شرایط حمل و نقل مبلمان در مجموعه چی بچین

تحویل مبلمان

اگر شما تصور می‌کنید که با انتخاب و سفارش مبلمان جدید کارتان تمام شده است، باید بگوییم که متاسفانه اینطور نیست! شما باید قبل از سفارش در مورد تحویل مبلمان نیز تحقیق کنید.

چرا که درب ورودی، راهرو و راه‌پله‌های تنگ و باریک می‌توانند به هنگام تحویل مبلمان جدید برای شما مشکل‌ساز شوند.

شما باید قبل از سفارش مبلمان خود مطمئن شوید که محصول موردنظر با فضای خانه مطابقت دارد و به هنگام انتقال آن به داخل خانه مشکلی پیش نخواهد آمد.

۱) مبلمان مناسب خود را انتخاب کنید.

اول از هر چیزی شما باید مطمئن شوید که مبلمانی که انتخاب کرده‌اید، به خوبی با فضای زندگی شما هماهنگ خواهد بود. ما در فروشگاه آنلاین چی بچین برای هر محصول ابعاد موردنظر آن (طول، عمق و ارتفاع) را منتشر می‌کنیم، به این ترتیب شما به کمک این ابعاد به راحتی می‌توانید مبلمان موردنظرتان را با اندازه‌ی فضای موجود خود بسنجید.

برای اینکه بتوانید محصول موردنظر را در فضای خانه تجسم کنید، محل قرارگیری محصول را از قبل مشخص کرده و با کمک متر دستی میزان فضایی را که اشغال خواهد کرد، مشخص نمایید.

۲) درب و راهرو منزل‌تان را اندازه بگیرید.

قبل از سفارش هر نوع مبلمانی در مورد ابعاد درب ورودی، عرض راه‌پله و متراژ راهرو منزل‌تان اطلاع یابید و مطمئن شوید که محصول موردنظر با ورودی خانه مطابقت دارد.

  • ارتفاع (H) و عرض(W) تمامی درها و راهروها را اندازه بگیرید.
  • برای گوشه‌ها و راهروهای باریک همینطور فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی(C) را نیز اندازه بگیرید.
  • بهترین مسیر از بیرون از خانه تا جایی که قرار است، مبلمان قرار بگیرد را تعیین کنید.

همانند تصویر زیر …

تحویل مبلمان
قبل از سفارش و تحویل مبلمان اندازه‌ی ورودی، راهرو و راه‌پله را با محصول موردنظر بسنجید.

توجه داشته باشید که تمامی دیوارهای داخلی، گچ‌بری و مواردی که ممکن است به هنگام تحویل مبلمان موردنظر برای شما مشکل ایجاد می‌کنند را در نظر بگیرید و آن‎ها را در اندازه‌گیری‌های خود اعمال کنید.

۳) به اندازه‌ مبلمان توجه کنید.

مشخصات و ابعاد هر محصول از فروشگاه آنلاین چی بچین در بخش توضیحات و اطلاعات بیشتر محصول نوشته می‌شود. این ابعاد شامل ارتفاع، طول(عرض) و عمق محصول می‌باشند که به سانتی‌متر بوده و شما می‌توانید به راحتی آن را با ابعاد فضای موجودتان مقایسه کنید.

اگر قصد خرید مبل یا میز را دارید، حتما ابعاد آن را با اندازه‌ی درب ورودی تا محل قرارگیری آن مطابقت دهید تا به هنگام تحویل محصول مشکلی پیش نیاید.

عمق مورب(DD) (همانطور که در تصویر مشاهده می‌کنید) نیز بسیار مهم است و بهتر است آن را نیز با ابعاد ورودی خانه مقایسه کنید.

تحویل مبلمان
قبل از تحویل مبلمان ابعاد محصول را با ابعاد خانه مطابقت دهید.

توجه کنید: مبلمان ال و یو شکل معمولا به صورت دو یا سه یا چند تکه جداگانه (برحسب اندازه‌ی مبل) ساخته و به صورت جداگانه نیز تحویل داده می‌شوند. پس بهتر است برای تحویل هر محصول، اندازه‌ی هر تکه را با ورودی خانه مقایسه کنید.

۴) مطمئن شوید که محصول موردنظر با ابعاد خانه متناسب است.

به هنگام خرید مبل و صندلی‌ توجه کنید که:

عرض درب ورودی(B) باید حداقل از یکی از اندازه‌های زیر بیشتر باشد: عمق محصول(D)، عمق مورب(DD) یا ارتفاع(H).

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

در مورد گوشه‌ها و راهروهای باریک، اگر فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی(C) از مقدار طول محصول(W) بیشتر باشد، در این صورت می‌توانید آن را به صورت افقی به داخل منزل انتقال دهید.

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

اما اگر فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی(C) از مقدار طول محصول(W) کمتر باشد، در این صورت شما باید محصول خریداری شده را به صورت عمودی به داخل منزل هدایت کنید.البته باید ارتفاع درب ورودی (A) از طول محصول‌ خریداری شده بیشتر باشد.

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

احتیاط کنید: در موارد زیر شما  به هنگام تحویل مبلمان با مشکل روبرو خواهید شد:

  • اگر طول محصول (W) از فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی (C) و ارتفاع درب ورودی (A) بیشتر باشد.
  • اگر عرض ورودی (W) از هر سه اندازه‌‌ی عمق محصول(D)، عمق مورب(DD) و ارتفاع آن(H) کمتر باشد.

پس به دو موردی که اشاره کردیم حتما توجه کنید تا به هنگام تحویل مبل و میز دچار مشکل نشوید.

به هنگام خرید کتابخانه و بوفه توجه کنید که:

عمق ورودی (B) باید از عمق قطعه (D) بیشتر باشد.

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

اگر فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی (C) از ارتفاع محصول(H) بیشتر باشد، می‌توانید آن را به صورت افقی به داخل خانه انتقال دهید.

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

اگر فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی (C) از ارتفاع محصول(H) کمتر باشد، در این صورت شما باید محصول خریداری شده را به صورت عمودی به داخل منتقل کنید. البته باید ارتفاع درب ورودی(A) از ارتفاع محصول(H) بیشتر باشد.

تحویل مبلمان
تحویل مبلمان

احتیاط کنید:

  • اگر ارتفاع محصول (H) از فاصله بین دیوارهای بیرونی و داخلی (C) و ارتفاع درب ورودی(A) بیشتر باشد، به هنگام تحویل محصول با مشکل روبرو خواهید شد.

۵) تحویل مبلمان

محصولی که شما از مجموعه‌ی چی بچین خریداری می‌کنید، در نهایت با دقت و ظرافت خاصی بسته‌بندی شده و پس از هماهنگی با شما برای‌تان ارسال خواهد شد. توجه کنید که ارسال محصولات ما توسط پرسنل متخصص و حرفه‌ای انجام می‌شود.

قبل از ارسال محصول نمایندگان ما با شما تماس گرفته و در مورد تاریخ تحویل و تعیین یک بازه زمانی مشخص برای تحویل محصول صحبت می‌کنند. پس از آن، سفارش شما به صورت امن به منزل‌تان رسانده می‌شود.

برای دیدن صفحه‌ی اینستاگرامی چی بچین اینجا کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *