دکوراسیون با مبل طوسی: مبل طوسی با چی ست میشه ؟

دکوراسیون با مبل طوسی

گاها در برخی از وبلاگ‌های طراحی داخلی می‌بینیم که مبل طوسی را یک قطعه بی روح و کسل‌کننده در دکوراسیون معرفی می‌کنند. در حالی که اگر از طراحان داخلی در مورد دکوراسیون با مبل طوسی سوال کنید، کاملا این اظهار نظر را رد خواهند کرد.

دکوراسیون با مبل طوسی
مبل طوسی گزینه عالی برای دکوراسیون خانه است چرا که تزئین خانه با آن بسیار ساده می‌باشد.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل دو نفره Catalan

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Fritha

۲۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال مدل هوگو

۷۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

در حقیقت، دکوراسیون با مبل طوسی نسبت به هر طیف رنگ دیگری ساده‌تر و راحت‌تر است. مبل طوسی مثل یک بوم خالی در دکوراسیون عمل می‎کند و شما می‌توانید بی‌نهایت ترکیب‌ متفاوت با آن در دکوراسیون‌تان داشته باشید. از طرف دیگر مبل بهترین نقطه برای شروع طراحی اتاق نشیمن است. پس هر چه سریع‌تر مبل طوسی دلخواه‌تان را از فروشگاه آنلاین چی بچین سفارش دهید و با کمک این مطلب دکوراسیون جذابی را برای خودتان بسازید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Vincent

۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Febe

۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال آریا

۵۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی هوگو

۴۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان

ما قبلا در مورد انتخاب کوسن برای مبل طوسی صحبت‌ کرده بودیم. اگر به دنبال انتخاب کوسن مناسب برای مبل طوسی‌تان هستید، حتما این مطلب را مطالعه کنید. ما در این مطلب قصد دارید در مورد دکوراسیون با مبل طوسی و اینکه مبل طوسی با چی ست میشه، تمرکز کنیم!

در یک جمله‌ی کلی می‌توانیم بگوییم که دکوراسیون اتاق نشیمن با مبل طوسی کار زیاد سختی نیست چرا که طوسی رنگی خنثی است و با هر دو گروه از رنگ‌های سرد و گرم می‌تواند ترکیب شود.

حالا بریم و ببینیم که با مبل طوسی‌مان چیکار کنیم!

استفاده از کوسن‌های براق و مات

مبل طوسی ظاهر کاملا مدرنی دارد و می‌تواند با لوازم تزئینی نقره‌ای رنگ، فضای بسیار آرامی را در برابر پس زمینه سفید رنگ دیوار ایجاد کند. انتخاب کوسن اولین گام شما به هنگام دکوراسیون با مبل طوسی است. برای اینکه دکوراسیون موفقی داشته باشید، پیشنهاد می‌کنیم که از دو لایه کوسن برای مبل طوسی خود استفاده کنید. کوسن زیرین دارای پارچه براق و روشن باشد و برای کوسن رویی آن، پارچه‌ی مات را توصیه می‌کنیم.

دکوراسیون مبلمان راحتی طوسی
دو لایه کوسن را برای مبل طوسی انتخاب کنید.

رنگ کوسن براق شما باید در جای دیگر از دکوراسیون‌تان تکرار شده باشد تا انسجام و هماهنگی فضا حفظ شود. شما می‌توانید رنگ مناسب کوسن برای مبل طوسی را در مطلب “بهترین ترکیب‌های رنگی برای کوسن مبل طوسی” مطالعه‌ کنید.

دکوراسیون با مبل طوسی و مبلمان چوبی

پیشنهاد بعدی ما برای دکوراسیون مبل طوسی استفاده از مبلمان چوبی در اطراف آن است. میز جلو مبلی، میز عسلی، میز کنار مبلی یا میز تلویزیون چوبی انتخاب‌های خوبی بدین منظور هستند و شما می‌توانید از آن‌ها برای تزئین اطراف میز جلو مبلی خود استفاده کنید.

دکوراسیون با مبل طوسی
برایدکوراسیون مبلمان طوسی بهتر است از میزهای چوبی کمک بگیرید.

اگر مبل طوسی شما چهارگوش است، بهتر است که میز جلو مبلی شما کمی دارای انحنا داشته باشد. مثلا برای دکوراسیون مبل ال طوسی زیر از یک میز جلو مبلی با کمی انحنا در گوشه‌های آن استفاده شده است.

دکوراسیون مبل ال طوسی
برای دکوراسیون مبل ال طوسی از میز جلو مبلی با انحنا در گوشه‌های آن کمک بگیرید.

این موضوع در مورد میزهای جلو مبلی نیز صدق می‌کند و شما می‌توانید با انتخاب میز‌های کنار مبلی با شکل متفاوت از مبل طوسی یک تضاد بصری را در دکوراسیون‌تان ایجاد کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار مبلی Kaira

۸,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار مبلی شیک Terrace

۸,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار مبلی Cube

۷,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار مبل چوبی Stowe

۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان

برخی مبلمان چوبی دارای رگه‌های خاکستری رنگ هستند که می‌توانند مکمل مبل طوسی شما باشند.

بهترین رنگ دیوار برای ترکیب رنگ طوسی

از آنجایی که طوسی رنگ غالبی در فضای اتاق نیست، می‌توانید با افزودن رنگ به دیوار پشت مبل، آن را به نقطه کانونی دکوراسیون تان تبدیل کنید. می‌توانید از یک سری رنگ‌های خاص مثل قرمز یاقوتی، بنفش سیر، زرد طلایی یا کاغذ دیواری‌های رنگی بدین منظور استفاده کنید.

دکوراسیون منزل با مبل طوسی
دیوار پشت مبل طوسی این فرصت را به شما می‌دهد که طرح‌ و رنگ جدیدی به اتاق اضافه کنید.

الگوهای مدرن کاغذ دیواری می‌توانند جذابیت بصری فضای شما را چندین برابر نمایند و پس زمینه‎ی زیبایی را ایجاد کنند. البته از استفاده‎ از تعداد رنگ‌ زیاد بر روی دیوار پشتی مبل طوسی خودداری کنید. به طور کلی از رنگ‌هایی که باعث شود مبل طوسی شما کاملا در تضاد با مبل قرار بگیرید، استفاده نکنید.

دکوراسیون مبل طوسی
در انتخاب رنگ دیوار پشت مبل طوسی دقت کنید.

اگر به هر دلیلی دوست دارید که از رنگ‌های بیشتری در اتاق‌تان استفاده کنید، می‌توانید از کاغذ دیواری‌های با الگوی دو رنگ یا آثار هنری رنگی مثل تابلوهای نقاشی بدین منظور استفاده کنید.

استفاده از آثار هنری و لوازم تزئینی

تابلوهای نقاشی و آثار هنری بخش جدایی ناپذیری از هر اتاق نشیمن هستند. اگر از تابلوی نقاشی بزرگی برای تزئین دیوار پشت مبل طوسی استفاده می‌کنید، مطمئن شوید که دیگر لوازم جانبی اتاق نیز به رنگ‌های تابلو اشاره دارند و پیوستگی در فضای اتاق حاکم است.

مثلا به دکوراسیون مبل ال طوسی زیر توجه کنید! رنگ کوسن‌های مبل با الهام از رنگ تابلوهای نقاشی انتخاب شده است.

دکوراسیون مبل ال طوسی
رنگ کوسن‌های مبل ال طوسی با الهام از رنگ تابلوهای نقاشی انتخاب شده‌اند.

حضور گیاهان در اطراف مبل طوسی

برخی از المان‌های عمودی را به اطراف مبل طوسی خود اضافه کنید و تضادی را با شکل افقی مبل‌تان بسازید. روش‌های زیادی برای انجام این کار وجود دارد، شما می‌توانید از آباژورهای ایستاده بدین منظور استفاده کنید. یک ایده‌ی دیگر استفاده از گیاهان بلند در دو طرف مبل است.

دکوراسیون مبلمان راحتی طوسی
المان‌های عمودی را به اطراف مبل طوسی خود اضافه کنید.

مثلا در دکوراسیون مبل طوسی بالا این اصل پیاده‌سازی شده است. شما می‌توانید از قفسه‌های چوبی عمودی نیز در دو طرف مبل استفاده کنید و فضاهای ذخیره‌سازی جذابی را در کنار مبل‌تان بسازید. نگاهی به محصولات زیر از فروشگاه آنلاین چی بچین بیندازید.

ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه نردبانی Narrow

۹,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه چوبی ساده Industrial

۶,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

شلف دکوری مدل Ladder

۱۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان

استفاده از رنگ‌های غیرمنتظره

با استفاده از رنگ‌های روشن و گرم، حتی به میزان کم در کنار مبل طوسی فضای باانرژی‌تری بسازید. مثلا پیشنهاد ما به شما استفاده از یک صندلی یا مبل تک به رنگ روشن در چیدمان‌ طوسی‌تان می‌باشد. با توجه به اینکه طوسی با هر رنگی ترکیب می‌شود، پس در انتخاب رنگ ثانویه هیچ محدودیتی ندارد. البته در ادامه مطلب ما در مورد اینکه چه رنگی با مبل طوسی ست میشه صحبت کرده‌ایم.

دکوراسیون منزل با مبل طوسی
در دکوراسیون منزل با مبل طوسی می‌توانید از رنگ‌های روشن کمک بگیرید.

تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Milward

۲۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Lanston

۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Auzera

۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Aron

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

چیدمان با طراوت و پر جنب و جوش

مبل طوسی این امکان را به شما می‌دهد تا از رنگ‌های مختلف در کنار هم استفاده کنید و در عین حال همه‌ی لوازم خانه با هم ست باشند و فضای منسجی داشته باشید.

دکوراسیون با مبل طوسی
برای دکوراسیون با مبل طوسی می‌توانید از رنگ‌های شاد استفاده کنید.

مخصوصا اگر شما علاقه‌مند به استفاده‌ از رنگ‌های زیاد و شاد در فضای خانه‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنیم که رنگ طوسی را به عنوان رنگ غالب اتاق در قالب مبل یا رنگ دیوار استفاده کنید تا نگرانی از جهت ایجاد دکوراسیونی هماهنگ نداشته باشید.

ناموجود
۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل لاوست راحتی Fritha

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Landau

۲۱,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Willows

۲۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان

حالا بریم و به دو سوالی که در مورد دکوراسیون با مبل طوسی زیاد پرسیده می‌شود، پاسخ بدیم!

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه

همانطور که در بالا هم اشاره کردیم رنگ طوسی مثل رنگ سفید جزو خانواده‌ی رنگ‌های خنثی است و باعث تعادل در فضای اتاق می‌شود. همینطور طوسی می‌تواند فضای آرامش‌بخشی را برای استراحت شما بعد از یک روز طولانی و خسته‌کننده فراهم کند. از آنجایی که تنوع رنگ‌هایی که با طوسی جفت می‌شوند، زیاد است، همین آن را برای رنگ دیوارها، مبلمان و لوازم تزئینی ایده‌آل می‌کند. چند مورد از رنگ‌هایی که با طوسی می‌توانند در کنار هم بکار روند، را در ادامه نشان می‌دهیم.

طوسی و بژ

رنگ بژ همراه با طوسی می‌تواند فضایی آرامش‌بخشی را ایجاد کند و برای هر دو اتاق‌ نشیمن و اتاق خواب گزینه‌ی انتخابی عالی است. در کنار این دو رنگ پیشنهاد می‌کنم که از رنگ‌های زمینی مثل سبز در قالب گل و گیاه استفاده کنید و کمی طراوت و چنب و جوش را چاشنی فضای خود نمایید.

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: طوسی و بژ

همانطور که در عکس بالا مشاهده می‌کنید، این دو رنگ در اتاق خواب بالا استفاده شده‌اند و نتیجه فضای فوق‌العاده دوست‎داشتنی و آرامش‌بخش است. شما می‌توانید همین ترکیب را برای مبل طوسی و دیگر لوازم اتاق نشیمن‌تان نیز اجرا کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Vincent

۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Febe

۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Norfolk

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Fritha

۲۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

آبی نفتی و طوسی

آبی نفتی از جمله رنگ‌های محبوب در دکوراسیون داخلی است اما با توجه به اینکه کمی تیره است، می‌تواند در فضای خانه‌ی شما غالب شود. شما می‌توانید با ترکیب مبل طوسی و آبی نفتی فضای متعادل و منحصربفردی در خانه‌تان بسازید. مطمئنا این ترکیب رنگی فضای پر جنب و جوشی را می‌تواند برای شما بسازد. رنگ آبی نفتی می‌تواند به شکل‌های متفاوتی در کنار مبل شما استفاده شود.

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: آبی نفتی و طوسی

نیلی و طوسی

اگر دنبال فضای روشن‌ترین برای دکوراسیون‌تان هستید، می‎توانید از ترکیب رنگ‌های نیلی در کنار مبل طوسی خود استفاده کنید. برای چنین دکوراسیونی می‌توانید رنگ دیوارها را سفید و لوزام تزئینی دیوارها را طوسی انتخاب کنید. این ایده پس‌زمینه‌ی خوبی را برای استفاده از رنگ‌های روشن مثل طیف‌های رنگی آبی آسمانی در کنار مبل طوسی فراهم می‌کند.

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: آبی آسمانی و طوسی

طیف‌های رنگی نارنجی و طوسی

رنگ طوسی مخصوصا طیف رنگی تیره از آن می‌تواند به راحتی فضای معاصر و مدرنی را برای شما بسازد. شما می‌توانید از رنگ طوسی تیره در کنار طیف‌های رنگی مختلف از نارنجی استفاده کنید و مطمئن باشید که این ترکیب رنگی به خوبی با هم هماهنگ خواهد شد. مثلا رنگ هلویی برای مبل تک در کنار مبل طوسی یک چیدمان عالی و دوست‌داشتنی خواهد ساخت.

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: خاکستری و انواع طیف رنگی نارنجی

رنگ نارنجی نیز بدین منظور فوق‌العاده است! نگاهی به ترکیب زیر بیندازید!

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: خاکستری و نارنجی

رنگ لیمویی و طوسی

تمامی طیف‌های رنگ سبز مخصوصا رنگ لیمویی آن با مبل طوسی ست می‌شوند و نتیجه‌ی فضای پرشور و جذاب خواهد بود. شما می‌توانید رنگ لیمویی را به شکل کوسن، مبل تک یا صندلی یا در شکل‌های مختلف به چیدمان‌تان اضافه کنید.

دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی و کوسن‌های لیمویی رنگ

کالباسی و طوسی

اگر به دنبال فضای رمانتیکی هستید، می‌توانید از ترکیب رنگی کالباسی و طوسی در دکوراسیون خود استفاده کنید.

چه رنگی با مبل طوسی ست میشه
چه رنگی با مبل طوسی ست میشه: کالباسی و طوسی

با اینکه این‌ها، رنگ‌های پیشنهادی ما به شما بودند، اما شما می‌توانید از دیگر طیف‌های رنگی مثل زرد و قرمز نیز برای دکوراسیون با مبل طوسی استفاده کنید و مطمئن باشید که فضای جذابی خواهید ساخت. نگاهی به دکوراسیون‌های زیر بیندازید!

مبل طوسی با کوسن زرد
مبل طوسی با کوسن زرد
مبل طوسی با چی ست میشه
مبل طوسی با چی ست میشه
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی
دکوراسیون با مبل طوسی

مبل طوسی با چه فرشی ست میشه

یک ایده‌ی عالی برای اضافه کردن الگوها به فضای اتاق می‌تواند با انتخاب درست فرش اتفاق بیفتد. پس شما هم از فرش زیر مبل طوسی خود استفاده کنید و کمی نقش و نگار را به دکوراسیون‌تان اضافه کنید. برای حفظ انسجام فضا بهتر است که رنگ‌های فرش در دیگر بخش‌های دکوراسیون اتاق تکرار شوند.

دکوراسیون با مبل طوسی
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
دکوراسیون با مبل طوسی
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه
مبل طوسی با چه فرشی ست میشه

ما در این مطلب سعی کردیم نحوه دکوراسیون با مبل طوسی را با شما به اشتراک بگذاریم. مطمئنا این نکات دکوراسیون می‌توانند اید‌ه‌های زیادی را پیش روی شما قرار دهند. امیدواریم که این مطلب برای شما مفید بوده باشد و بتوانید از آن برای طراحی خانه‌ی خود ایده بگیرید.

همینطور به این نکته نیز اشاره کنم که امکان خرید انواع مبلمان در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین فراهم شده است تا بتوانیم مسیر خرید شما را هموارتر نماییم. پس به بخش فروشگاه آنلاین چی بچین مراجعه کنید و انواع مدل مبلمان را در آن مشاهده کنید. توجه کنید که این امکان وجود دارد که هر مبلمان را در اندازه‌ دلخواه با فضای خانه‌تان سفارش دهید. همینطور می‌توانید ساخت انواع مبلمان ژورنالی را از مجموعه چی بچین بخواهید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Vincent

۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی دو نفره Vincent

۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Dallas

۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی چرمی لوکا

۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حالا شما برای ما بنویسید که چه رنگی با مبل طوسی جذاب‌تر است؟ چه نکته‎ی طراحی دیگری را برای دکوراسیون با مبل طوسی یشنهاد می‌کنید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را این زیر برای ما بنویسید و این مطلب را با دوستان‌تان به اشتراک بگذارید.

برای دیدن صفحه‌ی اینستاگرامی چی بچین اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *