راز و رمز دکوراسیون با مبل سبز رنگ را در اینجا بخوانید!

دکوراسیون با مبل سبز رنگ
[vc_row][vc_column][icon_counter flip_type=”vertical_flip_bottom” flip_box_style=”advanced” icon=”Defaults-clock-o” icon_size=”32″ block_title_front=”مدت زمان مطالعه این مطلب ۱۲ دقیقه” block_title_back=”(چون وقت شما با ارزش است)” height_type=”ifb-custom-height” box_height=”100″ ult_param_heading=””][vc_column_text]

دکوراسیون با مبل سبز رنگ چالش جدی در طراحی اتاق‌های نشیمن و پذیرایی می‌باشد. بسته به طیف رنگی سبز انتخاب بهترین روش برای دکوراسیون با آن می‌تواند فرآیند سخت و پیچیده‌ای باشد. اما نگران نباشید! ما در این مطلب از وبلاگ چی بچین بر روی نحوه دکوراسیون منزل با مبل سبز تمرکز کرده‌ایم و ایده‌های متنوعی نیز در لابه‌لای متن به شما پیشنهاد داده‌ایم.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Catalan

۳۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود
۴۴,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی جدید Fritha

۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Vincent

۴۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دکوراسیون با مبل سبز

شما برای دکوراسیون داخلی با مبل سبز دو گزینه پیش رو دارید؛ یا قرار است فضای ملایم و ظریفی بسازید و یا اینکه قرار است از رنگ‌های بولد و تند در کنار مبل سبز رنگ استفاده کنید. با تصمیم‌گیری در این مورد کار شما نیز راحت‌تر می‌شود. به یاد داشته باشید در دکوراسیون با مبل سبز رنگ به همان اندازه که رنگ‌ دیوارها بر روی فضا تاثیرگذار است، در عین حال اکسسوری‌های اتاق نیز مهم هستند.

دکوراسیون داخلی با مبل سبز
دکوراسیون داخلی با مبل سبز

بیشتر طراحان داخلی رنگ‌های قهوه‌ای طلایی، نارنجی، سبز، خاکستری، کرمی، سیاه و سفید خامه‌ای را بهترین رنگ‌ها برای ترکیب با مبل سبز رنگ می‌دانند. ما در ادامه بهترین رنگ‌ها برای دیوارها، کفپوش و مبلمان مکمل مبل سبز را بررسی کرده‌ایم. همینطور تلاش کرده‌ایم تا با ارائه‌ی عکس‌هایی از دکوراسیون‌هایی با مبل سبز رنگ ایده‌هایی برای طراحی فضایتان به شما بدهیم. به یاد داشته باشید که امکان سفارش انواع مبلمان در مجموعه چی بچین فراهم است که می‌توانید آن‌ها را متناسب با سلیقه و دکوراسیون خود سفارش دهید. پیشنهاد می‌کنم حتما سری به فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین بزنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

میز کنار تخت Mitzi

۱۳,۵۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

میز تحریر چوبی مدل Ladder

۱۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال کوچک Eddy

۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Eddy

۳۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مبل سبز رنگ و دیوارها

رنگ دیوار یکی از تاثیرگذارترین فاکتورها در دکوراسیون با مبل سبز رنگ است. رنگ دیواری که مبل سبز رنگ را احاطه می‌کند، می‌تواند باعث شود که مبل شما در فضای اتاق کاملا برجسته شده و به چشم آید. همینطور این پتانسیل را دارد که مبل سبز را در فضا ناپدید و محو نماید. این موضوع به سلیقه‌ی شما برمی‌گردد که کدام گزینه را انتخاب کنید.

دکوراسیون خانه با مبل سبز
دکوراسیون خانه با مبل سبز

اگر ظاهر لطیف و ملایمی را برای دکوراسیون‌تان در نظر گرفته‌اید، بهتر است رنگ دیواری را انتخاب کنید که یا به رنگ خنثی باشد یا مشابه تونالیته رنگی مبل‌تان باشد. سفید، بژ، قهوه‌ای مایل به زرد و خاکستری طیف‌های رنگی خنثی هستند که به خوبی با رنگ سبز ترکیب می‌شوند.

دکوراسیون منزل با مبل سبز
انتخاب رنگ‌های خنثی برای دیوارها

اگر ظاهر رنگارنگ‌تری را ترجیح می‌دهید، می‌توانید رنگ‌های سرد مثل آبی یا طیف رنگی دیگری از سبز را به عنوان رنگ دیوار انتخاب کنید. با اینکه رنگ‌های بولد می‌توانند ظاهر متفاوت‌تری به دکوراسیون شما ببخشند اما در انتخاب آن‌ها به عنوان رنگ دیوار وسواس به خرج دهید. چرا که ممکن است تاثیر منفی بر روحیه اعضای خانواده‌تان داشته باشند.

دکوراسیون داخلی با مبل سبز
انتخاب رنگ‌های تیره برای دیوارها

به هر حال اگر تصمیم گرفته‌اید که از رنگ‌ بولدی برای دیوارهایتان استفاده کنید، پیشنهاد می‌کنیم دقیقا همان طیف رنگی مبل را به عنوان رنگ دیوارها انتخاب کنید. برای مثال در دکوراسیون با مبل سبز یشمی می‌توانید طیف رنگی تیره‌تری از سبز برای دیوار انتخاب کنید.

دکوراسیون خانه با مبل سبز
انتخاب رنگ دیوار به رنگ مبل

اگر دوست دارید که مبل‌تان در فضای اتاق بیشتر به چشم آید و نسبت به دیگر وسایل خانه برجسته‌ شود، بدین منظور می‌توانید کنتراستی بین دیوارها و مبل‌تان بسازید. مثلا مبل سبز روشن را با دیوارهای تیره و مبل تیره را با دیوارهای روشن ترکیب کنید. همینطور برای ایجاد تضاد چشمگیرتر باید سایه‌ی رنگی را انتخاب کنید که در چرخه‌ی رنگی در مقابل رنگ سبز قرار دارد. رنگ‌های قرمز و نارنجی کاندیداهای ایده‌آلی بدین منظور هستند و شما می‌توانید سایه‌های رنگی مختلفی از آن‌ها مثل رنگ‌های شرابی یا آجری را به عنوان رنگ دیوارها انتخاب کنید.

مبل سبز رنگ و کفپوش منزل

کفپوش‌ها دقیقا به اندازه‌ی رنگ دیوارها مهم هستند. کفپوش شما نه تنها با رنگ‌ها دیوارها بلکه باید با مبل‌ سبز رنگ‌تان نیز هماهنگ باشد چرا که دقیقا در زیر آن قرار خواهد گرفت. کفپوش‌خای چوبی جنگلی گزینه‌ی بسیار دوست‌داشتنی برای اتاق‌های نشیمن و پذیرایی هستند و به عنوان رنگ حنثی تقریبا با هر رنگ مبلی ترکیب می‌شوند.

دکوراسیون خانه با مبل سبز
دکوراسیون خانه با مبل سبز

انتخاب فرش یا قالیچه برای دکوراسیون با مبل سبز نیز ایده‌ی خوبی است و می‌تواند فضای نشیمن شما را تکمیل نماید. فقط به یاد داشته باشید که اصول انتخاب رنگ دیوارها برای فرش و قالیچه نیز صدق می‌کند و برای اینکه بتوانید فرش یا قالیچه‌تان را با مبل‌تان جفت کنید، باید به آن‌ها عمل کنید. با کمک فرش و قالیچه این فرصت را خواهید داشت که الگویی انتخاب کنید که به فضای شما کاراکتر و جذابیت بصری ببخشد.

دکوراسیون مبل سبز
انتخاب فرشی با الگوهای سبز رنگ

بیشتر طراحان داخلی معتقدند که تقریبا هر الگویی با مبل سبز رنگ ترکیب می‌شود. بهتر است به دنبال الگویی باشید که دارای سایه‌ی سبز مشابهی با رنگ مبل باشد تا فضای اتاق بهم گره خورده و دکوراسیون منسجی داشته باشید.

مبلمان مکمل مبل سبز

اگر مبلمان ست خریداری کرده‌اید، بدیهی است که سایر مبلمان‌تان کاملا با رنگ سبز مبل سه نفره‌تان مطابقت دارند. اما اگر مبل خود را جداگانه‌ خریداری کرده‌اید، باید مناسب‌ترین مبلمان را برای تکمیل پازل اتاق‌تان پیدا کنید. سعی نکنید که رنگ‌ها را کاملا با هم مطابقت دهید چرا که احتمالا نتوانید مبل تک یا صندلی‌های مستقل و کاملا یکدست با طیف رنگی مبل‌تان را پیدا کنید. می‌توانید از تونالیته رنگ‌های مشابه مبل‌تان برای رنگ‌ مبلمان‌ استفاده کنید.

ست کردن با مبل سبز
ست کردن با مبل سبز

به عنوان مثال اگر مبل شما به رنگ سبز مریم گلی است، می‌توانید آن را با صندلی‌های به رنگ آبی یا سرمه‌ای ست کنید. برای مبل سبز زیتونی نیز صندلی‌های خاکی رنگ یا قهوه‌ای مایل به زرد نیز گزینه‌های ایده‌آلی هستند. اگر مبل سبز یشمی دارید، می‌توانید آن را با صندلی‌هایی به رنگ قهوه‌ای شکلاتی ترکیب نمایید.

دکوراسیون منزل با مبلمان سبز
انتخاب مناسب رنگ مبلمان

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Dallas

۴۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود
۴۲,۴۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Norfolk

۱۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره لوکا

۲۲,۵۰۰,۰۰۰ تومان

اکسسوری‌های اتاق پذیرایی

در هر اتاقی اکسسوری‌‌ها حتی در اندازه‌های خیلی کوچک نیز می‌توانند فضای اتاق را بهم گره زده و دکوراسیون هماهنگی ایجاد کنند. اکسسوری‌ها این پتانسیل را دارند که تمامی وسایل اتاق را به شکل مناسبی با هم ترکیب کنند و شما باید در دکوراسیون با مبل سبز توجه ویژه‌ای به این موضوع داشته باشید. کوسن مبل یکی از کلیدی‌ترین لوازم تزئینی مبل است که در رنگ‌ها، الگوها و بافت‌های متنوعی تهیه می‌شود.

کوسن های مبل سبز
استفاده درست و بجا از لوازم تزئینی در کنار مبل سبز

از ترکیب کوسن‌های مختلف بر روی مبل خود نترسید و کوسن‌هایی با رنگ‌های متضادِ رنگ سبز را با کوسن‌های به رنگ خنثی ترکیب کنید. کوسن‌هایی به رنگ قهوه‌ای مایل به زرد، آبی و هلویی انتخاب‌های خوبی برای دکوراسیون با مبل سبز رنگ هستند. اگر کوسن‌های طرحدار را برای مبل سبزتان انتخاب می‎‌کنید، بهتر است که یک یا چند سایه‌ی رنگی سبز نیز داشته باشد.

کوسن های مبل سبز
استفاده از کوسن‌های طرحدار بر روی مبل سبز رنگ

برای ایجاد جلوه‌ی منسجم در اتاق‌تان سعی کنید از رنگ سبز به شکل مختلف در قسمت‌های متفاوتی از اتاق‌تان مثلا به عنوان شمع بر روی میز جلو مبلی یا لوازم هنری در بالای شومینه استفاده کنید و فضای هماهنگی بسازید. پرده‌های اتاق نیز گزینه‌ی ایده‌آلی بدین منظور هستند که نباید از آن‌ها غافل شوید.

طراحی فضای اطراف مبل سبز
تکرار رنگ سبز در بخش‌های مختلف اتاق
دکوراسیون با مبل سبز رنگ
دکوراسیون منزل با مبلمان سبز
طراحی مبلمان سبز
دکوراسیون منزل با مبلمان سبز
دکوراسیون با مبل سبز رنگ
دکوراسیون خانه با مبل سبز
دکوراسیون با مبل سبز رنگ
دکوراسیون داخلی با مبل سبز
مبلمان سبز رنگ
دکوراسیون منزل با مبل سبز
مبلمان سبز رنگ
دکوراسیون داخلی با مبل سبز
طراحی مبلمان سبز
دکوراسیون با مبل سبز
دکوراسیون مبل سبز یشمی
دکوراسیون منزل با مبلمان سبز
دکوراسیون رنگ سبز منزل
دکوراسیون با مبل سبز

ما در این مطلب سعی کردیم ایده‌های متنوعی را برای دکوراسیون با مبل سبز به شما معرفی کنیم. اگر شما به دنبال تغییر اساسی در دکوراسیون‌تان هستید، پیشنهاد می‌کنیم سری به فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین بزنید و جدیدترین مدل‌های مبلمان روز را همراه با قیمت و مشخصات آن‌ها ببینید. حتما قبل از خرید در مورد سبک دکوراسیون‌تان، کاربرد مبلمان در منزل‌تان، اندازه‌ی آن، محل قرارگیری آن و هزینه‌ای که قرار است برای آن پرداخت کنید، کاملا فکر کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال راحتی Haven

۶۸,۹۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز پادیواری چوبی Nolan

۱۵,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

میز پادیواری Mid-Century

۱۳,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی فرانس

۳۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان

حالا شما برای ما بنویسید که کدام یک از این ایده‌های دکوراسیون با مبل سبز را می‌پسندید؟ دوست دارید که کدام یک از آن‌ها را در منزل‌تان پیاده‌سازی کنید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را با ما در میان بگذارید.

[/vc_column_text][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][vc_column][/vc_column][/vc_row]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *