مدل مبل راحتی با طراحی‌های استثنایی و خلاقانه

مدل مبل

اگر کمی به گذشته‎های دور برگردید، حتما دکوراسیون خانه‎‌های بدون مبل شما را شگفت‌زده می‌کند. این روزها مبل به یکی از الزامات دکوراسیون هر خانه‌ای تبدیل شده است و طراحی اتاق‌های پذیرایی و نشیمن تا حد زیادی به مبلمان و فرش آن بستگی دارند و با آن‌ها تعریف می‎شوند. با اینکه ما ایرانی‌ها بیشترین تمایلات‌مان به سمت مبلمان سلطنتی و سبک کلاسیک می‌باشد اما امروزه مدل مبل های خلاقانه‌ و جالبی طراحی شده‌اند که می‎توانند جایگزینی برای سبک‎های متداول و رایج در دکوراسیون ایرانی باشند.

در این عصری که ما قرار داریم، مبلمان بیشتر جنبه‌ی تزئینی آن مدنظر گرفته می‎شود. شما خیلی راحت می‎توانید به کمک طراحی داخلی و دکوراسیون خانه‌تان هر شخصی را تحت تاثیر قرار دهید. شما می‎توانید به جای مبل‎های رسمی که گاها اتاق نشیمن خسته‎کننده‌ای را ایجاد می‎کنند، با کمک طراحی‎های غیرمعمول مبل، ظاهر تازه و باطراوتی را به دکوراسیون‌تان بدهید. خلاق باشید و با کمک مبلی که با دکوراسیون‌تان هماهنگی آنچنانی ندارد، فضای متفاوتی را بسازید. چنین سبک دکوراسیونی می‌تواند بسیار سرگرم‌کننده و هیجان‌انگیز باشد و هر شخصی را به تخیل وادار کند. ما در ادامه می‎خواهیم مدل‎های متفاوت و عجیب و غریبی از مبل‌ها را به شما ارائه دهیم. اگر شما نیز عاشق هر چیز متفاوتی هستید، حتما این مطلب را تا انتها دنبال کنید.

۳۵ مدل مبل

اولین مدل مبلی که ما می‎خواهیم به شما معرفی کنیم، مطمئنا شما را متحیر می‌کند. اگر شما از طرفداران سبک روستیک هستید، این مدل مبل می‎تواند انتخاب جالبی برای خانه‎تان باشد. شما می‎توانید با کمک مبل، فضای خانه‌تان را با طبیعت پیوند زده و تاثیر شگفت‌انگیزی روی دکوراسیون اتاق‌تان داشته باشید. این مبل از تخته پاره‎ ساخته شده و بوسیله‌ی کوسن تزئین شده است.

مدل مبل
مدل مبل

ایده‌ی خلاقانه‌ی بعدی که در طراحی مبل استفاده شده است، از حباب کفی الهام گرفته شده است. مبل ظاهر مدرن و جالبی دارد و مطمئنا در اتاق نشیمن شما خودنمایی خواهد کرد. معمولا مبل‎های حبابی بسیار راحت هستند و نمونه‌های مختلفی از آن‎ها در بازار یافت می‎شود. اما این مدل با پشتی، صندلی و پایه‌های متفاوت‌اش از بقیه متمایزتر می‎باشد.

مدل مبل
مدل مبل

گل پائونیا که ما آن را با نام گل صد تومانی می‎شناسیم، الهام‌بخش این مبل دوست‌داشتنی راحت است. شما می‎توانید با ترکیب اجزای این مبل در کنار هم آن را به شکل یک گل در آورید و یا اینکه با چیدمان صندلی‎ها به صورت رودررو فضای نشیمن صمیمی و خودمانی را در گوشه‌ای از اتاق نشیمن‌تان بسازید.

مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل

اگر شما به دنبال طراحی متفاوت اما رسمی‌تری برای اتاق نشیمن‎تان هستید، این مدل مبل قطعا نظر شما به خود جلب خواهد کرد. مبل بیشتر شبیه یک تابلو نقاشی زیبا می‌باشد که می‎تواند فضای شخصی راحتی را برای شما بعد از یک روز سخت کاری و برای دور شدن از اینهمه شلوغی و تکاپو فراهم نماید. طراحی باریک مبل آن را برای دکوراسیون فضاهای کوچک و بزرگ مناسب کرده است و ما این اطمینان را به شما می‌دهیم که این مبل با سبک دکوراسیون‌تان به خوبی ترکیب خواهد شد. شکل و شمایل مبل بسیار هیجان‌انگیز و غیرمعمول است.

مدل مبل
مدل مبل

یکی از طراحی‌های بسیار کاربردی برای تمامی دکوراسیون‌ها مطمئنا مربوط به همین مبل چرمی است که در زیر مشاهده می‌کنید. کوسن‌های استوانه‌ای مبل هم به عنوان پشتی و هم دسته‎های مبل می‎توانند بکار برده شوند و شما می‎توانید زمان طولانی روی مبل بنشینید. همینطور کوسن مبل این امکان را به شما می‌دهد که ‎ روی آن دراز کشیده و استراحت نمایید. نکته‌ی جالب توجه دیگر این مبل، میز کنار مبلی متصل به آن است که راحتی بیشتر شما را فراهم نموده است. این مبل واقعا نمونه‌ی کاربردی، زیبا و با طراحی بسیار جالبی است که می‌تواند ظاهر جدیدی به دکوراسیون شما دهد.

مدل مبل
مدل مبل

هیچ چیز به اندازه‌ی نشستن رو نیکمت در روزهای بهاری و پاییزی نمی‌چسبد. شما می‎توانید با کمک این مبل نیمکت مانند این حس و حال را به خانه‎تان بیارید و با میز و گلدان و گیاهان آپارتمانی فضای اطراف مبل را تزئین نمایید و از نشستن روی آن لذت ببرید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر به دنبال طراحی مینیمال برای فضای خانه‌تان هستید، بهتر است به سمت مبلی با طراحی ساده بروید. مهم‌ترین ویژگی سبک مینیمال سادگی در شکل و عملکرد آن است که معمولا از هر گونه جزئیات اضافی در آن دوری می‌شود. دقیقا همان چیزی که شما در مدل مبل زیر کاملا آن را مشاهده می‌کنید. با اینکه طراحی ساده‌ای برای مبل در نظر گرفته شده است، اما با این حال بسیار جذاب بوده و می‌تواند همه‎ی نگاه‎ها را در اتاق نشیمن به خود جلب کند.

مدل مبل
مدل مبل

یکی از طراحی‎های جالب برای خانواده‌هایی که بچه‎های کوچک دارند، طرحی به شکل زیر است که می‎تواند فضایی را برای بازی و استراحت آن‎ها فراهم نماید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر اتاق نشیمن‎تان بزرگ است، می‎توانید گوشه‌ای از آن را برای مطالعه‌ی کتاب یا بازی کودکان اختصاص دهید. مبل زیر با طراحی منحصربفرد خود فضای خیلی دنج و راحتی را برای شما فراهم می‌کند تا بتوانید هر گونه‌ فعالیت که دوست دارید را روی آن انجام دهید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر شما زیاد اهل سفر هستید و دوست دارید که دکوراسیون‌تان را دقیقا با همین ویژگی‎ خودتان تزئین کنید، می‎توانید از مبل زیر استفاده کنید. مبل کاملا ظاهر متفاوت و راحتی دارد و می‎تواند به عنوان نقطه کانونی اتاق نشیمن شما عمل کند.

مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل

مبلمان کلاسیک جایگاه خاصی در دیزاین خانه‎های ایرانی دارد و در همه‌ی دوران‎ها مورد توجه مردم قرار بوده است. اگر شما به دنبال چنین مبلی هستید، لاوست مشکی رنگ زیر گزینه‎ی جالبی بنظر می‎رسد. این قطعه مبلمان دارای ظاهر باشکوه و مجللی است و می‎تواند زیبایی اتاق نشیمن شما را چندین برابر کند. امروزه دکوراسیون سفید مشکی در طراحی داخلی بسیار محبوب شده است و چنین مبلمانی می‌تواند یکی از اجزای آن باشد.

مدل مبل
مدل مبل

طراحی مدولار از جمله محبوب‌ترین سبک‎های مبلمان می‎باشد که از معروف‌ترین آن‎ها می‌توان به مبل مدل ال راحتی اشاره کرد. امروزه طراحی‎های بسیار متنوعی از مدولار ارائه شده است و مبل زیر با ظاهر ظریف و دوست‌داشتنی خود یکی از بهترین‌های آن‎ها می‎باشد. اگر فضای خانه‌تان کوچک است، این مبل به خوبی می‌تواند گوشه‌ای از اتاق را پر کند و ضمن ایجاد فضای نشیمن، زیبایی خاصی را به اتاق، اضافه کند.

مدل مبل
مدل مبل

طرح بعدی ما در مورد مبلی با اسکلت‎ کاملا چوبی است که با خطوط منحنی و نرم خود می‎تواند مکمل فضای نشیمن شما شود. شما می‌توانید با کمک کوسن‎های رنگی راحتی مبل را تامین کنید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر به دنبال فضای رنگارنگی هستید، می‌توانید از مدل مبل زیر که ظاهر ژنده و نخ‎نمایی دارد، استفاده کنید. گوشه‎های کرواتی، رنگ‎های قوی و طراحی متفاوت آن کاملا شما و مهمان‎تان را شگفت‎زده خواهد کرد. شما می‎توانید از این مبل در اتاق مهمان، اتاق بازی و هر جایی که خودتان دوست دارید، استفاده کنید.

مدل مبل
مدل مبل

گاهی فضای بزرگ اتاق‎های پذیرایی و نشیمن شما را در چیدمان آن‎ها سردرگم می‎کند. در این صورت مبلمان‌های بزرگ و طویل می‎توانند مشکلات شما را حل کنند. این مبل مدولار پارچه‌ای از جمله مبلمان‎های مناسب برای فضاهای بزرگ می‌باشد. طراحی مبل به گونه‌ای است که انگار مبل در حال حرکت است. این مبل تعداد صندلی بیشتری را فراهم می‎کند و شما از این بابت هیچ مشکلی نخواهید داشت.

مدل مبل
مدل مبل

یکی دیگر از طراحی‌های شگفت‌انگیز و مجلل برای فضاهای اتاق نشیمن، می‌تواند طراحی با الهام از مغز انسان باشد. رنگ قرمز مبل می‌تواند آن را به نقطه کانونی دکوراسیون شما تبدیل نماید و همه‌ی نگاه‌ها را به خود جذب کند.

مدل مبل
مدل مبل

برای اینکه مبلمان شما غیرمعمولی باشد، نیاز نیست که حتما دارای شکل عجیب و غریبی باشند. این مبل نیز نمونه‌ی جمع‌وجوری از مبل‎های مدولار برای خانه‎های کوچک است. دسته‎های بلند مبل و صندلی‌های آن باعث شده است که مبل از حالت رسمی و متداول خود دور شود.

مدل مبل
مدل مبل

طراحی افقی مدل مبل پایینی از جمله طراحی‎های متفاوت و دوست‌داشتنی است که می‎تواند در دکوراسیون شما بکار برده شود.

مدل مبل
مدل مبل

یکی از بهترین مدل مبل‎هایی که من به شخصه آن را خیلی دوست دارم، مربوط به تصویر زیر است. اسکلت مبل از جنس استیل ضدزنگ است که آن را برای دکوراسیون‎های مدرن بسیار مناسب کرده است. جنس پرزدار و رنگ مبل ظاهر سرگرم‌کننده‌ای و متفاوتی را به آن داده و شما می‎توانید آن را به هر اتاقی که می‌خواهید، اضافه می‌کند. این مبل بسیار کاربردی و راحت می‌باشد و شما می‎توانید با کمک صندلی‎های میزبان چیدمان جالبی را با آن بسازید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر به دنبال مبلی چندکاره هستید، بهتر است نگاهی به مبل زیر بیندازید. این مبل به لطف طراحی مدولار خود هم می‎تواند یک مبل و هم دو صندلی بکار برده شود. این مبل برای هر دو فضای بزرگ و کوچک مناسب است و شما می‎توانید آن را در ترکیب‌های مختلف و با توجه به سبک و نیازهای خود بکار ببرید.

مدل مبل
مدل مبل

مبل زیر که با نام مبل Jemily شناخته می‏شود، یکی دیگر از طراحی‎های مدولار است که بیشتر بخاطر دسته‎ها و پشتی نامتقارن و با خطوط نرم و معاصر خود متمایز شده است. دسته‎های مبل کاملا قابلیت جابه‎جایی دارند و شما می‎توانید قطعات آن را در زوایای مختلف ترکیب کنید و مبل سفارشی خودتان را داشته باشید.

مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل
مدل مبل

مبل‎‌های گوشه‌ای در سال‎‌های اخیر به یکی از پرطرفدارترین مبلمان‎های دکوراسیون داخلی تبدیل شده‌اند. این مبل‎ها معمولا با پر کردن کنج اتاق، فضای زیادی از آن را اشغال نمی‌کنند ولی در عین حال تعداد صندلی بیشتر را در اختیار شما قرار می‎دهند. مبل گرد زیر که از مجموعه‌ای صندلی تشکیل شده است، یکی از جدید‌ترین مدل‎های مبلمان گوشه‌ای می‌باشد. زاویه پشتی مبل برای ایجاد دکوری گرد به حدود ۴۵ درجه فاصله از هم نیاز دارند. این قطعات می‎توانند به صورت تلفیقی و یا جدا از هم بکار برده شوند و شما می‎توانید انتخاب‎های زیادی برای چیدمان آن داشته باشید.

مدل مبل
مدل مبل

مبل‎‌هایی به شکل حیوانات مختلف از دیگر طراحی‌های جالب می‌باشند که شما می‎توانید از آن‌ها برای دکوراسیون‎تان استفاده کنید. البته بهتون پیشنهاد می‌کنیم که از این سبک مبلمان برای اتاق خواب و اتاق بازی کودکان‌تان استفاده کنید. مطمئنا آن‎ها نیز از این مدل مبل خوششان خواهد آمد و آن‌ها را دوست خواهند داشت.

مدل مبل
مدل مبل

مبل صفحه کلید بیشتر برای دکوراسیون دفتر کار استارتاپ‌ها توصیه می‎شود. مطمئنا چنین این طراحی باحالی، فضای شیک و بسیار مدرنی را برای محیط کارتان ایجاد خواهد کرد. همانطور که کاملا از ظاهر مبل مشخص است، این طراحی از صفحه کلید کامپیوتر الهام گرفته شده است و استفاده از آن در طراحی داخلی می‎تواند خلاقیت شما را نشان دهد.

مدل مبل
مدل مبل

اگر به دنبال نشمین ساده، راحت و دنجی برای خانه‎تان هستید، مبل زیر بدون هیچ ویژگی اضافی، زینت‌بخش دکوراسیون‌تان می‌باشد. همینطور شما می‎توانید این دو قطعه مبلمان را بهم چسبانده و آن را به محل بازی کودک‎تان تبدیل کنید.

مدل مبل
مدل مبل

اگر شما از دوست‌داران و عاشقان طبیعت هستید و می‎خواهید که گوشه‌ای از طبیعت را به اتاق‌ نشیمن‌تان بیارید، مبل زیر می‌تواند بهترین انتخاب برای شما باشد. ظاهر مبل با الهام از کوهستان طراحی شده است و به خوبی حس و حال آبشارها و دامنه‎های یخ‎زده را به شما القا می‌کند.

مدل مبل
مدل مبل

ما تا به الان مبل‌های زیادی که با الهام از محیط دوربرمان طراحی‌ شده‌اند را به شما معرفی کردیم. یکی دیگر از طراحی‎های جالب و متفاوت مبل مربوط به مبل زیر است. احتمالا هر شخصی با مشاهده‌ی این مبل در اتاق نشیمن کاملا پی می‌برد که شما عاشق ماشین هستید. این مبل به خوبی جزئیات ماشین از چراغ‌های جلو تا صندلی‌ها را به خوبی به تصویر کشیده است. جنس صندلی‌ها از چرم واقعی است که کیفیت و راحتی مبل را تضمین می‌کند.

مدل مبل
مدل مبل

همانطور که در بالا اشاره کردیم، طبیعت همیشه الهام بخش طراحان داخلی بوده است و بیشتر طراحان الگو و مدل‎‎‌های دوست‌داشتنی خودشان را از همین طبیعت الهام گرفته و طراحی‌ کرده‌اند. مبلی که ما در ادامه می‎خواهیم به شما نشان دهیم دقیقا با الهام از امواج آرام اقیانوس‌ها طراحی شده است. این مبل برای اتاق‎هایی با فضای بزرگ، مدرن و خاص بسیار مناسب می‌باشد. همانطور که مشاهده می‎کنید، راحتی و عملکرد بالا با زیبایی فوق‎العاده ترکیب شده است و مبلی منحصربفرد، شیک و جالبی را رقم زده است.

مدل مبل
مدل مبل

در دکوراسیون ایرانی، فرش عموما قلب خانه‎ی ایرانی و اصلی‎‎ترین عنصر تزیینی می‎باشد. با اینکه فرش بیشتر به عنوان پوشش کف اتاق‎ها همیشه مطرح است، اما شما می‌توانید این بار از آن به شکل مبل نیز استفاده کنید. طرح زیر منظور ما را به خوبی می‌رساند. سادگی، ظرافت و زیبایی این مبل آن را کاملا از همتایان خود متمایز کرده است. همینطور الگو و نقش‌ونگارهای متنوع فرش باعث می‎شود که مبل در انواع رنگ و سبک وجود داشته باشد و شما انتخاب‌های زیادی پیش رو داشته باشید.

مدل مبل
مدل مبل

برای کسانی که به سبک‎های شوریده و دیوانه‎وار علاقه دارند، ما یک پیشنهاد عالی داریم. این کاناپه با ظاهر رنگارنگ و شکل نامتقارن خود کاملا می‌تواند شما و مهمان‎تان را تحت تاثیر قرار دهد. سبک زیر، این احساس را به شما القا می‎کند که انگار توسط ابرها احاطه شده‎اید. علاوه بر این رنگ‎های جسورانه و متنوعی که این مبل با خود به ارمغان می‎آورد، می‎تواند رنگ و روح تازه‎ای به دکوراسیون اتاق‌تان بدهد و فضای کسل‎کننده‌تان را کاملا به محیطی شاد تبدیل کند.

مدل مبل
مدل مبل

اگر به دنبال مبل سرگرم‎کننده‎ای برای دکور اتاق کودک تان هستید، این مدل مبل حتما توجه‌تان را به خود جلب خواهد کرد. این مبل کودک با الهام از اسباب‌بازی لگو ساخته شده است و شما می‌توانید با ترکیب قطعات مبل اشکال متنوعی از آن بسازید. واقعا این طراحی بسیار ساده، سرگرم‎کننده و به شدت کاربردی است و حتی می‎تواند انتخاب عالی برای اتاق‎های نشیمن غیر رسمی باشد.

مدل مبل
مدل مبل

طراحی مبلی با الهام از شکل چمدان‎های قدیمی می‎تواند ایده‎ی بسیار جذابی بنظر برسد. این ایده به مرحله‎ی پیاده‎سازی رسیده و شما می‎توانید آن را در عکس زیر مشاهده کنید. این مبل بیشتر برای اتاق‎‎های نشیمن سنتی مناسب است که حال و هوای قدیمی را به خانه منتقل می‌کند.

مدل مبل
مدل مبل

امروزه دورکاری به یکی از محبوب‎ترین شغل‎های دنیا تبدیل شده است و این مبل کار در خانه را بسیار آرامش‎بخش می‎کند. میزهایی که در داخل مبل تعبیه شده‌اند، فضای کافی را برای کار شما فراهم می‎کنند و شما نیازی ندارید که از میزهای دیگر در کنار مبلمان موردنظرتان استفاده کنید. راحتی و عملکرد بالای مبل به شما کمک می‎کند که به خوبی روی کارتان تمرکز کنید و به هنگام کار خسته نشوید.

مدل مبل
مدل مبل

مبل‎‌ها معمولا در هر شکل و اندازه‎ای طراحی می‎شوند تا بتوانند تمامی نیاز و خواسته‎های مشتری را پاسخ دهند. اگر شما به دنبال مبلمان کلاسیک ولی متفاوتی برای دکوراسیون‎تان هستید، می‎توانید از مبل زیر کمک بگیرید. این مبل به خوبی می‎تواند در فضای اتاق شما جای داده و به عنوان نقطه کانونی اتاق‎تان بکار برده شود.

مدل مبل
مدل مبل

با مشاهده‎ی تصویر زیر شاید از خودتان بپرسید که آیا واقعا این مبل است؟ خوب، جواب مثبت است. بنظر می‎رسد که طراح این مبل به هنگام پوست کندن سیب، چنین ایده‎ای به نظرش رسیده است. این مبل عجیب و غریب از چوب درخت کاج ساخته می‎شود و روکش داخلی آن با فوم پوشش داده شده است و به شما اجازه راحتی بیشتری را می‌دهد. همینطور این مبل به شما انتخاب‎های زیادی برای نشستن می‎دهد و شما می‎توانید روی حلقه‎ها یا فضای داخلی آن بنشینید و یا اینکه دراز بکشید. رنگ مبل آن را برای هر اتاق نشیمن کلاسیکی مناسب ساخته و زیبایی را به فضای شما اضافه می‌کند.

مدل مبل
مدل مبل

چه نکاتی را باید در هنگام خرید مبل رعایت کنیم؟

به هنگام خرید مبل راحتی علاوه بر ظاهر و زیبایی مبل، فاکتورهای دیگری نیز در انتخاب آن دخیل هستند و اگر شما آن‎ها را نادیده‌ بگیرید، احتمالا بعدا از خریدتان پشیمان خواهید شد. ما در ادامه‎ی این مطلب مهم‎ترین عواملی که باید در هنگام خرید مبل به آن‎ها توجه شود را به شما گوشزد می‎کنیم. شما باید در کنار زیبایی مبل، آن‎ها را نیز مدنظرتان قرار دهید تا انتخاب درستی داشته باشید.

اندازه‎‎ی مبل

اندازه‎ی مبل از جمله مهم‎ترین عواملی است که می‎تواند شما را از خریدتان پشیمان کند. با اینکه امروزه بیشتر تولیدکنندگان از اندازه‎های استاندارد مبلمان در طراحی‎های خود استفاده می‎کنند، اما شما نباید فقط به آن‎ها اتکا کنید. حتما قبل از خرید از اندازه مبل و تناسب آن با محل قرارگیری اطمینان حاصل نمایید.

کاربرد مبل

بهتر است قبل از خرید مبل به کاربرد آن در فضای خانه‎تان فکر کنید. اگر مبل را برای اتاق نشیمن و تماشای تلویزیون یا دورهمی خانوادگی می‎خواهید، حتما راحتی آن در نظر بگیرید. ارتفاع، پشتی و دسته‎های مبل نقش مهمی در راحتی آن دارند و طراحی آن‎ها باید به شکلی باشد که بازوها و ستون فقرات شما در وضعیت طبیعی خود قرار داده شوند.

کیفیت مبل

کیفیت مبل فاکتور دیگری است که می‎تواند خرید شما تحت تاثیر خود قرار دهد. کیفیت در خرید هر محصولی همیشه از اهمیت بالایی برخوردار است و در مورد مبلمان اگر کودک بازیگوشی داشته باشید، این فاکتور خیلی مهم بنظر خواهد رسید. معمولا نوع چرمی و پارچه‎ای رایج‎ترین مبلمان بازار را تشکیل می‎دهند و همیشه رقابت تنگاتنگی بین آن‎ها وجود دارد. هر کدام از آن‎ها مزایا و معایب خاص خودشان را دارند و شما متناسب با سبک زندگی خودتان باید یکی از آن‏ها را انتخاب کنید. در هر صورت بهتر است که به سمت مبلمان ارزان قیمت نروید. مطمئنا مبلمان ارزان قیمت از مواد نامرغوب ساخته شده و خیلی زود خراب می‎شوند.

سبک دکوراسیون

مبل راحتی یکی از بزرگ‎ترین قطعات مبلمان است که تاثیر مستقیمی روی حال و هوای اتاق نشیمن شما خواهد داشت. به همین خاطر بیشتر طراحان داخلی پیشنهاد می‎کنند که مبلمانی مشابه سبک دکوراسیون‎تان خریداری نمایید. اما به هر حال این موضوع تا حدودی سلیقه‎ای است. شما می‎توانید با کمک مبل‎های خلاقانه، ظاهر متفاوتی را به دکورتان اضافه کنید. امروزه انواع سبک و مدل‎های جالب در فروشگاه‎های مبلمان موجود است و می‎تواند همه‎ی سلیقه‎ها را پاسخگو باشد.

ما در این مطلب سعی کردیم مدل‌های خلاقانه و جدید مبل را به شما معرفی کنیم. شما می‌توانید با کمی گشت و گذار در سایت‌های مبلمان در اینترنت سایر مدل‌های مدرن و به روز را مشاهده کنید. اما متاسفانه بیشتر این قطعات مبلمان به آسانی در بازار یافت نمی‌شوند. امروزه بیشتر فروشگاه‌های مبلمان مثل استودیو پارچوب این امکان را به شما می‌دهند که قطعات مبلمان دلخواه‌ خودتان را سفارش دهید و کار ساختش را به آن‌ها بسپارید. شما می‎توانید با مراجعه به سایت پارچوب، اطلاعات کامل در مورد نحوه‎ی سفارش مبلمان را بدست آورید. شما کدام یک از این مبل‌ها را می‌پسندید؟ دوست دارید که کدام یک از آن‌ها را در اتاق نشیمن‎تان قرار دهید؟ خوشحال می‌شویم که هر نظر و پیشنهادی که دارید را با ما در میان بگذارید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *