رنگ دیوار مد روز کدام رنگ‌ها هستند؟ ترندهای رنگی سال ۱۴۰۱

رنگ دیوار مد روز

صنعت طراحی و دکوراسیون داخلی همیشه در حال تغییر است و سلایق و ترندهای جدید به سرعت در حال پیشرفت می‌باشند. رنگ دیوار نیز از این قضیه مستثنی نیست و همه‌ی ما همیشه به دنبال ایده‌های جدید برای رنگ خانه و دفتر کارمان هستیم. تا پیش از رنگ‌های سفید، کرمی و بژ پای ثابت دکوراسیون ایرانی‌ها بوده‌اند اما در سال‌های اخیر رنگ‌های متفاوت‌تری از جمله طوسی نیز به فضای زندگی ما اضافه شده‌اند. اگر شما نیز به دنبال رنگ دیوار مد روز و متفاوت‌تری برای دکوراسیون‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنم حتما این مطلب را مطالعه کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل چهار نفره دیوان

۴۰,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل یک نفره راحتی Andes

۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان

رنگ دیوار مد روز

رنگ‌ها نقش مهمی در فضای زندگی ما بازی می‌کنند و تاثیر مستقیمی بر روحیات و شخصیت شما دارند. رنگ‌هایی که برای دیوار خانه‌تان انتخاب می‌کنید، بیشتر از اینکه جنبه‌ی تزئینی داشته باشند، بر روی احساسات شما تاثیرگذار هستند. ما در ادامه تعدادی از جدیدترین ترندهای رنگی دیوار را به شما معرفی خواهیم کرد که می‌توانند رنگ و روح تازه‌ای به دکور شما ببخشند. این شما و این هم ترندهای رنگی دیوار!

آبی بنفش

رنگ دیوار مد روز

آبی بنفش که به عنوان رنگ سال ۲۰۲۲ توسط کمپانی پنتون انتخاب شده است، می‌تواند یکی از انتخاب‌های شما به عنوان رنگ دیوار مد روز باشد. این رنگ آرامش رنگ آبی و جنب و جوش رنگ بنفش را داراست و می‌تواند حس و حالی شاد و گرمی را برای دکوراسیون هر خانه‌ای ارمغان ‎آورد. شما می‌توانید این رنگ را به عنوان رنگ دیوار تاکید به دکوراسیون‌تان اضافه کنید.

طوسی

رنگ دیوار روز

اگر به دنبال رنگی کم پرجنب‌وجوش‌تر از رنگ آبی بنفش هستید، می‌توانید رنگ طوسی را برای دیوارهای خانه‌تان انتخاب کنید. اگر چه این رنگ در نگاه اول شاید آنچنان شما را مجذوب خود نکند، اما عمق و خنکی شگفت‌انگیزی در دل خود دارد. رنگ طوسی می‌تواند کفپوش یا کابینت‌های رنگی شما را در فضای خانه‌ برجسته‌تر نماید.

خاکستری تیره

رنگ دیوار روز

اگرچه رنگ خاکستری تیره برای رنگ دیوارها ممکن است آنچنان جذاب بنظر نرسد اما می‌تواند گزینه‌ای عالی برای رنگ دیوار تاکید یا رنگ دفتر کارتان باشد. این رنگ انعطاف‌پذیری بالایی برای تطبیق با هر سبک دکوراسیون داخلی دارد و به سرعت می‌تواند چشم‌ها را به خود جلب کند.

ناموجود
۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی دو نفره Clement

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

سبز غبار آلود

رنگ دیوار روز

یکی از ترندهای رنگی سال ۲۰۲۲ رنگ Laurel Leaf است که توسط کمپانی Better Homes & Gardens به عنوان رنگ سال انتخاب شده است. با اینکه رنگ سبز غبارآلود آنچنان جدید نیست و بیشتر در دهه ۱۹۹۰ محبوب بود اما بنظر می‌رسد که دوباره بازگشت طوفانی به دکوراسیون داخلی داشته است.

شما برای ایجاد تغییر بزرگ در دکوراسیون خود به مقدار زیادی از این رنگ نیاز ندارید. کافیست یکی از دیوارهای خود را به رنگ سبز درآورید و با کمترین هزینه تفاوت‌های بزرگی ایجاد نمایید. دقیقا همان چیزی است که رنگ Laurel Leaf را به یکی از محبوب‌ترین گزینه‌های رنگ دیوار مد روز تبدیل کرده است. شما می‌توانید این رنگ را با بسیاری از تونالیته رنگ‌های مختلف از جمله سبز پر رنگ ترکیب کنید و دکوراسیونی جسورانه اما در عین حال ظریف ایجاد نمایید.

آجری

رنگ دیوار روز

رنگ آجری به عنوان یکی از بهترین‌های رنگ‌های دیوار برای سال جدید انتخاب شده است. بنظر می‌رسد که در سال‌های اخیر تمایل به رنگ‌های زمینی بیشتر شده است و این رنگ‌ها بیشتر از همیشه در دکوراسیون داخلی حضور دارند. نمونه‌ای از رنگ دیوار آجری را در دکوراسیون بالا می‌بینید.

سبز یشمی

رنگ دیوار روز

اما یکی دیگر از جالب‌ترین گزینه‌های رنگ دیوار مد روز سبز یشمی است که می‌تواند فضای صمیمی را برای شما بسازد. واقعیت این است که هر عنصری که از طبیعت به فضای داخلی ما وارد می‌شود، احساس آرامش را با خود به ارمغان می‌آورد. این قضیه در مورد رنگ سبز نیز صدق می‌کند و شما می‌توانید با استفاده از سبز یشمی حس و حال جنگل‌های سرسبز را به دکوراسیون‌تان بیاورید. این رنگ مخصوصا سبز یشمی که یادآور درختان و شاخ و برگ سرسبز آن‌ها است، می‌تواند ارتباط ما را با طبیعت تقویت کند. همینطور سبز تیره با اینکه تونالیته رنگی تیره‌ای دارد اما حس و حال مجللی می‌تواند به دکور شما ببخشد.

رنگ دیوار روز

همه کارشناسان طراحی داخلی معتقدند که دکوراسیون خانه‌ها در چند سال اخیر بیش از هر زمان دیگری به رنگ سبز متمایل خواهند شد. البته منظور ما فقط سبز یشمی نیست. بلکه تمامی طیف‌های رنگی روشن تا تیره این رنگ جزو ترندهای روز هستند و شما می‌توانید آن‌ها را در سراسر خانه استفاده کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل لاوست راحتی Fritha

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی دونفره Fritha

۳۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی جدید Fritha

۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Vincent

۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

آبی آسمانی

رنگ دیوار مد روز

اگر به دنبال فضایی روشن، نشاط‌آور و تر و تازه هستید، می‌توانید رنگ آبی آسمانی را به عنوان رنگ دیوارهای خود انتخاب کنید. این رنگ خنکی و آرامش خاصی به هر فضایی می‌بخشد و یادآور آسمان صاف و پرامید می‌باشد. به این ترتیب هر زمان که به دیوارهای خود نگاه کنید، احساس خوش‌بینی خواهید کرد. این رنگ در اتاق‌های نشیمن کوچک می‌تواند فضای شما را جادارتر و بزرگتر نشان دهد.

صورتی

رنگ دیوار روز

صورتی یکی دیگر از گزینه‌های محبوب به عنوان رنگ دیوار مد روز است که شکوه و جذابیت خاصی را برای هر فضایی می‌تواند به ارمغان آورد. به ویژه سایه‌های کمرنگ صورتی که راحت‌تر می‌تواند با فضای شما هماهنگ شود و دکوراسیون منحصربفردی بسازد.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی دو نفره Vincent

۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Vincent

۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Nygard

۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان

 

آبی تیره

رنگ دیوار روز

آبی همیشه انتخاب محبوبی برای رنگ دیوارها بوده است چرا که حس آرامش و اعتماد با خود به همراه دارد. اما شاید کمتر کسی رنگ‌های تیره آبی را به عنوان رنگ دیوار انتخاب کند چرا که در صورت اشتباه می‌تواند فضای شما را سرکوب کند.

خردلی

رنگ دیوار روز

در سال‌های اخیر تمایل به رنگ‌های گرم مثل زرد به شدت افزایش یافته است و شاهد حضور سایه‌های رنگی گرم و غنی در دکوراسیون خانه‌ها هستیم. رنگ خردلی یکی از ترندهای محبوب به عنوان رنگ دیوار مد روز است که می‌تواند در دکوراسیون شما غوغا کند.

هلویی

رنگ دیوار روز

اگر به دنبال رنگی نسبتا خنثی اما جدید برای دکوراسیون‌تان هستید، ما به شما رنگ هلویی را پیشنهاد می‌کنیم. این رنگ به راحتی می‌تواند فضای دلپذیر و دنجی را برای شما بسازد و آرامش و آسایش را برای شما به ارمغان آورد.

رنگ دیوار روز

امیدواریم که با الهام از رنگ‌هایی که معرفی کردیم و نمونه‎ عکس‌‎هایی که نشان دادیم، بتوانید بهترین رنگ دیوار را برای خودتان انتخاب کنید. اگر به دنبال خرید مبلمان برای دکوراسیون نشیمن یا پذیرایی خود هستید، پیشنهاد می‌کنیم که حتما سری به فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین بزنید. شما می‌توانید با کمی گشت و گذار در فروشگاه آنلاین مبلمان چی بچین جدیدترین مبلمان متناسب با رنگ دیوارتان را پیدا کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال Eddy

۷۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال کوچک Eddy

۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان

همینطور ما برای راحتی شما عزیزان مشاوره‌ی رایگانی را برای خرید انواع مبلمان در نظر گرفته‎‌ایم تا بتوانیم مسیر خرید شما را هموارتر نماییم. شما می‌توانید با تماس با این شماره، از خدمات رایگان مشاوره خرید مبلمان استفاده کنید. حالا شما برای ما بنویسید که کدام رنگ دیوار مد روز را بیشتر می‌پسندید؟ دوست دارید که از کدام یک از ایده‌ها برای طراحی فضای خانه‌تان استفاده کنید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *