مبلمان طرح لمسه

مبلمان طرح لمسه، سبکی برای تمام دوران‌ها

مبلمان طرح لمسه یکی از قدیمی‌ترین و محبوب‌ترین سبکهای مبلمان میباشد که قدمت آن به اواخر دههی ۱۸۰۰ میلادی برمیگردد. این سبک مبلمان اولین بار در انگلیس و در زمان سلطنت ملکه‌ی ویکتوریا استفاده شد و ۱۰۰ سال بعد ارل چسترفیلد مبل مشهور چسترفیلد را طراحی و با نام خود به بازار عرضه کرد. با این بیش از دو قرن از طراحی مبلمان لمسه‌کوبی می‌گذرد اما این سبک همچنان محبوب بوده و انتخاب اصلی بیشتر خانواده‌ها می‌باشد.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

مبلمان طرح لمسه چیست؟

مبلمان طرح لمسه با کشیده‌ شدن پارچه‌ی مبلی به طرف داخل به وجود آمده و معمولا سر آن‌ها بوسیله‌ی دکمه یا گره محکم می‌شود. مدل مبل دکمه‌ای تنها یکی از طراحی این سبک مبلمان می‌باشد و استفاده از الگوهای لوزی، مدل بیسکوئیت و blind نیز در طراحی آنها بسیار رایج می‌باشد. این گرهها می‌توانند در فاصله‌ی خیلی نزدیک بهم یا دورتر از هم قرار بگیرند و الگوی هندسی منظم و یکسانی را بسازند. معمولا دکمهها در این سبک با پارچه مبلی مطابقت داشته یا اینکه از همان پارچه مبلی برای پوشش رویی آن استفاده میشود اما با این حال می‌توانید آن‌ها را در رنگهای متضاد نیز سفارش دهید.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

مدلهای جذاب مبلمان طرح لمسه

مبلمان طرح لمسه ظاهر کاملا پیچیده، ظریف، دوست‌داشتنی و جذابی دارد و می‌تواند به نقطه کانونی دکوراسیون شما تبدیل شود. نقطهی مهم در مورد مبلمان لمسه این است که کاملا تطبیق‌پذیر بوده و در تمامی سبکهای دکوراسیون می‌تواند بکار برده شود.ظاهر لوکس طرح لمسه به خوبی می‌تواند دکوراسیون شما را تزئین کرده و ظاهر جذابی به آن دهد. شما می‌توانید از طرح لمسه در تمامی قسمتهای خانه از تاج بالای تخت گرفته تا مبل‌تان استفاده کنید و مطمئن باشید که نتیجه برای شما خوشایند خواهد بود. ما در ادامه نگاهی به مبلمان طرح لمسه می‌اندازیم. شما می‌توانید از دکوراسیون این اتاقها الهام گرفته و فضای منحصربفردی را برای خودتان بسازید.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

میز و صندلی طرح لمسه

اگر به دنبال طراحی دفتر کار خانگی تان هستید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم که از میز و صندلی طرح لمسه برای دکوراسیون آن استفاده کنید. همانطور که در دفتر کار خانگی زیر مشاهده می‌کنید میز و صندلی آبی با طرح لمسهی خود توانسته ظاهر ظریف، جذاب، دلپذیر و قدرتمندی به اتاق دهد.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

مبل آبی سیر

رنگ آبی در کنار طرح لمسه، ظاهر زرق‌وبرقداری را برای مبل به ارمغان آورده است. شکل و جزئیات مبل طعم ویکتوریایی به آن داده است و می‌تواند برای دو سبک کلاسیک و مدرن استفاده شود.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

تاج بالای تخت سفید رنگ

معمولا اتاق خواب فضایی برای استراحت و خواب شما می‌باشد. معمولا طراحان داخلی توصیه می‌کنند که از رنگهای خنثی یا الگوهای ساده برای دکوراسیون فضای خواب خود استفاده کنید تا باعث بیخوابی یا ناآرامی‎تان نشود. شما می‌توانید از دیوار پشتی تخت برای اضافه کردن رنگ و روح به اتاق خواب استفاده کنید و آن را از یکنواختی درآورید. تاج تخت طرح لمسه با رنگ سفید خود می‌تواند الگوی جذابی را به اتاق خواب‌تان اضافه کند و ظاهر شیک، پیچیده و ظریفی به دکوراسیون شما دهد.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

میز جلو مبلی عثمانی

این میز عثمانی با طیف رنگی زرد خود می‌تواند در عین کاربرد بالا، به عنوان نقطه کانونی اتاق نشیمن نیز عمل کند.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

دیوار تاکید طرح لمسه

این روزها دیوار تاکید به یکی از محبوبترین ویژگی‌های طراحی داخلی در سراسر جهان تبدیل شده است. در واقع دیوار تاکید، دیواری است که طراحی آن از لحاظ رنگ، بافت یا الگو از سایر دیوارهای اتاق متفاوت می‌باشد. شما می‌توانید از انواع کاغذ دیواری، سنگ، آجر، چوب، گچ‌بری یا هر ایده‌ای که مدنظرتان است، بدین منظور استفاده کنید. ایجاد دیوار تاکید اصلا سخت نیست و شما می‌توانید با کمک رنگ، الگو یا تکسچر، آن را به دکوراسیون‌تان اضافه کنید. شما می‌توانید از سبک لمسه‌کوبی برای طراحی دیوار تاکید خود استفاده کنید. این می‌تواند ایدهی عالی برای اتاق‌های خواب، ناهارخوری و دیوار انتهایی راهروهای طولانی باشد. به این ترتیب می‌توانید فضای چشمگیر و خوشایندی را برای خودتان و خانواده‌تان بسازید.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

مدل لمسه‌کوبی میز و صندلیهای صبحانه خوری

گوشهای از فضای خانه‌تان را با کمک نیمکتهای طرح لمسه‌کوبی تزئین کنید و فضای صبحانه‌خوری جذاب و شیک را برای خودتان بسازید.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

مبل شزلون لمسه‌کوبی

مبل شزلون در واقع یک مبل راحتی به شکل یک صندلی کشیده می‌باشد که شما به راحتی می‌توانید پاهای خود را روی آن دراز کرده و استراحت کنید. معمولا فقط یک طرف از آن دسته دارد و پشتی آن کوتاه است. طرح لمسه‌کوبی این مبل یکی از قطعات دوست داشتنی مبلمان می‌باشد که برای اتاق‌ نشیمن و اتاق خواب فوق‌العاده است. مخصوصا ترکیب پارچه مبلی مخملی و طرح لمسه‌کوبی می‌تواند ظاهر اشرافی و لوکسی به مبل شما دهد و ظاهر منحصربفردی را برای دکوراسیون‌تان به ارمغان آورد.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

صندلی عثمانی

یک صندلی عثمانی کوچک ضمن ایجاد فضای اضافی می‌تواند جذابیت و لطافت را به دکوراسیون شما اضافه کند. یک قطعه کوچک مبلمان می‌تواند نگاه‌ها را به خود جذب و همه را شگفت‌زده کند.

رنگ دیوار خانه ایرانی
رنگ دیوار خانه ایرانی
مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

لاوست طرح لمسه

لاوست یکی دیگر از گزینه‌هایی است که شما می‌توانید به جای مبل لمسه‌کوبی از آن استفاده کنید و حس گرمی، دلپذیری و زیبایی به فضای خانه‌تان بدهید.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

تختخواب لمسه‌کوبی

اگر به دنبال تختخواب منحصربفرد و جذابی برای اتاق‎ خواب‎تان هستید، طرح زیر می‌تواند شما را به خود جذب کند.

مبلمان طرح لمسه
مبلمان طرح لمسه

ما در این مطلب سعی کردیم مدل‌های لوکس و جدید مبلمان طرح لمسه را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با کمی گشت و گذار در سایت‌های مبلمان در اینترنت سایر مدل‌های مدرن را مشاهده نمایید. حتما قبل از خرید در مورد سبک دکوراسیون‌تان، کاربرد مبلمان در منزل‌تان، اندازه‌ی آن، محل قرارگیری آن و هزینه‌ای که قرار است برای آن پرداخت کنید، کاملا فکر کنید. هریک از این قطعات می‌توانند فضای منحصربفرد و جذابی را در اتاق‌ نشیمن‌تان بسازند.

ما همینطور برای راحتی شما عزیزان مشاوره‌ی رایگانی را برای خرید انواع مبلمان در نظر گرفتهایم تا بتوانیم مسیر خرید شما را هموارتر نماییم. شما می‌توانید با تماس با این شماره، از خدمات رایگان مشاوره خرید مبلمان استفاده کنید. شما کدام یک از این طراحی لمسه‌کوبی را می‌پسندید؟ دوست دارید که کدام یک از آن‌ها را در اتاق نشیمنتان قرار دهید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را با ما در میان بگذارید.

شروع گفتگو
مشاوره آنلاین
از طراحی تا اجرای دکوراسیون داخلی
سلام ، نیاز به مشاوره دارید؟