ابعاد استاندارد برای مبل‌های راحتی

برای بسیاری از ماها ظاهر و زیبایی مبل راحتی مهم‌ترین فاکتور به هنگام خرید مبل می‌باشد. مدل مبلی که در نگاه اول توجه ما را به خود جلب می‌کند، می‌تواند ما را به خرید آن متقاعد نماید. اما اگر بخواهیم واقع‌بینانه نگاه کنیم متوجه می‌شویم که تناسب اندازه‌ی مبل با فضای زندگی‌مان از اهمیت بالاتری برخوردار است. به همین خاطر ابعاد استانداری برای مبل‌های راحتی ارائه شده‌اند تا فرآیند خرید را برای مردم آسان‌تر کنند. ما در ادامه‌ی مطلب، بیشتر در مورد ابعاد استاندارد مبل راحتی صحبت خواهیم کرد.

فرض کنید که به فروشگاه مبلمان مراجعه کرده‌اید و مبلمان دلخواه خود را انتخاب و آن را سفارش داده‌اید. اما متاسفانه پس از اینکه مبل را درب منزل تحویل گرفتید، متوجه می‌شوید که مبل انتخابی شما از نظر مقیاس با فضای زندگی‌تان همخوانی ندارد.

اینجاست که اندازه‌گیری دقیق مکان و محل قرارگیری آن اهمیت پیدا می‌کند و عدم توجه به آن می‌تواند مشکلات فراوانی را برای شما ایجاد نماید. درست است که فاکتورهایی مثل رنگ، سبک و سلیقه نیز در انتخاب مبل بسیار مهم هستند اما هیچ کدام مثل اندازه‌ی نامناسب نمی‌تواند شما را از خریدتان پشیمان کند. اگر اندازه مبلمان شما دقیق باشد، دیگر احتمال اینکه در انتخاب مبل اشتباه کرده باشید، بسیار کمتر می‌شود.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

امروزه مدل‌های متنوعی از مبل‌های راحتی در بازار موجود هستند و همین انتخاب‌های زیادی را پیش روی شما قرار می‌دهد. خوشبختانه بیشتر مبلمان‌هایی که تولید می‌شوند، از استانداردهای اندازه‌گیری خاصی پیروی می‌کنند و شما می‌توانید با اطلاع از این اندازه‌گیری‌های استاندارد، پروسه‌ی خرید مبل‌تان را بسیار ساده‌تر کنید.

برای مثال شما با اطلاع از ابعاد استاندارد مبل راحتی دقیقا خواهید دانست که چه حجمی از اتاق‌ نشیمن‌تان اشغال خواهد شد.

به این ترتیب شما می‌توانید قبل از اقدام به خرید مبل راحتی از اندازه‌ی قطعه‌ی انتخابی‌تان آگاه شوید و مطمئن باشید که مبل شما با اندازه‌ی فضای داخلی‌تان هماهنگ خواهد بود و مشکلی پس از خرید نخواهید داشت. همینطور این موضوع می‌تواند به شما کمک کند تا راحت‌تر در مورد دکوراسیون اتاق‌تان تصمیم بگیرید و بقیه اتاق را متناسب با آن بچینید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

به طور کلی همیشه روال اینگونه است که برای اتاق‌های بزرگ از اندازه‌های بزرگ مبل و برای اتاق‌های کوچک از لاوست‌ها یا اندازه‌های کوچکتر مبل استفاده کنیم. اما خوب این اندازه‌گیری دقیق نیست و همچنان امکان خطا و اشتباه وجود دارد، پس بهتر است که به ارقام و اعداد اتکا کنیم.

ما در ادامه مطلب به بررسی اندازه‌ی استاندارد مبل‌ راحتی برای اتاق‌های نشیمن خواهیم پرداخت. توجه کنید که این اندازه‌گیری‌‌ها تنها یک راهنمای کلی برای شما هستند تا به انتخاب مبل‌تان کمکی نمایند. شما باید قبل از خرید مبل حتما در مورد محصول انتخابی‌تان از فرشنده سوال کنید و اطلاعات دقیقی از اندازه‌ی آن بدست آورید و تنها از روی اندازه‌گیری‌هایی که ما در اینجا به آن‌ها اشاره کرده‌ایم خریدتان را انجام ندهید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

پس حتما در این مورد با فروشنده مبل موردنظرتان صحبت کنید و سپس در مورد خرید مبل تصمیم بگیرید.

همینطور شما می‌توانید در مورد اطلاع از اندازه‌های استاندارد مبل راحتی با کارشناسان ما در چی بچین ارتباط برقرار کنید و در این باره از آن‌ها مشاوره بگیرید.

برای اینکار کافیست که با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید و هر سوالی که در اینباره دارید، بپرسید. توجه کنید که مشاوره و راهنمایی در چی بچین رایگان می‌باشد و از این بابت هیچ هزینه‌ای از شما دریافت نخواهد شد.

ابعاد استاندارد مبل راحتی

بیشتر مبل‌های راحتی اندازه‌ی تقریبا یکسانی دارند.

شاید شما نیز از شنیدن این جمله تعجب کنید و معتقد باشید که اندازه‌ی مبل‌ها کاملا متفاوت‌تر از هم بنظر می‎رسند. اما این جمله کاملا درست است و این تفاوت‌ها بخاطر سبک، رنگ و نوع پارچه مبلی آن‌ها می‌باشند. این موضوع در مورد دیگر مبلمان‌ اتاق نشیمن مثل میز جلو مبلی و کنار مبلی نیز صدق می‌کند و آن‌ها نیز اندازه‌ی استانداردی دارند.

ابعاد استاندارد برای مبل‌های راحتی سه نفره از عرض ۲۱۴ و عمق ۸۹ سانتی‌متر تشکیل شده است.

در مورد لاوست‌های دو نفره نیز ابعاد استاندارد دارای عرض ۱۵۳ و عمق ۸۹ هستند. ارتفاع استاندارد برای هر دو نوع مبل( از کف زمین تا بالاترین نقطه پشتی) ۹۳ سانتی‌متر می‌باشد.

البته این اندازه‌هایی که ما در اینجا به آن‌ها اشاره کردیم، تا ۵ سانتی‌متر متغیر هستند. یعنی مبل انتخابی شما ممکن است که از هر یک از اندازه‌های بالا، ۵ سانتی‌متر  کمتر یا بیشتر باشد. ابعاد استاندارد صندلی راحتی نیز عموما دارای عرض و عمق ۸۹ سانتی‌متر است.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

البته همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم ممکن است این ابعاد برای مبلی که شما انتخاب کرده‌ باشید، صدق نکند و شما باید در مورد ابعاد آن با فروشنده صحبت کنید و اطلاعات دقیق را بدست آورید.

شما می‌توانید جهت مشاوره و اطلاع از اندازه‌ی مبل راحتی سه نفره با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ بگیرید.

کارشناسان ما با توجه به تجربه‌ی بالایی در این زمینه دارند، راحت‌تر می‌توانند در مورد اندازه‌ی مبلمان شما را راهنمایی کنند.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

ما در چی بچین این امکان را فراهم کرده‌ایم که مبل خود را متناسب با ابعاد منزل‌تان سفارش دهید. شما می‌توانید برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

ابعاد استاندارد مبل ال

با اینکه مبل راحتی سه نفره در دکوراسیون ایرانی بیشتر دیده می‌شود اما چند سالی است که مدل مبل ال راحتی نیز محبوبیت بسیار بالایی را در بین خانواده‌های ایرانی کسب کرده است. اینکه مبل ال بهتره یا راحتی بیشتر به سبک زندگی و طراحی فضای خانه‌تان بستگی دارد. اگر شما در مورد انتخاب مبل ال یا سه نفره دچار شک و تردید هستید، پیشنهاد می‌کنم که حتما مطلب ” مبل ال بخریم یا راحتی” را مطالعه کنید.

مبل ال برای هر دوی فضاهای بزرگ و کوچک مناسب می‌باشد و شما هیچ محدودیتی ندارید. در مورد فضاهای کوچک مبل مدل ال گوشه‌‌ی اتاق نشیمن را پر کرده و مرکز اتاق را خالی نگه می‌دارد. همین باعث می‌شود که فضای اتاق شما باز و بزرگ بنظر برسد. در فضاهای بزرگ نیز مبل ال می‌تواند به تقسیم‌بندی فضا کمک کند و فضای بزرگ شما را پر نماید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

در مدل مبل ال، هر قسمت مبل جداست و با قرارگیری این قسمت‌ها در کنار هم، مبل شما تشکیل می‌شود. مبل ال شکل نیز همانند مبل راحتی ابعاد استاندارد مخصوص به خود را دارد و این اندازه‌ها برای سه نفره، پنج نفره و هفت نفره از این مدل مبل متفاوت هستند. شما با آگاهی از اندازه‌ی هر کدام از مدل‌های مبل ال راحت‌تر می‌توانید مبلمانی متناسب با سایز اتاق خود انتخاب کنید. ما در ادامه‌ی مطلب به بررسی ابعاد استاندارد هر یک از این مدل مبل‌ها می‌پردازیم.

ابعاد استاندارد مبل ال سه نفره

اگر فضای نشیمن شما کوچک است، پس بهتر است که مبل ال سه نفره را برای اتاق‌تان انتخاب کنید. البته این جمله به این معنی نیست که این مدل مبل برای فضاهای بزرگ مناسب نیست. شما می‌توانید از مبل ال سه نفره در اتاق‌های بزرگ و برای ایجاد فضای نشیمن برای گپ و گفتگو کمک بگیرید و فضای بزرگ خود را به چندین بخش تقسیم کنید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

بهتر است که ذهنیت درستی نسبت به ابعاد و اندازه‌ی استاندارد مبل ال سه نفره داشته باشید تا بعد از خرید پشیمان نشوید.

ابعاد استاندارد مبل ال سه نفره شامل طول ۱۹۸ سانتی‌متر و عمق آن نیز ۹۰ سانتی‌متر است. این مقدار عمق در مورد صندلی شزلون آن ۱۷۲سانتی‌متر می‌باشد.

البته این اندازه‌ها تا ۱۰ سانتی‌متر ممکن است متغیر باشند و شما بهتر است که به هنگام انتخاب مبل ۱۰ سانتی‌متری را بیشتر از این مقدار در نظر بگیرید.

با اینکه این ابعاد استاندارد هستند اما شما می‌توانید مبلمان ال شکل با اندازه‌ی دلخواه‌تان را داشته باشید.

ما در چی بچین این امکان را فراهم کرده‌ایم که مبل ال خود را متناسب با ابعاد منزل‌تان سفارش دهید. شما می‌توانید برای سفارش و دریافت اطلاعات بیشتر با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

ابعاد استاندارد مبل ال پنج نفره

اگر به دنبال تعداد صندلی بیشتر با اشغال فضای کمتر هستید، مبل مدل ال ۵ نفره می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی باشد.

اکثر مبل‌های ال 5 نفره دارای طول ۲۱۰ در ۲۱۰ سانتی متر، ۲۴۱ سانتی متر در ۲۴۱ سانتی متر یا ۲۴۸ سانتی متر در ۲۴۸ سانتی متر و عمق ۹۰ تا ۱۰۰ سانتی متر هستند.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

همانند مبل‌های راحتی و مبل ال سه نفره نیز شما می‌توانید مبل ال پنج نفره را در اندازه‌ی اختصاصی منزل‌تان سفارش دهید. به این ترتیب راحت‌تر می‌توانید مبل‌تان را با فضای منزل‌تان هماهنگ کنید و از اتلاف فضا جلوگیری کنید. شما می‌توانید جهت مشاوره در مورد اندازه‌ی استاندارد مبل ال پنج نفره با شماره همراه ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید.

ابعاد استاندارد مبل ال 7 نفره

معمولا این مدل مبل دارای ۷ صندلی با یک صندلی شزلون است که بیشتر برای فضاهای بزرگ مناسب می‌باشد. ابعاد استاندارد مبل راحتی ال به صورت ۲۴۰ × ۳۰۰ × ۱۵۰ سانتی متر است.

توجه کنید که ممکن است که اندازه‌ی مبلمان انتخابی شما متفاوت‌تر از اندازه‌های ذکر شده باشند.

پس همانطور که در بالا نیز اشاره کردیم قبل از هر تصمیمی در مورد اندازه‎ی مبلمان انتخابی خود با فروشنده صحبت کنید و اطلاعات دقیق‌تری را بدست آورید. همینطور اگر سوالی در مورد اندازه‌ی استاندارد مبل یا سفارش آن دارید می‌توانید با کارشناسان ما در چی بچین تماس بگیرید. مطمئنا مشاوره با کارشناسان مجرب این حیطه می‌تواند از بسیاری از دغدغه‌های فکری شما کم کند.

ابعاد استاندارد میز جلو مبلی

ابعاد استاندارد برای میزهای جلو مبلی نیز وجود دارند و این ابعاد شامل عرض ۷۷ سانتی‌متر و طول ۱۲۲ سانتی‌متر برای میزهای مستطیلی است. ابعاد استاندارد میزهای جلو مبلی مربعی شکل نیز دارای طول ۶۱ سانتی‌متر می‌باشد. همینطور طول و عرض میزهای کنار مبلی مستطیلی به ترتیب برابر ۶۱ سانتی‌متر و ۷۲ سانتی‌متر هستند.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

اندازه‌گیری ابعاد اتاق

حالا که شما از ابعاد استاندارد مبل راحتی آگاه شدید، پیشنهاد می‌کنیم که قبل از مراجعه به فروشگاه‌های مبلمان و سفارش مبل جدید، حتما فضای موجود خودتان را برای قرار دادن مبل اندازه گیری کنید. بهتر است برای این کار، ابتدا لوازم جانبی و مبلمان‌ موجود در اتاق نشیمن‌تان را بچینید و سپس فضای در دسترس برای قرارگیری مبل را اندازه‌گیری کنید. به این ترتیب با اطلاع از طول و عرض فضا می‌توانید تناسب مبل انتخابی با اتاق‌تان را بررسی کنید.

پیشنهاد می‌کنیم که از هر طرف حداقل یک متر را خالی نگهدارید تا به راحتی بتوانید در اتاق رفت و آمد نمایید. همینطور اگر از میز جلو مبلی استفاده می‌کنید، بین میز و مبل 30 الی 50 سانتی‌متر فاصله دهید. با اطلاع از اندازه‌ی دقیق فضای موجود با خیال راحت می‌توانید مبل خودتان را انتخاب و آن را سفارش دهید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

البته فقط اندازه‌گیری فضای اتاق کافی نیست و شما نباید تنها به آن اتکا کنید. متراژ درب وروری، راهرو، پاگرد و پله‌ها یکی از دیگر از مواردی است که بعد سفارش مبل می‌تواند مشکل‌ساز باشد.

شاید باور نکنید اما یکی از دلایل عمده‌ای که بعد از خرید مبلمان، کالای موردنظر به فروشگاه‌های مبلمان برگردانده می‌شود، همین عدم عبور آن از راهرو درب ورودی خانه است.

برای اینکه مطمئن شوید که درهای ورودی و راهروها هیچ مشکلی ایجاد نمی‌کنند، شما باید اندازه‌ی درب و راهروی ورودی را بدست آورید و آن را با اندازه‌ی مبلمان موردنظرتان مقایسه کنید. شما باید تمامی درها، راهروها و پله‌هایی که قرار است مبلمان موردنظرتان از آن عبور کند را اندازه بگیرید.

عرض، ارتفاع و فاصله‌ی قطری(یعنی از گوشه بالا سمت راست تا گوشه پایین سمت چپ) عددهایی هستند که شما به آن‌ها نیاز دارید.

به طور کلی طول مبل شما نباید از ارتفاع در ورودی بیشتر باشد. همینطور ارتفاع مبل و قطر آن (از جلوترین نقطه دسته مبل تا عقب‌ترین نقطه پایه عقبی مبل) نباید از عرض راه پله و عرض در ورودی بیشتر باشد چرا که در غیر اینصورت به مشکل خواهید خورد. این اندازه‌گیری به این خاطر است که مطمئن شوید پس از سفارش مبل به راحتی می‌توانید آن را به داخل فضای خانه بیاورید و بچرخانید و در محل مناسب خود قرار دهید. پس قبل از هر گونه اقدامی در مورد چگونگی ورود مبلمان به خانه فکر کنید.

شما می‌توانید در این زمینه با کارشناسان ما در چی بچین صحبت کنید و از آن‌ها مشورت بگیرید. مطمئنا کارشناسان ما با توجه به سابقه‌ی طولانی که در امر سفارش مبلمان دارند، بهتر می‌توانند می‌توانند در این زمینه شما را راهنمایی کنند.

فقط کافیست که با شماره تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بفرمایید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

در مورد مبلمان ال نیز، با اینکه معمولا قطعات آن‌ها به صورت جدا از هم می‌باشد و در نتیجه انتقال آن‌‌ها به خانه کار زیاد دشواری نیست. اما بهتر است جهت اطمینان خاطر این اندازه‌گیری‌ها را بدست آورید تا به هنگام سفارش راحت‌تر بتوانید با فروشنده هماهنگ شوید تا بعدا مبل‌تان بخاطر عدم عبور از درب و راهرو بازگردانده نشود.

هیچ گاه در مورد خرید مبل به تصور ذهنی‌تان اتکا نکنید زیرا که معمولا به دلیل وسعت فضای فروشگاه‌ها، مبل‌ها از اندازه‌ی واقعی خود کوچکتر بنظر می‌رسند. پس حتما اندازه‌گیری فضای خانه و صد البته درب و راهروها را جدی بگیرید تا پس از انتقال مبلمان به خانه تازه متوجه نشوید که مبلمان با متراژ خانه همخوانی ندارد.

ساخت مبلمان سفارشی متناسب با ابعاد منزل شما

با اینکه ابعادی که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم استاندارد هستند اما همه‌ی مبلمان موجود در بازار از آن‌ها پیروی نمی‌کنند و شما با توجه به دکوراسیون و ابعاد اتاق‌تان ممکن است بخواهید انتخاب‌های متفاوت‌تری داشته باشید.

به طور کلی می‌توان گفت که قوانین سفت و سختی در طراحی داخلی خانه برقرار نیست و شما می‌توانید مبلمان سفارشی با ابعاد دلخواه‌تان را داشته باشید.

مخصوصا در مورد فضاهای کوچک مبلمان سفارشی می‌تواند به شما کمک کند تا از فضای موجود اتاق‌تان بهترین استفاده را داشته باشید. همینطور متاسفانه یافتن مبل‌های مدرن با اندازه‌ی دلخواه‌تان در فروشگاه‌های مبلمان سخت است و همین، انتخاب مبل را دشوار می‌کند.

ما در چی بچین این امکان را برای مشتریان خود فراهم کرده‌ایم که بتوانند دقیقا متناسب با فضای موجود خود مبل‌شان را سفارش دهند.

به این ترتیب شما به راحتی می‌توانید مدل مبلمان موردنظر خود را در هر سبک و ابعادی که مایل باشید و بدون هیچ زحمتی سفارش دهید.

علاوه براین سفارشی سازی مبلمان این امکان را به شما می‌دهد که انسجام داخلی دکوراسیون خود را حفظ کنید و دیگر نیاز نیست که زمان زیادی را در فروشگاه‌های مبلمان برای یافتن مبل دلخواه‌تان صرف کنید. شما در چی بچین با تنوع بالایی از پارچه مبلی روبرو هستید و با هر سلیقه‌ای می‌توانید پارچه‌ی موردنظر خود را بیابید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

با توجه به اینکه تنوع پارچه مبلی از پارچه‌های ترکیه‌ای و اروپایی در چی بچین بسیار بالا می‌باشد، شما به راحتی می‌توانید طرح و رنگ پارچه‌ مبلی‌تان را انتخاب و مبلمانی متناسب با دکوراسیون‌تان سفارش دهید. چی بچین به عنوان یکی از بهترین شرکت‌های ارائه دهنده خدمات تعمیر مبل، با ارائه‌ی بیش از ۱۰۰۰ نوع طرح و رنگ پارچه مبلی و پرده‌ای، شرایطی را برای مشتری‌ها فراهم می‌کند تا بتوانند به راحتی طرح و رنگ‌های متنوعی را برای پارچه‌ی مبل‌شان انتخاب کنند و همزمان از مشاوره طراحان داخلی نیز استفاده نمایند.

به این ترتیب شما می‌توانید با طراحان داخلی در چی بچین مشورت بگیرید و بهترین مدل مبلمان و پارچه مبلی را متناسب با دکوراسیون‌تان سفارش دهید. چیزی که در کمتر شرکت ارائه‌دهنده خدمات تعمیر مبل دیده می‌شود!

علاوه بر این اگر شما فقط به دنبال تغییر در دکوراسیون‌تان هستید، می‌توانید تنها به تعویض پارچه مبلی اکتفا کنید.

در صورتی که اسکلت مبلمان شما سالم باشد، با تغییر پارچه‌ی مبل و تعویض و تعمیر متریال داخلی مبلمان به راحتی می‌توانید ظاهر تمیز و جدیدی به مبل‌تان دهید. مطمئنا تعویض پارچه مبلی از نظر اقتصادی نسبت به خرید مبل به صرفه‌تر بوده و بسیار کارآمدتر می‌باشد.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

مخصوصا اگر مبلمان شما خاص و منحصربفرد باشد، شما می‌توانید تنها به تعویض پارچه مبلی اکتفا کنید و با هزینه‌ی کمتر مبل جدید تحویل بگیرید. بیشتر خانواده‌های ایرانی این گزینه را برای مبلمان سلطنتی که معمولا دارای اسلکت‌بندی مقاومی هستند، استفاده می‌کنند. شما با این روش تعمیر می‌توانید هم در هزینه‌های خود صرفه‌جویی کنید و هم اینکه رنگ و روح تازه‌ای به مبلمان و دکوراسیون‌تان دهید.

البته خدمات چی بچین تنها به سفارش مبل و تعویض پارچه مبلی محدود نمی‌شود و شما برای تعمیر مبل نیز روی تعمیرکاران ما نیز حساب باز کنید. رویه‌کوبی، تعویض تشک، فنر و اسفنج و رنگ‌کاری بدنه مبل از دیگر خدمات چی بچین است.

مخصوصا در شرایط زندگی امروزی که تعمیر مبل راحتی هزینه‌ی کمتری نسبت به خرید آن دارد، این گزینه بهترین روش برای نو کردن مبلمان می‌باشد. خوشبختانه امروزه امکان تعمیر مبل راحتی برای بیشتر سبک و مدل‌های مبلمان در چی بچین وجود دارد و شما دیگر مجبور نیستید که مبل جدیدی را بجای آن خریداری کنید.

ابعاد استاندارد مبل راحتی
ابعاد استاندارد مبل راحتی

ما در اینجا سعی کردیم تا تمامی اطلاعات مربوط به ابعاد استاندارد مبل راحتی را با شما به اشتراک بگذاریم. اگر شما سوال یا راهنمایی خاصی در مورد ابعاد استاندارد مبلمان دارید می‌توانید با شمار تلفن ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲  تماس حاصل کنید. کارشناسان ما در هیچ کمکی به شما دریغ نخواهند کرد و با تجربه‌ی بالای خود در حوزه‌ی سفارش مبلمان می‌توانند تمامی سوالات و دغدغه‌های شما را پاسخگو باشند.

به یاد داشته باشید که هزینه‌ی مشاوره و برآورد قیمت در چی بچین رایگان می‌باشد و از این بابت هیچ هزینه‌ای پرداخت نخواهید کرد. پس با خیال راحت گوشی تلفن خود را بردارید و با ما در ارتباط باشید. تمام تلاش ما این است که بتوانیم با ارائه‌ی خدمات بهتر به شما از دغدغه و مشکلات شما بکاهیم.

تمامی عکس‌هایی که در این مطلب مشاهده کردید توسط تیم چی بچین قابل ساخت و اجرا هستند و کافیست که تنها با شما ۰۹۱۲۱۸۸۷۴۸۲ تماس بگیرید. همینطور شما می‌توانید با هماهنگی قبلی به استودیوی چی بچین سر بزنید و از محصولات و سفارشات ما دیدن کنید.

البته عکس‌های بالا تنها بخش کوچکی از طراحی‌هایی است که شما می‌توانید سفارش دهید. ما در چی بچین می‌توانیم تمامی ایده‌های شما را عملی سازیم و مبلمانی متناسب با سلیقه شما بسازیم. پس اگر طراحی خاصی مدنظرتان است، نگران نباشید و کار ساخت آن را به ما بسپارید.