ایده‌های جذاب و دوست‌داشتنی برای یک چیدمان طوسی و زرد

طوسی و زرد از جمله محبوب‌ترین ترکیب‌های رنگی در طراحی دکوراسیون منزل می‌باشند. این ترکیب رنگی طراوت، شادابی و سرزندگی را با خود به ارمغان آورده و با هر سبک دکوراسیونی می‌تواند خود را مطابقت دهد. چیدمان طوسی زرد مبلمان یک پیشنهاد عالی برای استفاده از این ترکیب رنگی در دکوراسیون است. اگر شما نیز به این طراحی دکوراسیون علاقه‌مند هستید، بهتر است به فکر خرید چند مبل طوسی زرد باشید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال کوچک Eddy

۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل دو نفره Catalan

۲۸,۰۰۰,۰۰۰ تومان
تخفیف!
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Febe

۲۲,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Aron

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
مبل طوسی زرد
مبل طوسی زرد یک پیشنهاد عالی برای دکوراسیون منزل می‌باشد.

چیدمان طوسی زرد مبلمان می‌تواند اتاق نشیمن شما را به فضای پرجنب ‎وجوش و خیره‌کننده تبدیل نماید. این رنگ‌ها یادآور فصل‌های تابستان و بهار بوده و مخصوصا در فصل‌های سرد به هنگام کمبود نور آفتاب باعث شادی و افزایش سطح انرژی شما می‌شوند.

مبل طوسی زرد
ترکیب رنگی زرد و طوسی می‌تواند فضای پرجنب‌وجوشی را برای شما بسازد.

شما می‌توانید طیف‌های رنگی مختلف از این دو رنگ را به شکل‌های مختلف در دکوراسیون خود بکار ببرید و جلوه‌ای متفاوت به خانه‌تان دهید.

مبل طوسی زرد
انتخاب درست طیف رنگی می‌تواند دکوراسیون جذابی را برای شما به ارمغان آورد.

ما در این مطلب ایده‌هایی از چیدمان متفاوت مبلمان طوسی و زرد در کنار هم را به شما معرفی می‌کنیم. سعی کنید از این ایده‌‌ها الهام بگیرید و دکوراسیون جذابی را برای خودتان بسازید.

چگونه دکوراسیون خود را با مبل طوسی زرد تزئین کنیم؟

دکوراسیون با طیف‌های مختلف از رنگ خاکستری و طوسی بسیار ساده بود و کار مشکلی پیش رو ندارید چرا که این رنگ‌ها خنثی می‌باشند و برای همه چیز و هر دکوری مناسب هستند: از دیوارها و سقف گرفته تا کف اتاق، مبلمان، اثاثیه و لوازم جانبی! اما زمانی که صحبت از رنگ زرد می‌شود، شما باید کمی احتیاط پیشه کنید. زیرا که استفاده نادرست از این رنگ در دراز مدت ممکن است تاثیر منفی روی خلق‌وخوی شما بگذارد.

ما در این بخش در مورد نحوه چیدمان مبلمان با کمک این دو رنگ صحبت خواهیم کرد تا بتوانیم بهترین ایده‌های ممکن را به شما ارائه دهیم. اگر شما نیز ایده‌ی خاصی در مورد چیدمان مبل طوسی زرد به ذهن‌تان می‌رسد، حتما در بخش نظرات آن را با ما در میان بگذارید.

مبل طوسی زرد
ایده‌های متنوعی برای استفاده از مبل طوسی زرد در دکوراسیون وجود دارد.

البته قبل از شروع به این نکته نیز اشاره کنیم کهانواع مدل مبل ال طوسی و زرد در فروشگاه آنلاین چی بچین موجود است. اگر به دنبال خرید مبل طوسی و زرد هستید، حتما سری به فروشگاه آنلاین ما بزنید. همینطور امکان ساخت هر مدل مبل در هر طیف رنگی از طوسی و زرد در مجموعه چی بچین میسر است و شما می‌توانید به راحتی مدل مبل موردنظر خود را برآورد قیمت کرده و نسبت به سفارش آن اقدام نمایید.

ناموجود
۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Vincent

۲۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره Sidbury

۴,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Fritha

۲۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان

اولین پیشنهاد ما به شما ترکیب مبل ال به رنگ خاکستری زغالی با مبل تک نفره به رنگ زرد خردلی می‌باشد. علاوه بر این می‌توانید از کوسن‌هایی از طیف‌های رنگی مختلف زرد نیز بر روی مبل ال استفاده کنید و فضای جذابی را بسازید. چیزی که در دکوراسیون زیر دیده می‌شود.

مبل طوسی زرد
استفاده از صندلی، کوسن و لوازم جانبی به رنگ زرد خردلی در کنار رنگ خاکستری توانسته فضای منحصربفردی را بسازد.

برای این چیدمان دو مبل منحصربفرد زیر را به شما پیشنهاد می‌کنیم. مطمئنا ترکیب این دو مبل می‌تواند فضای جذابی را در فضای شما بسازد.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل ال راحتی Urban روی آن کلیک کنید
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد صندلی راحتی تک نفره Aron روی آن کلیک کنید

ترکیب مبل سه نفره طوسی رنگ با صندلی‌هایی به رنگ زرد نیز می‌توانند چیدمان جذابی را بسازند. پیشنهاد می‌کنیم که از ترکیب کوسن‌های طوسی و زرد نیز استفاده کنید و فضای منسجمی مثل دکوراسیون زیر را بسازید.

ترکیب مبل سه نفره طوسی و صندلی تک نفره زرد ایده‌ی خوبی برای دکوراسیون می‌باشد.

برای چنین چیدمانی نیز می‌توانید از مدل مبل راحتی Andes با دسته‌های باریک و پایه‌های ظریف و مبل راحتی تک نفره Fritha کمک بگیرید.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی Andes روی آن کلیک کنید
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی تک نفره Fritha روی آن کلیک کنید.

اگر به دنبال فضای مدرنی هستید، به شما پیشنهاد می‌کنیم که از مبل تک رنگ لیمویی رنگ در کنار مبل طوسی استفاده کنید. برای تاکید بیشتر روی رنگ زرد می‌توانید لوازم جانبی زرد رنگ را در دکوراسیون‌تان بکار ببرید.

مبل طوسی زرد
برای یک فضای مدرن از مبل تک رنگ لیمویی رنگ در کنار مبل طوسی استفاده کنید.

شما می‌توانید انواع مدل مبل راحتی و تک نفره در طیف رنگی طوسی و زرد از فروشگاه آنلاین چی بچین سفارش دهید. این امکان وجود دارد که مبل سه نفره‌ در رنگ طوسی را با مبل‌های تک نفره از همان مدل در همان رنگ سفارش دهید. نگاهی به مدل‌های زیر بیندازید.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی Catalan روی آن کلیک کنید
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل دو نفره Catalan روی آن کلیک کنید
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل تک نفره Catalan روی آن کلیک کنید.

رنگ‎های سفید و مشکی نیز انتخاب‌های مناسبی در کنار مبلمان طوسی و زرد رنگ هستند. مثلا در اتاق نشیمن زیر برای رنگ مبل سه نفره از رنگ طوسی، برای صندلی چوبی و قالیچه از رنگ زرد و برای مبل تک نفره نیز از رنگ سفید و طوسی استفاده شده است. استفاده از کوسن‌های زرد و طوسی نیز به جذابیت فضا اضافه کرده است.

مبل طوسی زرد
رنگ‌های سفید و مشکی نیز مکمل‌های خوبی در کنار رنگ‌های طوسی و زرد هستند.

اگر زیاد مایل به استفاده از رنگ زرد در دکوراسیون‌تان نیستید، پیشنهاد می‌کنیم که از رنگ زرد فقط در کوسن مبل طوسی استفاده کنید تا در عین اینکه سلیقه‌ی خود را به دکورتان اضافه کردید، بتوانید فضای شاد و دوست‌داشتنی بسازید.

مبل طوسی زرد
شما می‌توانید از رنگ زرد در کوسن‌ مبل استفاده کنید و مبل طوسی زرد تان را بسازید.

برای ساخت چنین فضایی نیاز به مبل ال خاکستری رنگ مثل طراحی‌ زیر نیاز دارید.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل ال Eddy روی آن کلیک کنید.
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال Eddy

۷۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال کوچک Eddy

۴۸,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال راحتی Urban

۷۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان

استفاده از رنگ زرد به مقدار کم در دکوراسیون منزل

همانطور که خودتان نیز اطلاع دارید زرد، رنگ جسورانه‌ای است و تزئین دکوراسیون با آن کار نسبتا دشواری است. زیرا این احتمال وجود دارد که  استفاده از مبل بیش از حد رنگ زرد، فضای اتاق نشیمن شما را آشفته نماید.

ما در بالا به نحوه چیدمان مبل طوسی زرد در کنار هم اشاره کردیم و نمونه‌های متنوعی از دکوراسیون‌ با آن‌ها را برای شما آوردیم. اگر شما زیاد راغب به استفاده از رنگ زرد به شکل مبل در چیدمان منزل‌تان نیستید، می‌توانید از ایده‌های دیگری کمک بگیرید.

استفاده بیش از حد از رنگ زرد می‌تواند فضای اتاق شما را آشفته کند.

اگر مبل شما طوسی رنگ است، می‌توانید از رنگ زرد فقط در حد تاکید استفاده کنید. مثلا استفاده از رنگ زرد به شکل کوسن، میز کنسول، گلدان‌های زرد رنگ می‌تواند به فضای اتاق شما روح دهد.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد صندلی راحتی Lanston روی آن کلیک کنید.

توجه کنید که برای سفارش هر یک از مدل‌های مبل طوسی و زرد رنگ می‌توانید از مجموعه‌ چی بچین کمک بگیرید. خوشبختانه تمامی مدل‌های مبل پارچه‌ای و چرم توسط تیم چی بچین قابل اجرا و ساخت می‌باشد و شما می‌توانید با تماس با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ در مورد جزئیات سفارش آن‌ها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره London

۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه چوبی مدل Industrial

۲۶,۵۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

قفسه چوبی مدرن Industrial

۱۱,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Lanston

۲۲,۶۰۰,۰۰۰ تومان

اگر در مورد انتخاب رنگ زرد برای دکوراسیون‌تان مطمئن نیستید، بهتر است که طیف‌های کمرنگ زرد را انتخاب کنید. معمولا زرد پر رنگ با طوسی روشن و کمرنگ جلوه‎ی بهتری دارد.

دکوراسیون زیر نیز نمونه‌ای از یک چیدمان جذاب است که با کمی رنگ زرد حس و حال بهتری به اتاق داده شده است.

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مدل میز کنار مبلی Profile روی آن کلیک کنید.

در اتاق نشیمن زیر انتخاب میز عثمانی چرم به رنگ زرد به خوبی توانسته به فضای کسل‌کننده‌ی اتاق روح و جان تازه‌ای ببخشد و در عین حال از لحاظ بصری چشم بیننده را اذیت نکند.

یک ایده‌ی جذاب می‌تواند استفاده از میز عثمانی در وسط مبلمان طوسی رنگ باشد.

اما به هر حال اگر عاشق نور آفتاب هستید، می‌توانید مبلمان خود را به رنگ زرد انتخاب کنید و سپس رنگ خاکستری را به قسمت‌های مختلف از اتاق تزریق کنید. در هر صورت دکوراسیون منزل کاملا سلیقه‌ای است و شما هیچ محدودیتی ندارید!

مبل طوسی زرد
مبل طوسی زرد

نگاهی به این مبل‌های زرد محسورکننده بیندازید!

مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی سه نفره Willows روی آن کلیک کنید.
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی دو نفره Sidbury روی آن کلیک کنید.
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی چهار نفره مدل Nuri روی آن کلیک کنید.
مبل طوسی زرد
برای مشاهده قیمت و ابعاد استاندارد مبل راحتی تک نفره Norfolk روی آن کلیک کنید.

راهکاری ساده و مقرون به صرفه برای داشتن یک دکوراسیون طوسی زرد

اگر شما هم عاشق دکوراسیون طوسی زرد هستید، اما تغییر دکوراسیون برای‌تان هزینه‌ی بالایی را تحمیل می‌کند، می‌توانید از روش‌های ساده‌تری کمک بگیرید. پیشنهاد ما تعویض روکش مبل بجای خرید مبلمان جدید می‌باشد. مطمئنا خرید مبل طوسی و زرد رنگ هزینه‌ی بالاتری نسبت به تعویض روکش مبل دارد و با هزینه‎ی کمتر می‌توانید به دکوراسیون‌ دلخواه‌تان دست یابید.

تعویض روکش مبل یک راه‌حل کم‌هزینه برای تغییر دکوراسیون منزل است.

برای برآورد قیمت تعویض روکش مبل می‌توانید عکس مبلمان‌تان را از طریق واتس‌آپ یا تلگرام به شماره‌ ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ ارسال کنید و با کارشناسان تعمیرات مبل ما ارتباط برقرار نمایید. همکاران ما در چی بچین به سرعت مبلمان شما را بررسی و به شما پاسخ می‌دهند. اینکه مبل شما قابل تعمیر هست یا نه، در همین مرحله تعیین می‌شود. در ضمن مشاوره و برآورد قیمت در چی بچین رایگان بوده و از این بابت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

مبل طوسی زرد
برای برآورد قیمت تعویض روکش مبل می‌توانید عکس مبلمان‌تان را از طریق واتس‌آپ یا تلگرام به شماره‌ ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ ارسال کنید.

از طرف دیگر تنوع پارچه مبلی در چی بچین بسیار بالا بوده و شما به راحتی می‌توانید طرح و رنگ منحصربفردی را برای پارچه مبلی‌تان انتخاب کنید. به این ترتیب شما می‌توانید با طراحان داخلی در چی بچین مشورت بگیرید و در نهایت مطابق سلیقه‌ی خودتان طرح و رنگ پارچه مبلی‌تان را انتخاب کنید تا بهترین نتیجه برایتان حاصل شود. چیزی که در کمتر شرکت ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل دیده می‌شود!

برای سفارش انواع مبلمان این مطلب می‌توانید با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس حاصل نمایید.

اگر شما تصمیم به خرید مبل طوسی زرد دارید اما در مورد طرح و رنگ آن مردد هستید، می‌توانید با کارشناسان ما به شماره تلفن همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس گرفته و از آن‌ها راهنمایی بگیرید. شما چه دکوراسیون با مبل زرد و طوسی را بیشتر می‌پسندید؟ بنظرتان چه سبک مبلمانی با این دو رنگ جذاب‌تر است؟ اگر شما نیز نظر یا ایده‌ای در این مورد دارید، خوشحال می‌شویم که آن‌ را با ما به اشتراک بگذارید.

برای مشاهده‌ی عکس‌های بیشتر صفحه اینستاگرامی ما را دنبال کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *