۱۱ مدل دوست‌داشتنی مبل رنگ طوسی؛ مناسب برای تمامی اتاق‌های نشیمن

مبل رنگ طوسی

اگر تنها یک رنگ در دکوراسیون وجود داشته باشد که هیچ وقت نمی‌توان از آن سیر شد، بدون شک آن رنگ، طوسی است. چرا که رنگ طوسی جزو رنگ‌های خنثی بوده و با هر رنگ دیگری می‌تواند ترکیب شود و در نتیجه شما انتخاب‌های زیادی می‌توانید داشته باشید و هر بار به دکوراسیون‌تان تنوع بخشید. در چند سال گذشته مبل رنگ طوسی نه تنها سردمدار رنگ‌های خنثی بوده است بلکه بسیار محبوب‌تر شده است و شاید بتوان آن را ترند چند سال اخیر نامید.

مبل رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل ال جدید Newport بر روی عکس کلیک کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل یو شکل Newport

۹۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال شکل Newport

۸۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال جدید Newport

۷۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی جدید Newport

۴۱,۵۰۰,۰۰۰ تومان

مبل رنگ طوسی

برای کسانی که فکر می‌کنند استفاده از رنگ طوسی انتخاب زیاد جالبی نیست، پیشنهاد می‌کنیم که حتما نگاهی دکوراسیون‌ با مبل رنگ طوسی تصویر زیر بیندازند. در حالی که استفاده از رنگ طوسی در دکوراسیون می‌تواند به شکل‌های متفاوتی از جمله رنگ دیوارها انجام پذیرد، اما یکی از بهترین روش‌ها استفاده از مبل رنگ طوسی در دکوراسیون است.

مبل رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی فرانس بر روی عکس کلیک کنید.

مبل‌های سفید، کرمی و قهوه‌ای رنگ برای مدت طولانی بخش جدایی‌‌ناپذیر اتاق‌های نشیمن بودند اما در چند سال اخیر تمایل به این رنگ‌ها کمتر شده و علایق مردم بیشتر به سمت مبل رنگ طوسی کشیده شده‌ است. مبل طوسی رنگ بسیار متنوع‌تر از مبلمان سفید یا کرمی رنگ است و به خوبی می‌تواند به نقطه کانونی اتاق تبدیل شود و نگاه‌ها را به سمت خود بکشاند یا اینکه کاملا با دکوراسیون اتاق ترکیب و محو شود. دکوراسیون با مبل طوسی رنگ به تونالیته رنگی که انتخاب می‌کنید و سبک اتاق نشیمن بستگی دارد.

ما در ادامه ۱۱ مبل رنگ طوسی را به شما معرفی می‌کنیم که خوشبختانه در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین وجود دارند و شما می‌توانید آن‌ها را سفارش دهید.

مبل کلاسیک جدید رنگ طوسی

اگر به دنبال مبل کلاسیک جدید رنگ طوسی برای دکوراسیون‌تان هستید، ما به شما مبل راحتی سه نفره Willows را پیشنهاد می‌کنیم. این مبل رنگ طوسی جزو سبک‌های کلاسیک است و شما می‌توانید آن را در انواع پارچه مبلی سفارش دهید.

مبل کلاسیک جدید رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Willows بر روی عکس کلیک کنید.

مدل مبل کلاسیک رنگ طوسی

دومین مدل مبل کلاسیک رنگ طوسی که می‌خواهیم به شما پیشنهاد کنیم، مبل راحتی سه نفره Sidbury است که در عین حال که سبک کلاسیکی دارد اما با حس و حال مدرنی را نیز همراه است. مطمئنا هر دو مبل کلاسیک بسیار راحت بوده و فضای دنج و دوست داشتنی را برای شما می‌سازند.

مدل مبل کلاسیک رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Sidbury  بر روی عکس کلیک کنید.

مبل طوسی براق

مطمئنا ترکیب پارچه مبلی مخمل و رنگ خاکستری در هر دکوراسیونی می‌تواند معجزه کند. اگر شما نیز با ما هم عقیده هستید، مبل زیر حتما برای شما نیز جذاب خواهد بود. مبل راحتی چهار نفره مدل Nuri می‌تواند بهترین انتخاب برای دورهمی و استراحت در مقابل تلویزیون باشد. برای اطلاعات بیشتر در مورد این مبل بر روی آن کلیک کنید.

مبل طوسی براق
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی چهار نفره مدل Nuri بر روی عکس کلیک کنید.

مبل ال طوسی

بدون شک هر سبک مبلمانی با رنگ طوسی ترکیب بی‍نظیری می‌سازد. اگر شما در فکر خرید مبل ال هستید، مبل ال طوسی Andes با ظاهر شیک و مدرن خود می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. شما می‌توانید از این مبل برای اتاق‌های نشیمن، پذیرایی، هتل‌ها و دفاتر کاری استفاده کنید.

مبل ال طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل ال Andes بر روی عکس کلیک کنید.

مبل رنگ طوسی

مبل رنگ طوسی Andes یکی دیگر از گزینه‌های پیشنهادی ما به شما می‌باشد که می‌تواند راحتی و زیبایی را همزمان به دکوراسیون شما بیاورد. کوسن و پشتی‌های مبل راحتی بی‌نظیری را برای مبل رقم زده است و خیال شما از این بابت راحت خواهد بود.

مبل رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی Andes بر روی عکس کلیک کنید.

مبل راحتی جدید رنگ طوسی

مطمئنا یکی از جذاب‌ترین‌ های این لیست به مبل راحتی سه نفره Fritha اختصاص دارد که در عین سادگی بسیار جذاب و شیک است. شکل، فرم و کوسن‌های این مبل تضمینی بر راحتی حداکثری آن می‌باشد.

مبل راحتی جدید رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی جدید Fritha بر روی عکس کلیک کنید.

مدل مبل ال رنگ طوسی

مدل مبل ال رنگ طوسی Haven از جمله راحت‌ترین طراحی‌های مبلمان مجموعه چی بچین می‌باشد که با هر سبک دکوراسیون معاصری می‌تواند بکار برده شود. البته این مبل ال شکل در اندازه‌های متنوع قابل ساخت می‌باشد و شما می‌توانید آن را بر حس فضای خود سفارش‌سازی کنید.

مدل مبل ال رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل ال مدل Haven بر روی عکس کلیک کنید.

مبل طوسی مدرن

مبل سبک چستر فیلد همیشه و در تمامی دوران پرطرفدار بوده و بخش جدایی‌ناپذیر از دکوراسیون خانه‌ها به شمار می‌آید. مبل طوسی مدرن Milward که با الهام از سبک چسترفیلد ساخته شده، برای تمامی دکوراسیون‌های ظریف و مدرن مناسب است. با اینکه دسته‌ها و پشتی مبل باریک‌تر شده است اما همان زرق و برق و شکوه مبل چستر را با خود به همراه دارد. شما می‌توانید قیمت و جزئیات بیشتر را در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین ببینید.

مبل طوسی مدرن
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Milward بر روی عکس کلیک کنید.

مبل راحتی طوسی

راحتی و انعطاف‌پذیری دو فاکتور مهم در خرید مبل راحتی است که شما می‌توانید هر دو را در مبل راحتی طوسی Dallas ببینید. این مبل ‌می‌تواند هر نقطه‌ای از خانه را به بهترین مکان برای استراحت و تماشای تلویزیون تبدیل کنید.

مبل راحتی طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Dallas بر روی عکس کلیک کنید.

مبل راحتی طوسی رنگ

مبل راحتی طوسی رنگ به راحتی می‌تواند با هر طیف رنگی دیگر ترکیب شود چرا که رنگی خنثی و بی‌طرف می‌باشد و مشکلی از این جهت نخواهید داشت. مبل سه نفره Rennes نیز با طراحی متمایز خود همچنان این خاصیت را دارد.

مبل راحتی طوسی رنگ
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل سه نفره Rennes بر روی عکس کلیک کنید.

مبل طوسی رنگ

و آخرین مبل رنگ طوسی که به شما معرفی می‌کنیم، مبل راحتی سه نفره Vincent است که شکل مدرن‌تری از مبل چستر فیلد می‌باشد. لمسه‌کوسی پشتی و دسته‌های مبل ظاهر رسمی و باشکوهی به مبل داده است و می‌تواند برای تمامی فضاهای خانگی، تجاری و اداری بکار برده شود.

مبل رنگ طوسی
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Vincent بر روی عکس کلیک کنید.

ما اینجا سعی کردیم تا جدیدترین مدل‌های مبل رنگ طوسی را به شما نشان دهیم. ما در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین امکان خرید انواع مبل را برای شما فراهم کرده‌ایم. شما می‌توانید مدل مبل موردنظرتان را انتخاب و آن را در هر پارچه‌ای سفارش دهید.

ناموجود
۲۲,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه چوبی مدل Industrial

۳۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۱۶,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Aron

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

امیدواریم که با الهام از این نکات و عکس‌ها بتوانید دکوراسیونی زیبا برای خودتان ایجاد نمایید. نظر شما در مورد مبل رنگ طوسی چیست؟ کدام یکی از این مدل‌ها بیشتر موردپسندتان واقع شد؟ اگر نظری یا پیشنهادی در این مورد به ذهن‌تان می‎رسد، خوشحال می‎شویم که آن‌ها را با ما در میان بگذارید.

برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر صفحه اینستاگرامی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *