌ی سبک و مدل‌های مبلمان یکسان نیست. فاکتورهای زیادی در تعیین هزینه تعمیر مبل دخیل هستند و بسته به میزان آسیب، این هزینه متغیر است. بنابراین این را به یاد داشته باشید که هزینه‎ی تعمیر برای هر مبلی متفاوت خواهد بود.

برخی از سرویس‌های مبلمان استراکچرهای بسیار باارزشی را در تعمیر مبلمان استفاده می‌کنند که به آسانی در بازار خرید مبلمان امروزی دیگر پیدا نمی‌شوند. مطمئنا در چنین مواردی اگر از مواد باکیفیت برای تعمیر و بازسازی استفاده شود، ‎قیمت تعمیر مبل در دراز مدت به نفع صاحب مبل می‌شود.

حفظ سبک دکوراسیون ۲) حفظ سبک دکوراسیون

مطمئنا یکی از سخت‌ترین مراحل تزئین خانه انتخاب سبک دکوراسیون داخلی است. شما مجبور هستید زمان زیادی را صرف کنید تا بتوانید مبلمان و وسایل تزئینی انتخاب کنید که انسجام داخلی دکوراسیون‌تان حفظ شود. تعمیر مبل راحتی، این امکان را به شما می‌دهد که سبک مبلمان قبلی خود را حفظ کنید.

از طرف دیگر اگر شما علاقه‌مند به تغییر در دکوراسیون‌تان نیز باشید، به راحتی می‌توانید با کمی هزینه و تغییر پارچه مبلی به آن دست پیدا کنید. به این ترتیب به سادگی می‌توانید با تغییر پارچه مبلی قدیمی خود، حال و هوای تازه‌ای به دکوراسیون‌تان ببخشید.

با توجه به اینکه تنوع پارچه مبلی از پارچه‌های ترکیه‌ای و اروپایی در چی بچین بسیار بالا می‌باشد، شما به راحتی می‌توانید طرح و رنگ پارچه‌ مبلی‌تان را انتخاب و آن را با دکوراسیون‌تان ست کنید. علاوه بر این متخصصان ما در چی بچین می‌توانند با توجه به سبک زندگی و دکوراسیون شما بهترین پارچه مبلی و بهترین رویه کوبی و تعمیرات مبلمان را به شما پیشنهاد کنند و از دغدغه‌های شما بکاهند.

کمک به محیط زیست ۳) کمک به محیط زیست

اگر شما هم از دوست‌داران محیط زیست باشید، مطمئنا این موضوع نیز برای شما اهمیت بالایی خواهد داشت. استفاده دوباره از مبل راحتی به جای دور انداختن و خرید مبل جدید می‌تواند زباله‌ی کمتری را تولید کند و به حفظ طبیعت و محیط‌ زیست‌ کمک نماید. همین موضوع به انداز‎ه‌ی کافی برای بیشتر افراد، مهم و قانع‌کننده است تا تعمیر مبل رو به خرید آن ترجیح دهند! پس اگر به دنبال ایجاد تغییر در دکوراسیون و مبلمان منزل با هزینه معقول هستید، می‌توانید جهت مشاوره با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

ما در این مطلب سعی کردیم که تمامی چالش و سوالات مربوط به تعمیر مبل راحتی را با شما در میان بگذاریم. اگر شما نیز نظر یا سوالی در این باره دارید، می‌توانید آن را با ما در میان بگذارید.

1 دیدگاه برای “باکیفیت‌ترین و به صرفه‌ترین مرکز تعمیر مبل راحتی در تهران – ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *