بهترین مدل‌ های مبل زرد برای فضاهای نشیمن و پذیرایی

مبل زرد

فضای نشیمن هر خانه‌ای از جمله مهم‌ترین بخش‌های دکوراسیون آن محسوب می‌شود چرا که بسیاری از معاشرت‌های ما در این فضا اتفاق می‌افتد. ایجاد فضایی شاد، مهمان‌نواز و گرم در این قسمت از خانه می‌تواند تاثیر زیادی بر دکوراسیون خانه و حال وهوای اعضای خانواده‌ داشته باشد. ساده‌ترین راه برای ایجاد چنین فضایی سرمایه‌گذاری بر روی یک عنصر مشخص مثل مبل زرد رنگ است.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال جدید Newport

۷۳,۶۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی دو نفره Nygard

۳۶,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی سه نفره مدل Nuri

۴۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Aron

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

مهم نیست که سبک دکوراسیون اتاق نشیمن شما مینیمالیستی، مدرن، روستیک یا میدسنچری باشد، در هر صورت یک مبل زرد رنگ می‌تواند شخصیت پرجنب و جوشی را به فضای شما ببخشد و آن را به شادترین اتاق خانه تبدیل کند.

مبل زرد رنگ
مبل زرد رنگ

اگر در مورد انتخاب مبلمان زرد رنگ برای دکوراسیون‌تان مردد هستید، پیشنهاد می‌کنم ابتدا مطلب “ایده‌هایی خلاقانه برای چیدمان خانه با مبلمان زرد رنگ” را مطالعه کنید. ما در این مطلب ۶ مبل زرد رنگ با طراحی‌های منحصربفرد را به شما معرفی می‌کنیم که مطمئنا انتخاب هر کدام از آن‌ها می‌تواند حس و حال جذابی را به دکورتان ببخشد.

توجه کنید: تمامی مدل‌هایی که در این مطلب معرفی شده‌اند، در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین موجود هستند. می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی چی بچین قیمت و مشخصات هر محصول را مشاهده کنید.

اگر شما نیز عاشق رنگ‌های زرد و سایه‌های رنگی مختلف از آن هستید، پس حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

جدیدترین مدل‌ های مبل زرد

۱. مبل راحتی سه نفره Willows

اولین پیشنهاد ما به شما مبل راحتی سه نفره Willows است که ترکیب رنگ زرد و سبک کلاسیک ظاهر بسیار جذابی به آن داده است. این قطعه‌ی شگفت‌انگیز به راحتی می‌تواند به نقطه کانونی فضای نشیمن شما تبدیل شود و با راحتی‌ فوق‌العاده‌ی خود گوشه‌ی دنجی را در خانه‌ی شما بسازد.

مبل زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی سه نفره Willows کلیک کنید.

همانطور که مشاهده می‌کنید، پایه‌های کوتاه مبل، دسته و پشتی پهن و منحنی‌های منحصربفرد آن، کاملا سبک کلاسیک را تداعی کرده است. اما با این حال شما می‌توانید مبل راحتی سه نفره Willows را برای فضاهای مدرن نیز سفارش دهید و مطمئن باشید که نتیجه کار جذاب و زیبا خواهد بود. شما می‌توانید مبل راحتی Willows را در انواع رنگ پارچه مبلی و به صورت سه نفره، دو نفره و تک نفره سفارش دهید.

مبل راحتی زرد رنگ
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی تک نفره Willows کلیک کنید.

۲. مبل راحتی Catalan

اگر به دنبال طراحی متفاوتی برای مبل رنگ زرد خود هستید، پیشنهاد می‌کنم نگاهی به مبل راحتی زیر بیندازید. مبل راحتی Catalan با ظرافت و زیبایی خاص خود از جمله محبوب‌ترین طرح‌های فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین می‌باشد که در هر جنس پارچه مبلی و در هر طرح رنگی قابل سفارش است.

مبلمان راحتی زرد رنگ
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی Catalan کلیک کنید.

شما می‌توانید مبل راحتی Catalan را در سه پایه‌ی نقر‌ه‌ای، طلایی و مشکی سفارش دهید و دکوراسیون شیک و منحصربفردی را برای خودتان بسازید. تمامی مشخصات محصول از جنس اسکلت اصلی مبلمان، جنس پایه و نوع اسفنج یا فوم مورد استفاده در تشک کف نشیمن و پشتی مبل در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین موجود است.

مبلمان راحتی زرد رنگ
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل دو نفره Catalan کلیک کنید.
مبلمان راحتی زرد رنگ
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل تک نفره Catalan کلیک کنید.

۳. مبل راحتی Dallas

در مورد فضاهایی با روشنایی زیاد به عنصری نیاز دارید که بتواند تعادل را در فضا حاکم سازد. مبل زرد دقیقا دارای چنین خاصیتی می‌باشد و می‌توانید بدین منظور مبل راحتی Dallas را انتخاب کنید. زیبایی و راحتی در این طراحی مبل کاملا نمایان بوده و می‌تواند بهترین نقطه را در منزل شما برای استراحت یا تماشای تلویزیون ایجاد کند.

مبل به رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی سه نفره Dallas کلیک کنید.

مبل Dallas در ابعاد موردنظر شما نیز قابل سفارش بوده و می‌توانید آن را در هر طیف رنگی زرد سفارش دهید. همینطور این امکان برای شما وجود دارد که طراحی ال شکل از این مبل را نیز از مجموعه‌ی چی بچین بخواهید.

مبل به رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل ال مدل Dallas کلیک کنید.

۴. مبل لاوست راحتی Fritha

شاید بنظرتان انتخاب مبل زرد رنگ ریسکی بالایی داشته باشد اما به طرز شگفت‌انگیزی مبل زرد رنگ پتانسیل این را دارد با بسیاری از سبک‌های دکوراسیون ترکیب ‌شود. اگر به دنبال مبل زرد رنگ با طراحی ساده اما مدرن‌تری هستید، مطمئنا مبل راحتی Fritha می‌تواند انتظارات شما را برآورده سازد.

مبل جدید رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل ال مدل Dallas کلیک کنید.

شکل ظاهری مبل بدون اشغال فضای زیاد به راحتی توانسته است آن را شیک و جذاب و در عین حال راحت و دنج نمایش دهد. شما می‌توانید مبل Fritha را در انواع مبل لاوست، سه نفره، دو نفره و تک نفره سفارش دهید. عکس‌هایی از مبل Fritha را در ابعاد و اندازه‌های مختلف در زیر مشاهده می‌کنید.

مبل جدید رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی سه نفره Fritha کلیک کنید.
مبل جدید رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی دو نفره Fritha کلیک کنید.
مبل جدید رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی تک نفره Fritha کلیک کنید.

۵. مبل راحتی سه نفره Milward

در سال‌های گذشته مبل چستر محبوبیت بسیار بالایی را در دکوراسیون‌ها کسب کرده است و همین باعث شده است که طراحی متنوعی از این سبک به بازار ارائه شود. مبل راحتی Milward از جمله طراحی‌های مدرن سبک چسترفیلد است که در برخی جزئیات تفاوت‌هایی با شکل سنتی آن دارد.

مبل زرد روشن
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی سه نفره Milward کلیک کنید.

از جمله این تفاوت‌ها پشتی و دسته‌های ظریف‌تر و باریک‌تر آن است که آن را به انتخاب مناسبی برای فضاهای مدرن‌ امروزی تبدیل کرده است. البته شکوه و زرق و برق مبل چستر همچنان پاربرجاست.

شما می‌توانید مبل Milward را در ابعاد چهار نفره، دو نفره، تک نفره و عثمانی نیز از فروشگاه اینترنتی چی بچین سفارش دهید.

مبل رنگ زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی تک نفره Milward کلیک کنید.
مبل زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل عثمانی Milward کلیک کنید.

۶. مبل راحتی Clement

مبل زرد رنگ با هر طرح و سبکی به راحتی می‌تواند جایگاه خود را در اتاق نشیمن شما پیدا کرد. مبل راحتی سه نفره Clement با اینکه طراحی ساده‌ای دارد، اما در ترکیب با پارچه مبلی زرد رنگ می‌تواند به مرکز توجه تبدیل شود. برخی از جزئیات این مبل از جمله کوسن‎‌های استوانه‌ای، آن را منحصربفرد کرده و این مبل را از همتایان خود متمایز نموده است.

مبل راحتی زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل راحتی سه نفره Clement کلیک کنید.

خوشبختانه امکان سفارش مبل زرد رنگ Clement در ابعاد مختلف سه نفره، دو نفره، لاوست و حتی مبل ال وجود دارد و شما می‌توانید بسته به فضای داخلی خود آن را سفارش دهید.

مبل راحتی زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل لاوست Clement کلیک کنید.
مبل راحتی زرد
برای مشاهده قیمت و مشخصات مبل ال Clement کلیک کنید.

امیدواریم مدل‌های مبل زرد رنگی که در این مطلب آن‌ها را معرفی کردیم، موردپسندتان واقع شده باشند. شما می‌توانید با مراجعه به فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین انواع مدل‌های مختلف مبلمان را مشاهده نمایید. حتما قبل از خرید در مورد سبک دکوراسیون‌تان، کاربرد مبلمان در منزل‌تان، اندازه‌ی آن، محل قرارگیری آن و هزینه‌ای که قرار است برای آن پرداخت کنید، کاملا فکر کنید. هر یک از این قطعات می‌توانند فضای منحصربفرد و جذابی را در اتاق‌ نشیمن‌تان بسازند.

ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال پایه دار Haven

۷۴,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال چرم Dekalb

۶۹,۸۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل ال مدل Nygard

۶۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
ناموجود

استودیو پارچوب

مبل راحتی تک نفره Aron

۱۶,۸۰۰,۰۰۰ تومان

همه‌ی مدل‌های مبل زرد که در بالا به آن‌ها اشاره کردیم، در فروشگاه اینترنتی مبلمان چی بچین موجود هستند. علاوه بر این بیش از صدها مدل متفاوت مبل در فروشگاه موجود است که شما می‌توانید آن‌ها را در طرح رنگی زرد نیز سفارش دهید. همینطور می‌توانید تمامی سوالات خود را در بخش دیدگاه برای ما بنویسید. اگر نظری یا پیشنهادی به ذهن‌تان می‌رسد، خوشحال می‌شویم که آن‌ها را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *