مبل گرد راحتی

چگونه از مبل گرد در دکوراسیون اتاق نشیمن‌مان استفاده کنیم؟

معمولا مبل راحتی نقطه کانونی هر اتاق نشیمنی می‌باشد و بنابراین ما باید به هنگام انتخاب مدل مناسب مبل، توجه ویژه‌ای به آن داشته باشیم. تنوع شکل، متریال، اندازه و رنگ باعث می‎شود که طراحی‌ها و سبک‎های متفاوتی از مبل در بازار موجود باشد که همین انتخاب از بین آن‎ها را تا حدودی دشوار می‌کند. از بین تمامی معیارهایی که برای انتخاب مبل وجود دارند، رنگ ساده‌ترین آن‎ها است و شما باید به دنبال مبلی باشید که بتوانید آن را با دکوراسیون اتاق نشیمن‌مان مطابقت دهید. متریال مبل نیز به سلیقه‎ی خودتان بستگی دارد. اما در مورد اندازه و شکل مبل، شما باید فضای زندگی و معماری خانه‌تان را در نظر بگیرید. مبل گرد راحتی یکی از سبک‌های محبوب و دوست‌داشتنی می‌باشد که شما باید دکوراسیون مناسب با آن را پیدا کنید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

مبل گرد راحتی: انتخابی کلاسیک برای دکوراسیون

در قرن نوزدهم، مبل گرد بسیار مد بوده و موردعلاقه مردم قرار داشت و با اینکه الان بیش از یک قرن از آن می‌گذرد اما هنوز هم زیبایی و ظرافت خود را حفظ کرده و همچنین جایگاه خاصی در دکوراسیون اتاق نشیمن دارد. پشتی گرد و خطوط و منحنی‌های نرم آن راحتی مبل را فراهم کرده و شاید دلیل اصلی که مبلمان گرد هنوز محبوب است و منسوخ نشده‌، همین باشد.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

واقعیت این است که بسیاری از مردم خطوط نرم را به طراحی‌های زاویه‌دار ترجیح می‌دهند و در نتیجه مبل گرد، راحتی بیشتری را نسبت به مبل مستطیلی شکل برای آن‌ها به ارمغان می‎آورد. بنابراین اگر به دنبال فضای دراماتیکی برای اتاق نشیمن‌تان هستید، این شکل از مبلمان ایده‌ی فوق‌العاده‌ای برای شما می‌باشد. این سبک مبلمان با توجه به شکل منحصربفرد خود می‌تواند در فضای اتاق شما برجسته شده و تمامی نگاه‎ها را به خود جلب کند. شما می‌توانید از مبل‌های گرد به شکل‌های متفاوتی در اتاق نشیمن‌تان استفاده کنید. ما در ادامه 15 اتاق نشیمن با مبل گرد راحتی را به شما معرفی می‌کنیم که می‎توانند الهام‌بخش دکوراسیون شما باشند.

15 اتاق نشیمن جذاب با مبل گرد

مطمئنا مبلمان گرد بهترین انتخاب برای اتاق‌های نشیمن با دیوارهای گرد می‌باشد. همانطور که در اتاق زیر می‌بینید مبل گرد با اندازه‎ی بزرگ خود توانسته فضای نشیمن وسیعی را ایجاد کند. انتخاب رنگ بژ برای مبل، ظاهر جذاب و منحصربفردی را به آن داده و میزهای قهوه‌خوری در وسط اتاق نیز به خوبی توانسته آن را تکمیل نماید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

شما می‌توانید با کمک مبل گرد طراحی پلان باز خانه‌تان را پارتیشن بندی کنید و فضاهای مجزایی تعریف نمایید. قرارگیری این مبل گرد در مقابل شومینه، فضای نشیمن دنج و راحتی را برای روزها سرد زمستانی ایجاد کرده است.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

اتاق نشیمن زیر نشان می‎دهد که شما می‌توانید از مبل گرد در اتاق‌های مربعی و مستطیلی شکل استفاده کنید و فضای دنج و راحتی را برای خودتان بسازید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

با اینکه مبلمان گرد فضای نسبتا زیادی را اشغال می‌کند، اما با این حال شما می‌توانید از آن در فضاهای کوچک نیز استفاده کنید. استفاده از مبل گرد در اتاق نشیمن زیر فضایی راحتی را برای گپ و گفتگوی اعضای خانواده فراهم کرده است.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

اندازه‎های متنوعی از مبلمان گرد موجود است و شما می‌توانید برحسب فضا و دکوراسیون خود آن را سفارش دهید.  ترکیب مبل گرد و صندلی‌ در اتاق زیر ایده‎ی دوست‌داشتنی دیگری می‌باشد.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

برای فضاهای بزرگ شما می‌توانید از رنگ‏های بولد و جسورانه مبلمان گرد استفاده کنید. فقط پیشنهاد می‌کنیم که برای باقی دکوراسیون خود از رنگ‎های خنثی و زمینی کمک بگیرید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

مبلمان گرد می‌تواند انتخاب خوبی برای دکوراسیون خانه‎های کلاسیک باشد. شما می‌توانید از الگوهای پیچیده برای پارچه مبلی خود استفاده کنید و فضای جذاب و مسحورکننده‌ای را بسازید.

مبلمان گرد این امکان را به شما می‌دهد که انواع رنگهای مختلف را با هم ترکیب کنید و اتاق نشیمن‌تان را به فضای سرگرم‌کننده‌ای تبدیل نمایید. اتاق نشیمن زیر می‌تواند نمونه‏‌ی خوبی برای آن باشد.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

شما می‌توانید از دو مبل گرد برای اتاق نشیمن‌تان استفاده کنید و فضای متقارنی را بسازید. شکل منحنی مبلمان اتاق نشیمن زیر بسیار دوست‌داشتنی بوده و ترکیب رنگی آن واقعا فوق‌العاده می‌باشد.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

برای اتاق‌های نشیمن کوچک انتخاب دو مبل گرد زیاد منطقی نیست. به همین دلیل پیشنهاد می‌کنیم که از ترکیب مبل گرد با مبل‎های زاویه‌دار یا صندلی‌هایی با سایز کوچک برای این فضاها استفاده کنید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

اتاق نشیمن زیر ایده‎ی بسیار خوبی برای چیدمان مبلمان گرد می‌باشد. پارچه مخملی مبل ظاهر لوکس و اشرافی به مبل داده و آن را برای سبک‌های دکوراسیون کلاسیک و فرانسوی بسیار مناسب نموده است.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

چیدمان زیر ایده‎ی جذاب دیگری برای اتاق‎های نشیمن کوچک می‌باشد. استفاده از دو صندلی در دو طرف شومینه و مبل گرد در گوشه‎ی اتاق به خوبی توانسته فضای اتاق را پر کند. رنگ‌های خنثی انتخاب معقولی برای این اتاق نشیمن می‌باشند و باعث شده است که فضای شما بزرگتر از اندازه‌ی واقعی آن بنظر برسد.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

شما می‎توانید با ترکیب سبک لمسه‌کوبی و مبلمان گرد ظاهر جذابی به مبل‎تان بدهید.

مبل گرد راحتی

اگر به دنبال مبل گرد مدرن‌تری برای دکوراسیون‌تان هستید، اتاق نشیمن زیر می‌تواند الهام‌بخش فضای شما باشد. قرار دادن صندلی‎های تکی در اطراف این میز قهوه‌خوری حس خلاقانه و خوبی را به این فضای نشیمن دایره‌ای داده است.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

اگر به دنبال گوشه‎ای دنج و راحت برای مطالعه‎ی کتاب هستید، مبل گرد می‌تواند انتخاب خوبی برای شما باشد. سعی کنید از طراحی منحصربفرد و شیکی بدین منظور استفاده کنید.

مبل گرد راحتی
مبل گرد راحتی

ما در این مطلب سعی کردیم مدل‌های خلاقانه مبلمان گرد را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با کمی گشت و گذار در سایت‌های مبلمان در اینترنت سایر مدل‌های مدرن و جذاب را مشاهده نمایید. حتما قبل از خرید در مورد سبک دکوراسیون‌تان، کاربرد مبلمان در اتاق نشیمن‌تان، اندازه‌ی آن، محل قرارگیری آن و هزینه‌ای که قرار است برای آن پرداخت کنید، کاملا فکر کنید. هریک از این قطعات می‌توانند فضای دنج و راحتی را به خانه‎ی شما آورده و محیط جذابی را بسازند.

ما برای راحتی شما عزیزان مشاوره‌ی رایگانی را برای خرید انواع مبلمان در نظر گرفته‎ایم تا بتوانیم مسیر خرید شما را هموارتر نماییم. شما می‌توانید با تماس با این شماره، از خدمات رایگان مشاوره خرید مبلمان استفاده کنید. شما کدام یک از این مدل‌های مبلمان‌ گرد را می‌پسندید؟ دوست دارید که کدام یک از آن‌ها را در اتاق نشیمن‌تان قرار دهید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را با ما در میان بگذارید

 

کمک لازم دارید? طراحی تا اجرا